Глобальні оголошення!



Синтетичні вітаміни

Синтетичні вітаміни

Повідомлення мешканка » 11 грудня 2010, 13:39

Лесю, що можеш сказати про синтетичні вітаміни для вагітних, годуючих та для дітей. Чи є вони такою панацеєю, що їх так часто пропонують і рекламують?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Lesya » 17 грудня 2010, 23:00

Є категорії людей, для яких вітаміни з аптеки (синтетичні) потрібні і навіть корисні.
Є вітаміни - антиоксиданти, і їх виписують для підняття загального стану організму і для кращого засвоєння деяких ліків.
Моновітаміни, або препарати, до складу яких входить кілька вітамінів одної групи, наприклад В. Вони потрібні, коли організму бракує саме певного вітаміну (А чи Е...), або для лікування нервової системи (нервові виснаження, погіршення пам"яті, після інсульту... призначають вітаміни групи В, часто навіть в уколах). При початку простуди модно приймати в збільшених дозах вітамін С.
Щодо полівітамінів, які можуть містити і мінерали - тут погляди розходяться. Одні лікарі вважають, що полівітаміни не засвоюються в організмі, тому пити їх немає сенсу. Інші переконують, що це найоптимальніший варіант укріпити організм в разі потреби (хвороба, виснаження...).

Проте не забувайте основного, які б не були вітаміни - це ліки і приймати їх просто, бо приймає хтось не варто. Можна не допомогти собі,а навпаки - зашкодити. Так само не варто давати вітаміни дитині, бо кума дає своїй, і в садіку всі п"ють. Якщо малюк мало хворіє, має апетит, достатньо гуляє і активно грається - дайте дитині спокій. Краще хай погризе яблуко чи морквину - і корисно і смачно.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Вілена » 27 січня 2011, 00:51

А як щодо вітаміну Д? Ми народжені у вересні-сонечка майже не бачили. Педіатри сказали приймати вітамін Д але водний розчин, а його зараз немає в Тернополі. (В Іспаніі, доречі, приймають тільки на основі олії) Чи можна замінити тим, що на даний момент є, чи краще взагалі відмовитись?
Вілена Офлайн


 

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Lesya » 27 січня 2011, 13:36

Ви шукали Аквадетрим? Є ще така штука, як Мультитабс для немовлят - це теж віт Д, але має додатково віт С і А (якщо не зраджує пам"ять). Віт Д рекомендують приймати з 3-ох місячного віку, якщо він не припадає на травень-вересень. Педіатри страхуються, :girl_hospital: тому що дуже багато патологій з розвитком кісток, рахіти і т.д. Я особисто не давала. Малюк народився в лютому. Весна-літо ми активно гуляли. А на осінь вирішила не давати - по перше, тімячко заросло, по друге, було 7 зубів. Отже з "кісточковими вітамінами" все в нормі. Ви маєте дивитися по стану дитини. Але такі вітамінки зовсім не зашкодять. Нас з вами теж ними годували - і дивіться, які ми хороші повиростали. :zybu:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Nymydora » 28 січня 2011, 03:12

я чула думку, що якщо в ранньому віці давати дитині вітамін Д, то пригнічується виробіток цього вітаміну самим організмом. Що ви про це думаєте?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Lesya » 29 січня 2011, 14:12

Все залежить від того, коли його давати. Організм має свої природні потреби. Вітамін Д виробляється в організмі під впливом сонячного проміння. І якщо в теплу пору року маля має можливість проводити на вулиці основну кількість часу, де достатньо сонечка навіть в тіні, то немає змісту давати додатково вітамін (за винятком, якщо організм не здатен його виробляти, але це патологія). В такому випадку, Ви справді можете порушити його утворення.
Саме тому прийом вітаміну Д рекомендують виключно в холодну пору року, коли світловий день короткий, і холодно для довгих прогулянок.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Olyana » 17 січня 2013, 21:53

а які вітаміни порадите краще пити вагітній на 33 тижні. лікар дала свободу вибору :dreams: а серед усього різноманіття не знаю на чому зупинитись...
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення Lesya » 22 січня 2013, 15:21

Я особисто надавала перевагу Прегнавіт німецький і Елевіт. Але тоді вже не пити фолієву кислоту, магній... бо це все є в полівітамінах. Ці вітаміни можна продовжувати і під час ГВ.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення pan_kotskyy » 22 січня 2013, 18:07

Теж дуже цікавить думка на рахунок того вітаміну Д. Нам той вітамін приписували від народження, але я не бачила змісту в ньому, тому що мала народилась наприкінці березня і відповідно до пізньої осені багато часу надворі. Але коли я сказала, що я не даю того вітаміну то на мене трохи накричали...
На зиму знов приписали вітамін Д, я купила той вітамін і вичитала всякі побічні дії які можуть бути, щось перелякалась і вирішила, що не даватиму... так зараз і не даю, чи варто таки давати? мала зараз має 6 зубів і 10 місяців (якщо це показник).
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Синтетичні вітаміни

Повідомлення nelly » 19 лютого 2013, 16:34

які вітаміни краще купити дитині у віці 1,8?? може якогось конкретного виробника, наш педіатр порекомендував Кіндер Біовіталь
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Далі

Повернутись до Аптекар (провізор)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей