Глобальні оголошення!



Давайте долучимося до допомоги діткам!

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення nadusha » 02 квітня 2016, 00:22

А куди саме приходити? Адреса :=): (про 15 квітня я зрозуміла, а точніше?)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Natalinda » 02 квітня 2016, 00:57

Радмила написав:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Natalinda » 02 квітня 2016, 11:02

Коротенький звіт по грошах і ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ :heart: :heart: :heart:
Отже з вашою допомогою ми зібрали суму, про яку навіть і не мріяли 1455 грн!!! До збору долучилося 20 форумчан, 1 нефорумчанка, усі хто взяли участь у благодійному СП ігор.
544,2 грн витрачено на подарунки діткам (магнітні дощечки, за які окреме дякую okcana :rose: )
140 грн буде витрачено на самі заняття (оренда та необхідні матеріали)
770,80 грн сьогодні передам Радмила щоб за ці гроші вона купила розвиваючі малеріали для діток-аутистів.
Щиро вдячні усім небайдужим, які долучилися до доброї справи :rose: :rose: :rose:
Підтримаймо їх і сьогодні :rose:
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення taranjka » 02 квітня 2016, 21:16

Ми були на занятті і малечі дуже сподобалося. Мені теж. Хочу подякувати Наталям за організацію.
Мені б дуже хотілося, щоб мої діти росли в толерантному суспільстві, щоб бачили, що діти є різні, але від того вони не гірші. просто інші. щоб вчилися не судити з першого погляду.
про те, як важко батькам цих дітей я читала багато. бо важко, коли не знаючи тебе і твою дитину зразу осуджують, бо вона кричить, бігає чи тебе не слухає. мої малі дуже активні і бешкетливі, але мені важко уявити, скільки потрібно зусиль батькам діток з синдромом аутизму. хотілося б, щоб вони відчували більшу підтримку, бо вони молодці :rose:
а дітки всі дуже класні :) як і ті, хто проводив заняття :rose: натхнення вам :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення nelly » 02 квітня 2016, 21:24

Я досі під враженням.... Ми мали змогу побувати аж на двох заняттях. На першому я теж була з дітками до половини. Так дітки бувають важкі і спокійніші, але без нормального суспільства батькам дуууже важко соціалізувати свою дитину. І це наша найбільша проблема. Одне діло спілкуватися з мамами таких самих діток і знати що ти не один, а зовсім інше отримати прості слова підтримки від інших людей. НЕ ОСУД а РОЗУМІННЯ.
Я вкотре переформатовую за останній час свою свідомість і дуже рада була взнати і почуте багато цікавого про таких діток і задуматися: А В МЕНЕ НЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО В ЖИТТІ. Дівчата дякую Вам за можливість бути хоч на йоту корисною і за те що моя дитина могла спілкуватися сьогодні у такому форматі.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 02 квітня 2016, 22:35

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 02 квітня 2016, 23:25

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Natalinda » 03 квітня 2016, 20:43

Ми теж були на заняттях. Дуже задоволена з того що долучилася до такої ініціативи, бо вважаю що це дуже потрібно! Перед заняттям трохи готувала сина, розказувала про те що бувають різні хвороби і так і далі, і деякі симптоми називала. Він їхав із задоволенням, з метою підтримати діток, щоб вони не відчували себе самотніми, а після заняття здивовано запитав "Мамо, а що не було тих діток з аутизмом? Я нікого хворого не бачив!" Далі без коментарів
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 04 квітня 2016, 21:46

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 05 квітня 2016, 09:31

Дякую всім хто долучився до наших заходів. В ході їх ми ще раз переконались, наскільки важливе толерантне ставлення до особливих діток і їх батьків. На заняттях , дійсно не було відчуття тієї особливості, як раз в наслідок позитивного налаштування і дітей ,і батьків.
Окремо хочу сказати про батьківську групу. Для особливих мам було дуже важливо бути почутими, і відчути Вашу підтримку. І з іншої сторони трохи вийти із того зациклення дитина - проблеми - дитина - проблеми. Тому, ми вирішили, що така група повина працювати і надалі.
Ми запрошуємо всіх мам і татів у групу підтримки, яка буде відбуватись щосуботи о 14 годині по вул. 15 Квітня 15. Група відкрита і для особливих мам, і для звичайних. Оплата чисто смиволічна 10 гривень (щоб перекрити оренду приміщення), або нічого, якщо так складається.
Також, якщо є бажаючі водити дітей у групу із особливими дітками, та ж година, теж місце, але попередньо написати мені в приват. :wink:

Крім того, я була вражена тією кількістю небайдужих людей, які допомогли нам фінансово, тому, для цих форумчанок, ми вирішили, зробити подарунок у відповідь.
Кожний хто зробив свій вклад у цей благодіний проект, отримує одне безкоштовне запрошення до нас на заняття. Отже це може бути заняття для молодших школярів - тренінг спілкування з елементами арт-терапії, для дошкільнят - арт-терапія, або психологічна готовність до школи. Час ми узгодимо, залежно від кількості бажаючих, або це буде окреме заняття для дітей форумчанок, або , ви зможете доєднатись до існуючих груп.
Ще раз всім дякую. :rose: :rose: :rose:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron