Глобальні оголошення!



Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення mari » 08 грудня 2011, 22:11

Долучаємось до проведення:

ТОГО «Асоціація захисників безпритульних тварин «Ноїв ковчег» 25 грудня 2011 року о 13.00 годині планує провести Благодійну Акцію під девізом «НАГОДУЙ ТА ЗІГРІЙ!» .Перед входом в ТРЦ"Подоляни"

Запрошуємо Вас приєднатися до Благодійної Акції «НАГОДУЙ ТА ЗІГРІЙ!» . Метою Акції є збір речей для тварин, які знаходяться у с.Дичків. Завжди необхідними є ковдри, покривала, подушки, футболки (саме футболки застосовуються замість попон в післяопераційний період) або спеціальні попони для тварин, простирадла, бинти і вата;
Також дуже потрібні старі, але не діряві кастрюлі, миски для приготування їжі і для годування;
а також дуже важливими є корм для тварин – різноманітні крупи, м’ясні продукти , овочі, готові сухі та мокрі корми для тварин.
Подаруйте надію , тим хто її так потребує, допоможи тим, хто не може допомогти собі сам !
Контакні дані: 067.354-01-23
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення mari » 02 лютого 2012, 10:35

Дякую усім тим людям, яким не байдужі тварини в лютий холод. Вчора бачила і годівнички і бездомних собак в дорослих гольфах. Молодці- волонтери!
І ви приєднутесь- зробити годівничку не важко!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re:Поможи тваринам - нагодуй і зігрій

Повідомлення mari » 21 лютого 2012, 01:32

Зграя лелек прилетіла у ліс неподалік села Петриків — про це повідомили газету “20 хвилин” жителі приміського села.
Люди схвильовані тим, що птиці прилетіли передчасно.
- Ще ніколи не бачив, щоб птахи прилітали так швидко, – каже місцевий житель Дмитро Карпин. – Але у п’ятницю, 17 лютого, побачив кілька птахів на деревах поблизу закинутої птахоферми. Думаю, здалося би допомогти їм, адже зима цього року сувора.
Зі слів екологів, допомога лелекам і справді необхідна. Адже прилетіли вони значно раніше, ніж зазвичай.
- Це дивна аномалія, і причин її пояснити не можу, – коментує випадок директор обласного екоцентру Іван Герц. – Ці птахи мають повертатися набагато пізніше. Зазвичай лелеки прилітають в Україну 19-20 березня. А про те, щоби прилітали взимку, я ніколи не чув.
Птахів слід рятувати — лише так вони зможуть вижити, каже еколог.
- Звичайно, найкраще було би їх забрати у домівки, – каже пан Герц. – Однак це зробити складно. Тому їх слід хоча б підгодовувати. Ці птахи харчуються живою їжею — рибою, земноводними. Однак у такій екстремальній ситуації як ця, вони могли б обійтися і зерном. Самостійно птахи не зможуть роздобути їжу — адже цього року зима сніжна, а водойми досі вкриті кригою.
До речі, мiсця зимiвлi лелек – саванни пiвденнiше Сахари – вiд Сенегалу на заходi до Камеруну на сходi. На цій території, як повідомляють метеосайти, зараз температура близько 15 градусів тепла.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Допоможи тваринам

Повідомлення mari » 01 березня 2012, 13:30

Поїздка в с.Дичків !!!

10.03.2012 року (у суботу) відбудеться суботник-поїздка у с.Дичків членів асоціації "Ноїв ковчег" та її прихильників. Запрошуємо усіх бажаючих . Зібрання на 08.50 годину, збираємося біля центрального входу на ЖД вокзалу. Їдемо електричкою Тернопіль-Волочиськ до Дичкова (3 грн), квитки купуємо у приміській касі. Електричка відправляється з першої колії 09.15 год , ідемо в напрямку до моста (до Політехнічного) та сідаємо в передостанній вагон, він зупиняється навпроти воріт у ЦПРТ. З електрички сходимо на другій зупинці (перша В.Гаї - друга Дичків). Велике прохання всім прийти хто хоче допомогти тваринам !!! Надіємося на Вашу підтримку. До зустрічі
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення Natalinda » 04 березня 2012, 17:10

А якщо проїдете ще одну зупинку то потрапите в Бірки і матимете змогу побачити скільки Дичківських собак бігає там по вулицях по вулицях, а якщо вам пощастить то котрась вискочить вам на плечі, а ше можете маленьких діток взяти з собою, на них вони тоже люблять накидатися і гавкати((((
Не люблю любителів собак!!!!!!!!! Через них з острахом в магазин виходжу, не кажучи вже про прогулянку з дитиною.
Заміть вивозии їх з міста в район пишіть якийсь закон і відправляйте у верховну раду. Якби потрібно була собак реєструвати і відповідати за них, то меньше б було прикрих випадків покусаних людей, і меньше б було собакок, яким співчуття ваше було б потрібне.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення Natalinda » 15 березня 2012, 18:26

І шо там та поїздка?

Щойно верталася з магазину додому, то ледь не остовпіла коли почула над головою гавкіт собаки. Я йшла під муром, собака бігала по муру. Відразу чогось подумалося що я могла нести на руках дитину і дитина могла махати руками.
Як на мене негуманно тих собак випускати подалі від своїх очей а чужі очі.
Була б трійка якась шоб зїв і відразу вмер, я б давно купила, для мене це гуманніше.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення mari » 15 березня 2012, 21:07

Собаки- добрі створіння Божі, вони кусають людей лише тому, що ті їх колись покривдили, і якби люди за ними доглядали, а не виганяли на вулицю голодних і без можливості самим собі помогти- так би не було. Якби держава дбала про бездомних собак- такого б не було. Якби більше волонтерів відгукувались і помагали, світ наш став б кращий. Але поки ми будемо на це чекати- то можуть пройти роки. Завжди так легко нарікати і що- чи помагає?

Ти можеш не любити людей які люблять собак, як наприклад тих, хто тут пише, але це не поможе, і труїти їх- це знищувати живу істоту, так як і вбивати людей.

Між іншим коти, лисиці, інші домашні тварини, а також п"яниці і психічно хворі теж можуть бути небезпечні, то що будемо їх труїти???

Певно твоє повідомлення більше б мало не до собак на мій погляд відношення, а до людей які їх зрадили, і починати треба з того чим кожен з нас поміг їм і вирішив таку ситуацію хоча б так як міг добрим способом.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення олеся » 15 березня 2012, 22:28

Я собак боюся, але відносно тобто не буду до них йти, але коли накидається на мене з дітьми то це вже перебір)))
Мою племінницю влітку вкусив чужий собака, щастя що був домашній, бо на той час прививок від сказу не було в лікарні наявності. Ми йшли спокійно собі, діти йшли трошки впереді нас буквально на метрів 5 і мала перша відкрила брамку на подвіря (не те де жив собака, а на інше) падає, а на неї собака я з подругою ледве відтягнули дитину від того собаки. Ніжка була покалічена так, що аж м'ясо на верх вилізло трохи захистили наколінники пластикові, перед тим вчилася їздити на велосипеді.
А коли б це був безпритульний пес, можливо і заражений сказом??? Я проти вбивства, але обома руками за їх стерилізацію....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення Natalinda » 16 березня 2012, 02:38

mari написав:Певно твоє повідомлення більше б мало не до собак на мій погляд відношення, а до людей які їх зрадили, і починати треба з того чим кожен з нас поміг їм і вирішив таку ситуацію хоча б так як міг добрим способом.


Моє повідомлення справді не до собак, їм все одно шо я думаю чи пишу. Моє повідомлення саме до тих волонтерів шо собак в місті позбирали і привезли в Дичків, і до тих волонтерів що їх випустили в Дичкові на вулицю. Що це за волонтерство? Чи це тепер так волонтерство проявляється?
І до тиз хто заборонив оту анастезію через яку стерилізувати неможна, чи шо там зараз з тим сі вирішилося/невирішилося. Я мене тоже є собака, і на вулицю ї ніхто не гонить, а тримаємо на подвірї, і відповідаємо за неї. Якщо волонтери беруться шось робити для тих собак то мали б за них відповідати, чи не так? Хто буде винен коли бездомна вивезена з міста в село собака покусає дитину?
Чому волонтери не ходять по парку і не повідомляють власникам собак що собаки повинні бути на повідку і в наморднику? Тому що вони
mari написав: добрі створіння Божі,
?

Свого собаку ми фактично взяли з вулиці, але бути волонтером для десятка вуличних собак то не для мене і фінансово і морально нереально.

І краще я перекажу гроші важко хворій дитині на операцію.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Миколай для тварин - нагодуй і зігрій

Повідомлення mari » 16 березня 2012, 17:21

Думаю що волонтери стараються як можуть, ну ж не все їм під силу, особливо як їх так мало. І стерилізації питання вони самі не вирішать, потрібно їм помагати, і Кожен вибирає як може допомогти.
Чого не ходять по парку, а що власники собак самі не розуміють що мають гуляти з тваринами на повідку? Чи як волонтер скаже- це поможе? Сумніваюсь.

Насправді собакам треба мало- житло, їжа і одяг. І стерилізація з подальшим ще доглядом- 3 дні. Але дуже мало людей хочуть помагати в цьому.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron