Глобальні оголошення!



Вийти заміж за однокласника

Всі ми колись були дівчатками...))))

Вийти заміж за однокласника

Повідомлення happymami » 07 лютого 2012, 19:52

Отакво була нещодавно на зустрічі випускників. І там, як завжди, пішли задушевні розмови, і один з однокласників признавався в любві деяким дівчатам, котрих, виявляється, любив, поки був школярем. І ми так собі задумалися, а шо було б, якби вони поженилися... Так от, я так подумала - а чи прикольно це - виходити заміж за однокласника? Чи є в ціьому якісь мінуси? Плюси є - бо ти людину знаєш майже з садіка, правда? Але з другого боку - ти й так його пів свого життя день в день бачила, а тут ще й знов вдома?
У мене сксідка вийшла заміж за однокласника. Правда, то вже було десь років через 5-10 після закінчення школи. Тобто, вона зустрічалася після випуску з іншим, але потім доля її звела з колишнім однокласником.
А ще знаю одну пару, яка 4 роки після випуску зі школи пожила разом і розвелася...
Ну але чи прикольно це - ходити на зустрічі з випускниками зі своєю половинкою, бо ви ж з одного класу? :хм:
Общім - чи не нудно виходити заміж за того, з ким за партою пів життя просиділи? :хм:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення Shalimar » 07 лютого 2012, 19:54

happymami написав:Общім - чи не нудно виходити заміж за того, з ким за партою пів життя просиділи? :хм:

что за вопрос?? )) если ты любишь человека, и он тебе интересен.... То хоть с пеленок вместе выросли - разве в этом дело?
бывает и с новыми знакомыми "ни-о-чём"
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення loljka » 07 лютого 2012, 20:42

один мій однокласник зараз закордоном і все кличе однокласницю заміж туди, а до того в них шури-мури не було...
вона не хоче.каже,що його не знає, хоч і 11 років провчились
loljka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 413
З нами з: 01 жовтня 2011, 17:07
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 91 раз.
Подякували: 152 раз.
Діти: донечка Роксоланка

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення pan_kotskyy » 07 лютого 2012, 20:51

happymami написав:Ну але чи прикольно це - ходити на зустрічі з випускниками зі своєю половинкою, бо ви ж з одного класу? :хм:

happymami підняла глобальне питання яке потребує негайного вирішення :-D
дійсно, скука йти разом на одну зустріч :-D
ну на весілля, ДН, ще якісь забави з чоловіком ж ходиш?
думаю "однокласник", "одногрупник", "співробітник" і т.д. - зовсім не показник щасливого чи навпаки життя... так само як і вийти заміж можна в 16 і бути щасливою, а можна перебирати до 30-ти і не вгадати... все індивідуально
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення гра з вогнем » 07 лютого 2012, 21:32

нє, не нудно :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення smailik_m » 07 лютого 2012, 23:20

ми з чоловіком вчилися разом в універі, жили в гуртожитку в сусідніх кімнатах, а зутрічатися почали аж на 5 курсі, до того кожен жив своїм життям, зустрічалися з іншими, просто тусувалися в одній компанії. Зараз він мені найрідніша людина і думаю тільки зараз я можу сказати, що його знаю, і не скушно, навпаки прікольно є шо згадати)))
а ще мої друзі одружилися (однокласники), живуть ніби добре, хоча він 7 місяців на рік в США.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення ЗІрка » 07 лютого 2012, 23:22

мої батьки однокласники
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення flower » 08 лютого 2012, 00:03

якщо люди люблять, то не надоїдають одне одному, тому поєднати життя з однокласником вважаю нормальним.
Мені на зустрічі мій один однокласник написав (у кожного був свій блокнот і у ньому писали всі шо хотіли) що він мене любив ще із 7 класу, і саме наголосив що не подобалась а любив. Ще написав: але життя склалося так шо ми не разом і може то все на краще. І що він дуже радий за мене і бажає мені щастя іт.д. Ось так. А я не помічала того.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення Ira » 08 лютого 2012, 00:11

Думаю, що не нудно, а зовсім навпаки. Адже можна вдвох позгадувати шкільні приколи і посміятись разом! Теж вважаю, що не важливо однокласник чи ні, аби "человек был хорошый"! ))))
Просто в шкільному віці практично кожен має перше кохання. Воно юнацьке, і дуже рідко хтось виходить заміж за того, з ким вперше поцілувався. Той, хто тоді здавався крутим і класним в наших очах, через десять років абсолютно таким не є, інколи навіть зовсім навпаки. Тому перше кохання рідко буває на все життя, адже пріоритети в 15 і в 25 відрізняються.
В мене є знайомі, які були однокласниками, але в школі не мали ніяких стосунків (хоча і подобались одне одному), а, зустрівшись через 10 років, почали зустрічатись і одружились.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Вийти заміж за однокласника

Повідомлення happymami » 08 лютого 2012, 00:52

ну я власне, чо запитала, бо понятно шо, головне, шоб людиною був хорошою. Але от коли двоє приходять на зустріч випускників, то вже мабуть хтось інший не признається, шо він кохав колись ту дівчину, яка зараз з однокласником одружена
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron