Глобальні оголошення!



Давайте долучимося до допомоги діткам!

Мамусі форуму допомагають потребуючим

Модератори: ksana, Сяна

Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Natalinda » 19 березня 2016, 03:04

Зображення

2 квітня всесвітній день поширення інформації про аутизм. Існує кілька теорій щодо причин його виникнення, і згідно однієї з них ніхто із нас не застрахований, що цей термін не увійде в наше повсякденне життя. Та страшним є переважно те, що не знайоме. Перегляньте художній фільм "Меня зовут Кхан", і побачите, що не все так погано) :wink: потрібно просто знати особливості і вміти відповідно на них реагувати. Саме це ми і хочемо Вам запропонувати. Дізнатися більше і набути необхідних навичок.

У нас в Тернополі успішно працює громадська організація "Спілка батьків гіперактивних дітей та дітей з затримкою психомоторного розвитку "Дзвіночки". Дякуючи Вам, :rose: дорогі наші форумчани, :rose: ми вже неодноразово співпрацювали з цією ГО.

Тож пропонуємо знову долучитися до допомоги особливим діткам. Діток-аутистів у спілці 12, кожен має якісь свої особливості, та кожен заслуговує на те, щоб бути повноправним членом супільства, правда ж? :wink: Деякі можуть дещо голосно висловлювати свою потребу, дехто може штовхнути, потягти за одяг, та агресивних поміж ними немає.

Пропозиція полягає в тому, щоб долучитися своєю участю до спільного заняття з такими дітками. Для них та їх мам - це чудова можливість відчути себе не поза соціумом, для нас - можливість допомогти, поговорити з власною дитиною про явище "не такий як інші". На спільні заняття запрошуються батьки з діткми віком 4-7 років, зяняття проводитимуться в суботу. Бажаючих просимо зголошуватися в темі, або в ПП мені. Якщо у вас є якісь питання по особливостях поведінки, задавайте їх тут же у цій темі. Разом ми дізнаємося щось нове для себе, адже все знати просто неможливо :yes:

Також є пропозиція зробити діткам невеличкі подарунки, для цього "розшукуємо" 24 форумчан готових фінансово докластися до скромних подаруночків, що саме потрібно діткам, узгоджуємо з головою спілки, швидше за все зупинимося на канцтоварах.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Natalinda » 19 березня 2016, 03:56

Зображення

Гляньте які малюнки малює 10-тирічний хлопчик-аутист Девід Барт
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення nadusha » 19 березня 2016, 08:23

Що саме потрібно буде робити? Я змогла б (якщо не буду в той час на роботі). Мій Денис (5 р) дуже рухливий і непосидючий - це не буде заважати?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 19 березня 2016, 10:50

Заняття буде проходити спільно з мамами. Будем гратись в ігри у колі, малювати кольоровим пісочком, та займатись іншою творчою роботою. Всіх бажаючих розбиваємо на дві групи на два заняття.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення taranjka » 19 березня 2016, 11:53

тобто буде 2 заняття? в суботу 26 березня?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 19 березня 2016, 22:49

Буде 2 заняття в суботу 2 квітня. Бо друге квітня міжнародний день поширення інформації про аутизм. На 12-ту і 13-ту годину. Можемо зробити і раніше, якщо діти в обід сплять.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 19 березня 2016, 22:50

nadusha написав: Мій Денис (5 р) дуже рухливий і непосидючий - це не буде заважати


у нас всі діти рухливі, на те і розраховуємо. Будем співати, робити руханки і малювати.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2016, 01:00

Поки остаточно визначатимемося з подуруночками, пропоную розпочати збір благодійни коштів, адже 2 квітня не за горами :wink: Пропоную сумум у 25 грн. Хто хоче може більше, хто хоче може меньше, як то кажуть копієчка до копієчки.

Бажаючі долучитися - пишіть в ПП, вишлю номер рахуночка :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 20 березня 2016, 03:47

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

На жаль переклада не має. Але і так все зрозуміло.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Давайте долучимося до допомоги діткам!

Повідомлення Радмила » 20 березня 2016, 13:47

Класний мульт про те, що значить бути інакшим і як бути батьками інакших дітей. Звідки беруться особливі діти на Землі
phpBB [video]
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Далі

Повернутись до Долучаємось до благодійності



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron