Глобальні оголошення!



Як я автограф брала в...

Всі ми колись були дівчатками...))))

Як я автограф брала в...

Повідомлення happymami » 16 квітня 2011, 01:38

Раз пішла така жара, шо виявляється багато хто з нас має автографи якихось зірок, то давайте поділимося історіями, як же ті автографи нам дались. Бо за таким добром, переважно, без бою не обходиться.
От коли я в юності брала автограф Олі Юнакової з Території А, то мені мою світлу дублянку помалювали ззаду ручкою. Бо всі ж пхаються, всі ручки тримають напоготові. От хтось дивився на Юлу а ручку тримав сторчма і вона мене пописала :cry: . А Оля кидала в товпу листочки з підписами з блокнотика. І всі ловили. І були в захваті. А я скромна стояла трохи ззаду. І мен всьо не долітало. А я така в куражі після концерту кричу "Оля, Оля". Вона почула і кинула мені останній автограф - на картонці з блокнота, бо вже листочки всі скінчилися. Отака от історія шальона
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення Shalimar » 16 квітня 2011, 01:44

А у меня неинтересные истории. После выступления подошла и взяла - у А. Серова и у Вит. Кличко. Больше вроде ничьих нет.
Кста! Еще вспомнила про знаменитостей.... Б. Ступка в Тев"е Тевель........ в принципе, не только Ступку из театр. светил...
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення happymami » 16 квітня 2011, 02:02

Shalimar написав:А у меня неинтересные истории.

де ті історії? Розказуй. Не страшно було? То після виступів чи так? А як вони реагували? А коліна дрижали? ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення Shalimar » 16 квітня 2011, 02:13

happymami написав:де ті історії? Розказуй. Не страшно було? То після виступів чи так? А як вони реагували? А коліна дрижали? ;-)

Ты гонишь))) Концерт Серова. Концерт окончен. Фанаты и просто зеваки подошли к сцене за афтографами. Толпа немного рассосалась, и я подошла) Я особо не фанатка, но раз такой случай подвернулся.... Сунула в руки на чем расписаться и всё))
Так же и с Кличко. Выступал он, в меры киевские баллотировался. Вконце раздавал афтографы. Подошла, взяла, сфоткала на память)) Как-то спокойно)
Меня больше поцелуй Иванушки-Андреева-Кирилла будоражил :oops:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2011, 02:21

то розкажи як з іванушкою цілувалась :clapping2:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення Shalimar » 16 квітня 2011, 02:23

Оспади!! :lol: Концерт. После очередной песни выхожу дарить :roses: Он говорит спасибо и целует в щеку!
То не то что Ты подумала гг
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення бережаночка » 16 квітня 2011, 11:41

я можу похвалитись автографом Івана Мацялко :lol:
як? ви не знаєте такої зірки :x
а діло було так
у наш моднєйший райцентр на день мітса приїхав цец знаменитий співак у ролі "звєзди шоу"
я тоді гімнярка клас 5-6 була
і жила недалеко від стадіону де у нас всі тоді виступали
побачила як люди квіти виконавцям носять і збігала швиденько додому,вирвала 3 глибоко підуставші георгіни і швидко назад на концерт-звєзді щоб подарити,по дорозі 1 георгіна зламалась а інша сумно похилила голову,от такий букет" з 2 квітокя і принесла Мацялку :lol:
за що отримала календарик з автографом
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 11:58

бережаночка написав:3 глибоко підуставші георгіни

:lol: :lol: :lol: Та звізда він така сама підуставша як ті георгіночки
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 12:04

Я якась не правильна. Бо перш ніж іти за афторгафом, все думала, а що я з ним потім робитиму. І оскільки нічого путнього з цього приводу в голову не приходило, то полювання за афтографами закінчувалося навіть не розпочавшись. :grin: Але то певно діагноз. Бо домашніх тваринок в дитинстві я теж не хотіла, з тої причини, що вони какають по хаті :lol: І вазони в мене в спартанських умовах живуть - поливаю раз в тиждень. Вижили - супер, нє - до побачення, не зійшлись характером значить :oops:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Як я автограф брала в...

Повідомлення mari » 16 квітня 2011, 12:09

А я за Ані Лорак в Лондонському аеропорту стояла, перемогла стидливіть, поспорила з чоловіком що це таки вона, вибачилась і сказала що мені подобається її творчість, а вона сама витягнула откритку і підписала. А чоловік мій нас на мобільний сфоткав. І в темі про зачіски це фото є.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей