Глобальні оголошення!



Наш випускний

Всі ми колись були дівчатками...))))

Наш випускний

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 07:01

Хочу фоток з наших випускних. І розповідей - чи треба було вам того випусного? Шо цікавого там робили? Як бухали потай від батьків? Чи дорого обійшлося все? Ну і інші інтимні подробиці ;-)

В п'ятому класі мала випускний. Сукню створили з більшої сукні старшої сусідки, котра тоді її вдягала на випускний в 9 чи 11 класі. Була дуже гарна, рожева, приємна на дотик, з рукавами-фонариками...
Якогось милого я тоді собі накладні нігті купила на той випукний. Мода така була. Про гелеві ніхто й не знав на той час. То це кошмар. В туалет боялася сходити, шоб ті нігті не лишилися в унітазі. Вони ж трималися тіко один день :grin: . Одним словом - ужас.
Святкували в "Зоряному ключику". Фотки на жаль не збереглися((( Додому йшла пішки, сама, але була щаслива. Не знаю чого :grin:

В 11 класі на випускний не ходила, тільки на вручення атестатів в ПК "Залізничиник". Йти від озера до стадіону було дуже жрко. Тоді сонця хоч і не дуже було, але парило конкретно. Сукню шила на замовлення в кравчині, котра є родичкою однієї з однокласниць. Мріяла про одну. але вийшла не зовсім така. Хоча теж на той час непогана. Я хотіла шось просте. Потім в тій сукні відгоцала ше ого-го скільки на всі свята, які тільки в житті були :grin: . А піджачок від тої сукні ще би й до сих пір носила, такий він був оригінальний і милий, якби не розрослася в грудях і якби не виросла троха :grin: . Віддала його в червоний хрест. Сукня до сих пір в шафі. Бо в плямах дуже а викинути шкода і віддати нема як через ті плями. Взуття на випускний, на жаль, не було тоді такого гарного, як от є зараз. Важко було шось вибрати. Тому взяла прості білі шльопки на платформі. Хоч до стилю вони вопше не підходили, але зато була вища. Бо на каблуках гарних не знайшла та й не надто хотіла. бо знала. шо не буду в них ходити потім. А в шльопках теж відгоцала кілька літніх сезонів ;-)
На випускний попала лише надранок до свого хлопця. Вони справляли на БАМі, в "Ювілейному", то я до них приєдналася і ми всі разом з їхньою школою пішли сонце зустрічати. Пішки. Хто босий по асфальту, хто як. Найромантичнішим було те відчуття свободи, коли можна посеред міста йти босому посеред головної дороги, але машин то нема. Зустрічали сонце, здається, на Циганці (но точно не пам'ятаю). Назад їхали в тролейбусі, вже сонце світило вранішнє і було дуже романтично в пустому, зимному, але повінстю сонячному троліку їхати і всі оглядалися, бо ж випускники їдуть... Тому я своїм дітям полюбе на випускний радитиму йти, бодай заради того зустрічання сонця :гуд:
Я в житті не раз сонце стрічала в різних місцях, ситуаціях, настроях. Але тодішнє не забуду ніколи :гуд:
Всі три сукні шила одна кравчиня
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш випускний

Повідомлення Lusik » 22 листопада 2011, 13:07

В мене випускний був в ресторані Явір, що в Збаражі. Так як навчалася я саме там. Аж надто особливого не було нічого.Дуже довга церемонія вручення атестатів, але дійсно відчуття свободи :dance: :dance: після 11 років мук - це щось неймовірне!!!!!!!!! очікування на випускний вечір було сповнене переживань, підготовки - макіяж, манікюр, зачіска ніби перед весіллям :grin:
Ну веселіше чесно кажучи було нам на наступний день ,коли не було ні батьків , ні вчителів, от тоді ми і відірвалися. Хоча серед ночі всеодно заявилася парочка мамусів і в тому числі і моя мама і все празднік окончілся :cry:
І я скриваючи свій гарний настрій і пяненькі оченята пішла з мамою додому, а мої однокласникии ще й сонечко другий раз зустрічали. а в мене тотальний контроль був . :o

Романтичної якоїсь особливої історії не було так як хлопця на той час не мала, бо збиралася в Тернопіль переїжджати тому цим і не заморочувалася :)

Витрати , які були вже щось і не дуже памятаю, хоча ресторан був не з дуже дорогих , але і з недешевих.
А ось фоточка: (випуск 2006 року)
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Наш випускний

Повідомлення happymami » 22 листопада 2011, 15:22

Lusik ваууу. Як з кіно якогось Канстранция ;-) :гуд: . Ти свою випускну сукню потім одягала кудись?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Наш випускний

Повідомлення Lusik » 22 листопада 2011, 16:15

Дякуюза комплімент :oops: Ні сукню я більше нікуди не одівала, думала , що перешию на щось та так і не дійшли руки. :) Потім ще позичала одній дівчинці на випускний , а так лежить вдома.
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)


Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron