Глобальні оголошення!



Лікування алегрії

Лікування алегрії

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 19:16

Привіт, Леся!
В темі про алергію я писала що в синка обсипало ножки (литки) живіт і руки. Вже десь тиждень. Грішу на суниці/полуниці, але сама в це не вірю. Педіатр сказав що кларетин нам нічого не дасть, тре сорбенти щоб токсини які то вивести. Приписав Полісорб і Алерон, який по інструкції дітям до 6 років не можна по інструкції. Синку немає ще 3-х.
Цікавить твоє ставлення до цих препаратів.
І ще чи може якосьь зашкодити феністил? Висипка в малого не свербить.
Дякую!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Лікування алегрії

Повідомлення Lesya » 12 червня 2012, 10:49

Якщо алергія сильна, то сорбенти незамінні. Можна звичайне вугілля розтовкти і з водичкою дати.
Щодо протиалергічних, то для дітей до 3 років можна лише Феністил. Після трьох можна препарати в сиропах. Знаю, що періатри практикують давати дітям дорослу таблетку і її треба ділити на 3 чи 4 частинки. Не вважаю це правильним. Бо тут легко помилитися з дозою, а якщо приймати 1 раз на добу - то тим більше. Це не смертельно, але для чого гратися з здоров"ям, якщо можна дати те, що підходить по віку?
Щодо Алерону, то він належить до протиалергічних, які викликають сонливість практично у всіх, тому рекомендований прийом на ніч.
В мене вже 2-га баночка Феністилу напівпорожня. Малий має алергію на яйця. Крім того даю коли горло з насмарком - знімає набряк і дитині легше дихати.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Лікування алегрії

Повідомлення flower » 17 березня 2013, 16:26

чим можна замінити ентеросгель? моїй Вероніці його дати нереально. Дивилась програму Комаровського, то вугілля щоб помогло теж треба багато запхати. Не з моєю дитиною....( Треба сорбент при алергії, бажано шоб невелика кількість, бо інакше не запхаю ніяк.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Лікування алегрії

Повідомлення Зоряна » 18 березня 2013, 16:18

flower написав:чим можна замінити ентеросгель? моїй Вероніці його дати нереально. Дивилась програму Комаровського, то вугілля щоб помогло теж треба багато запхати. Не з моєю дитиною....( Треба сорбент при алергії, бажано шоб невелика кількість, бо інакше не запхаю ніяк.


А Ви пробували давати солодкий ентеросгель? Не проходить?. Бо моя їсть його,я кажу що цукерка.
Зоряна Офлайн


 

Re: Лікування алегрії

Повідомлення Natalinda » 20 березня 2013, 13:00

Зоряна о я навтіь не знала що таке є.
Дякую що просвітили :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик


Повернутись до Аптекар (провізор)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей