Глобальні оголошення!



Профілактика грипу та інших ГРВІ

Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Сяна » 22 січня 2013, 12:55

чула по новинах, шо ось-ось почнеться епідемія грипу. звісно, хворіти не хочеться нікому, тому актуально зайнятися профілактикою - як, коли, чим? в мене перша думка чогось - оксолінова мазь...
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Natalinda » 23 січня 2013, 10:01

Строге попередження від Модератора !
Дотримуйтеся правил форуму!!!
В консультативному форумі має право давати відповідь лише консультант!
Ваші рекомендації перенесені у загальний форум сюди
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Lesya » 31 січня 2013, 12:14

Профілактика грипу - річ цікава і невдячна. Є вакцини, але гарантія 0, оскільки вірус постійно змінюється, вірусів грипу тьма-тьмуща, а 10 і більше прививок ніхто робити не буде.

Багато хто користується оксоліновою маззю. Хоч є скептики, що вважають її зовсім неефективною. Але мазь Оксолін ПОВИННА збарігатися в холодильнику як в аптеці, так і вдома. Бо якщо лежить на кухні "під руками", то можна викинути в смітник, чи з тим же ефектом мастити дитячим кремом.
Часник і цибуля - річ хороша, але не підходить для тих, хто має проблеми з шлунком. Якщо захопитися таким методом профілактики то і здоровий шлунок можна на довго покласти на лікування в гастроентерологію.
Якщо цікавить ще щось - пишіть.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Malavka » 15 квітня 2013, 17:13

А оксолінову мазь вагітним можна? В інструкції пише - дія не вивчена, застосовувати не бажано. Так воно насправді?
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Lesya » 18 квітня 2013, 12:08

Насправді варто реально підходити до питання "А ВОНО МЕНІ СПРАВДІ ТРЕБА?" бо якщо таки треба, то для дитини загрози не буде. Ніяких вроджених вад чи загрози життю не буде. Може в майбутньому виникнути питання з імунітетом. Бо коли майбутня мама перехворіє на нежить або кашель, то в малюка вже закладуться мамині антитіла.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Malavka » 18 квітня 2013, 12:20

В мене просто вже три ГРЗ за вагітність, були вдома хворі, то хотілось перестрахуватись, але вже пізно, перехворіла і я. Плюс герпес третій рецидив(((((
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення олеся » 18 квітня 2013, 15:04

Lesya написав:Бо коли майбутня мама перехворіє на нежить або кашель, то в малюка вже закладуться мамині антитіла.

А можна трошки розтлумачити. Бо я в тих антитілах не дуже розуміюся.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Lesya » 21 квітня 2013, 22:36

Malavka написав:В мене просто вже три ГРЗ за вагітність, були вдома хворі, то хотілось перестрахуватись, але вже пізно, перехворіла і я. Плюс герпес третій рецидив(((((


Лише одиничні віруси мають здатність проходити від матері до плоду. Наприклад СНІД для дитини нестрашний - в хворої мами народжується здорова дитина, а вітрянка в мами на ранніх термінах вагітності може спричинити сильні порушення розвитку плода, на пізніх - смерть дитини.
Щодо герпесу, то для дитинки має значення лише вагінальний герпес і лише під час родів природім шляхом. Лікарі лякають, рекомендують проколоти курс імуноглобулінів, мол дитина потім буде мати поганий імунітет.... Я колись слухалась сама і під час першої вагітності колола. А з другою дитиною не пила навіть вітамінів і нічого не колола. Друга дитина значно здоровіша від першої. Хоч ніхто не скаже, що то має звязок.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Lesya » 21 квітня 2013, 22:52

олеся написав:А можна трошки розтлумачити. Бо я в тих антитілах не дуже розуміюся.


То напевно більше до терапевта, або навіть скоріше до імунолога. Бо тут я трохи плаваю.
Якщо згрубшого, то уявіть, що бактерії, віруси і т.д. це народи, які мільйонами живуть в організмі кожної людини. Живуть мирно, нікому не заважаючи. Але змінюється щось - погода, стрес..... і одне з тих народів починає шалено розмножуватися, витісняючи ін., заповнюючи вільні землі людського тіла. Людина хворіє. Але в нас є армія, яка в крові мирно марширує по тілу - лейкоцити. Саме вони атакуєть ворогів, продукуючи антитіла, такі які треба для того чи ін виду вірусу, бактерії... Після війни антитіла за якийсь час помирають природною смертю, але в організмі залишається на рівні клітинної пам"яі інформація про них і в потрібний час вони автоматично народяться знов. Саме тому є хвороби, на які можна хворіти лише 1 раз в житті (дитячі хвороби), в цьому лежить принцип вакцинації. Але цей варіант підходить лише для вірусів, які не здатні до мутацій. Тому ми так часто хворіємо на грип.
Прохання не плутати з ГРЗ і бронхітами, фарингітами...
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Профілактика грипу та інших ГРВІ

Повідомлення Malavka » 22 квітня 2013, 08:38

О, дякую, що підтвердили мою позицію стосовно імуноглобулінів. Мені наполегливо рекомендують проколоти, а я впираюся.
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Далі

Повернутись до Аптекар (провізор)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість