Глобальні оголошення!



Масло чайного дерева

Масло чайного дерева

Повідомлення Dribchuk » 03 січня 2013, 21:24

Підкажіть будь ласка чи можна закрапувати масло чайного дерева у ніс ( у суміші з так званим базовим маслом)? І чи вважаються краплі в ніс препаратом для зовнішнього застосування? Тобто якщо на олії пише "тільки для зовнішнього застосування" то це значить що її в ніс крапати можна чи ні? Дякую!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Масло чайного дерева

Повідомлення Lesya » 09 січня 2013, 11:52

Все, що продається в аптеці без напису "краплі в ніс" не призначене для носа. Якщо ви плануєте закапати ніс концентрованою ефірною олією, то не знаю, що буде. Спалена слизова, втрата нюху тимчасово чи назавжди...
Для лікування носа чи горла потрібні малесенькі концентрації ефірних олій. 1 кр масла чайного дерева на горнятко чаю, 2 кр олії евкаліпта на 50 гр меду і приймати по 0,5 ч.л. на день.... Це те, що я знаю з практики, пробувала на собі.
Щодо закапувань носа, то це "внутрішня процедура". Так само як полоскання горла, спринцювання. Це "робота" з слизовою, яка є досить чутливою, одразу всмоктує в організм що дають.
Багато лікарів проти масляних закапувань носа. Чому? Давайте розберемось. Яка основна функція закапування? - Промивання. Фізрозчином, чи з додаванням лікарських препаратів. Це повинно очистити набряклу, запалену слизову, заспокоїти її. Основна дія таких препаратів - судиннозвужуюча. Іноді з додаванням протизапальних речовин. Олія створює плівку. Хоч іноді і це потрібно.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки


Повернутись до Аптекар (провізор)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron