Глобальні оголошення!



Інгаліпт

Інгаліпт

Повідомлення taranjka » 18 серпня 2011, 12:45

були сьоня в лікаря. через прорізування зубів вже тиждень соплі а вчора почала кашляти. лікар приписала крім синупрету і анаферону ще інгаліпт пшикати, бо горло червоненьке. читаю інструкції там пише від 3-х (десь від двох, нетівські інструкції). ше по відгуках шось пишуть про рвотні реакції :crazy:
дохтору не дуже довіряю (вона мезим товчений ше з мудрим обличчям приписує всім від народження), чимось заміняти, чи можна давати його?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: інгаліпт

Повідомлення TanenRom » 19 серпня 2011, 09:13

Дівчата ось у цій темі провізор дуже гарно відповіла щодо інгаліпту

п.с. прочитавши її допис я чоловіка і донечку від понеділка лікую Імупретом.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Інгаліпт

Повідомлення Гість » 04 січня 2012, 04:28

Є 2 види інгаліпту: такий з розпилювачем під тиском, та такий що треба кілька разів зрошувати ротову порожнину. Який кращий для дитини 5 років? Дякую!
Гість Офлайн


 

Re: Інгаліпт

Повідомлення Lesya » 05 січня 2012, 17:13

Ну якщо так рахувати, то їх є 5.
Відрізняються виробниками і деякими компонентами - ефірними оліями, гліцерин, спирт... один навіть цукор містить.
Для дитини краще те, що простіше. Він не настільки приємний, щоб дитя було в захваті від кількаразового орошення 3-4 рази на день.
Для дітей не рекомендую брати виробництва Здоров"я - там є спирт, цукор і інша кака-бека. А спиртдля дитячого хворого горла не найкращий помічник.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Інгаліпт

Повідомлення олеся » 05 січня 2012, 19:11

І мене зачепила ця тема, малому 4роки захворів, але він любить по кілька разів прискати горло. В нас Здоров'я, дали саме такий в аптеці, бо сказали що там ромашка, але спирту я в складі не знайшла....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Інгаліпт

Повідомлення Lesya » 05 січня 2012, 20:15

Ромашка? :?
Завтра піду в аптеку, видно мої довідники за рік застаріли.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Інгаліпт

Повідомлення олеся » 05 січня 2012, 22:39

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
, але там теж купа всяких складників є, але спирту точно нема.Хіба що може за якоюсь назвою він ховається, так як відомі харчові добавки, барвники
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик


Повернутись до Аптекар (провізор)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість