Глобальні оголошення!



Спортсменки, активістки і просто красуні

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення Nymydora » 29 травня 2011, 17:05

ходила в музичну студію на фортепіано. Але рік чи два не доходила, бо щось там студію закрили - і мені просто дописали в атестат. Але ноти пам'ятаю і на слух дитині "Я лисичка, я сестричка" заграти можу. Ходила на ансамбль, співала (класно було, ми з дівчатами збиралися не тільки на заняття, а просто так - поспівати, на піаніно побамкати, з уроків нас відпускали). 10-11 клас - то ще на танці ходила. То все було в нашій школі, рівень такий собі, звичайно, але було цікаво і весело. А взагалі я в школі була дуже активна, брала участь всюди,де тільки далося - зараз сама собі дивуюся.
Дуже жалію, що батьки не віддали мене хоч в якусь спортивну секцію, але просто не було кому мене водити. От і виросла я така неспортивна і перелякана.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення Marta » 30 травня 2011, 01:22

Я з 5-го класу аж по випуск співала в хорі (Наталінда- привіт))), першим голосом)
А ходила в молодших класах в Станцію Юних Техніків на все, що можна придумати- і на фотомайстерність, і якісь ляльки робили, і шось ткали, і ліпили, т.д.
Потім на танці різні- сучасні в основному.)
Ходила записуватись на велоспорт, але вирішила, що не хочу такі ляжки))), та й не пам"ятаю навіть чи сіла за той велосипед, але кататись вмію.
Виросла- то в мене аеробіка постійно майже круглорічно, стараюсь ходити, але не завжди виходить зараз, (степ-аеробіка, пілатес, латина), ну і зимою- гірськолижний спорт- то як закон. )
Marta Офлайн


 

Re: Спортсменки, активістки і просто красуні

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 03:02

я співала у хорі,ходила на гімнастику,танці))
де мене тільки не було)
на гуртки різні,по бісеру і так далі))
Euphoria Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей