Глобальні оголошення!



Тонометр: недорогий і надійний

Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Tajga » 18 квітня 2013, 23:27

Хочу придбати тонометр. Влаштує і механічний.
Лесю, підкажи, будь ласка, якої фірми краще придбати? На що звернути уваги при покупці? От Макролайф, наприклад, у всіх на слуху, але є дешевші фірми. Чи варто платити за фірму, якщо мова про найпростіший механічний тонометр? Чи варто звернути увагу на місце виробництва, чи вони "мадеінчайна"? Ще бачила такі моделі, де фонендоскоп вже прикріплений до рукава, а є фонендоскопи з подвійною голівкою (я нічого не переплутала?). Чи це якось впливає на якість вимірювання? Бачила, що можна окремо придбати фонендоскоп, окремо тонометр, чи простіше купувати одразу комплектом?
Наперед дякую за відповідь!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Lesya » 19 квітня 2013, 00:04

:confused:
Багато цікавих питань, але ще є нюанси. Зараз найпоширеніші тонометри в аптеці це Мікролайф, Омрон і Літл доктор. Щодо "мейд ін Чайна", то в мене починає складатися враження, що єдине, що там не мейд, то наші діти. Міряють вони однаково.
Питання в іншому:
- кому планується міряти тиск? якщо це людина понад 40 років, то електронні на зап"ястя чи будь-які електронні не підійдуть через вікові особливості. Найкраще брати механічний.
- хто буде міряти? для цього не обов"язково мати медичну освіту. Достатньо знати цифри і мати слух і зір. Якщо людина міряє тиск сама собі, то треба щоб було елементарно зручно. Може бути фонендоскоп прикріплений до манжетки (хоч з практики, краще кони він таки не прикріплений. Іноді тиск міряється поверх одягу, а фонендоскоп варто засунути під рукав) або та кругла штука з цифрами і стрілочкою прикріплена до манжетки - тоді це зручно лише коли тиск є кому поміряти.

Фонендоскоп варто брати окремо з подвійною головкою лише у випадку, якщо ви маєте поняття для чого призначена кожна з сторін тої головки, якщо крім тиску плануєте вислуховувати хрипи в легенях, діагностувати бронхіти і т.д. Такий "крутий" апарат коштуватиме трохи більше 100грн. Для тиску підходить і той звичайний, що йде в комплекті.

Я б радила звертати увагу на те, на чому розумієтеся - зручність. Подивіться на манжетку. Є дуже вузькі - це незручно. Є з ліпучками, які доросла людина повинна роздирати двома руками щоб відкрити.
Перш ніж купити, поміряйте тиск в аптеці чи в медтехніці - там де будете брати. якщо подобається і зручно, значить підходить. І зверніть увагу на гарантію. Тобто щоб вона таки була з печаткою закладу де купуєте і датою. Бо якщо і поломиться, то найближчим часом, тоді це підлягає гарантійному ремонту чи заміні на ін.. А якщо ні, то прослужить довгі роки.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Natalinda » 19 квітня 2013, 00:17

Lesya а фонендоскопи "настроюються"?
ми купили якийсь вроді напівавтоматичний дудусеві, то виявилося що він тиск "завишає" Міряли кількома, то всюди однаковий, а на тому що ми купили вищий(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Tajga » 19 квітня 2013, 00:24

Natalinda написав:фонендоскопи

Так зветься трубочка, якою "слухають" лікарі. Сам апарат зветься тонометр. :yes:
Lesya, дуже дякую за відповідь! Тепер знатиму, за чим йти до аптеки і на що краще звернути увагу. Тиск планую міряти сама собі, тому твої поради мені дуже допомогли! :rose:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Natalinda » 19 квітня 2013, 00:32

ой, я думала і мала на увазі таки тонометр :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення krapk@ » 19 квітня 2013, 10:20

а я хотіла електронний купити батька а чому не варто їх брати для старших 40 років?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Lesya » 21 квітня 2013, 22:58

krapk@ написав:а я хотіла електронний купити батька а чому не варто їх брати для старших 40 років?


У всіх людей старшого віку є атеросклероз. І на якій стадії він би не був (потребує лікування чи ні), а на судини впливає. Автоматичні тонометри дуже чутливі. Щось трошки не туди і вони просто не зможуть показати результату, або він буде неефективним.
Автомати не підходять також гіпотонікам. Це власне спостереження, бо коли мій тиск падає 70/35 то ніякий автомат цього не показує. Пише розумно "ерор" (помилка).
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Тонометр: недорогий і надійний

Повідомлення Lesya » 21 квітня 2013, 23:02

Natalinda написав:Lesya а фонендоскопи "настроюються"?
ми купили якийсь вроді напівавтоматичний дудусеві, то виявилося що він тиск "завишає" Міряли кількома, то всюди однаковий, а на тому що ми купили вищий(((


Таке може бути. Він напевно погано був відкалібрований на 0. Але ним можна користуватися, знаючи цю похибку. Завишати він буде постійно на один і той же показник. Припустим тиск 120/80, а він показує 130/90. Значить вважати 130 нормою, але коли покаже 170, то панікувати, бо значить там 160 а це вже багато.

Такі похибки трапляються у всій техніці, в т.ч. термометрах на батарейках.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки


Повернутись до Аптекар (провізор)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей