Глобальні оголошення!



Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення irinka » 04 квітня 2013, 19:46

Роксолана дуже гарна історія :love:
Роксолана написав:і відтоді ми разом почали жити, поживати і добра наживати. :cray:

а чому такий смайлик сумний? Чи то від радості так :hi: ))
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Роксолана » 14 квітня 2013, 12:30

ну я тут довго вже рік, але пишу мало. і на швидку руку який поставила. :hi:
Роксолана Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Ольга Г. » 14 квітня 2013, 18:45

Ми з чоловіком познайомились 31 грудня. Нам з подругою хотілось справляти Новий рік у великій компанії, вона якраз почала зустрічатися з одним молодим юнаком. Тож домовились святкувати у мене вдома, ми запросили своїх подруг і цей молодий юнак привів з собою своїх друзів, один з яких і став моїм чоловіком. Він зайшов у мій дім і залишився у ньому назавжди.

P.S. Добитися ще однієї зустрічі зі мною йому було непросто, адже я й не думала про таке, а мій номер телефону дав йому друг і настійливо радив подзвонити, і за таке явне сватання я вирішила не підносити трубки. Чоловіка врятувала його настирливість, після 5-го дзвінка я все ж таки відповіла йому .... взаємністю.
Ольга Г. Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Karolina » 17 квітня 2013, 13:56

Я також напишу :=):
Я знала свого майбутнбого чоловіка вже багато років, бо ми були з одного міста і ходили в одну й ту ж церкву. Також знала його тата, брата і сестру. Якось зустріла його меншого брата і питаю: "Як там твої?". А він сказав, що брат в армії і щоб я йому написала, бо чоловіку там важко. А я взяла і написала чисто з дружніх міркувань. Так все і почалось. Спочатки листи, потім смс-ки, пізніше годинні розмови по телефону... Після півроку зутрічань почали жити разом і ще через півроку - одружились. Вже майже 4 роки в шлюбі, виховуємо донечку, якій 2 рочки. :+++:
Karolina Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення ІВАНОЧКА » 09 липня 2013, 09:00

а я з своїм коханим познайомилась взимку біля новорічної ялинки. Я з подружкою, а він з другом. Вони обоє хотіли мене провести додому, мало не посварились . Потім десь місяці 2 ми не бачились, а зустрівшись знову, почали зустрічатись і продовжувалось це три роки, а тоді вирішили одружитись.
ІВАНОЧКА Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Золота Осінь » 09 липня 2013, 09:06

А ми познайомились на дискотеці. Був білий танець. Я вирішила запросити якогось незнайомого хлопця, не знашої тоді компанії. Осі і запросила)))) Уже в шлюбі майжу 7 років, двоє дівчаток) :wink:
Золота Осінь Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Olka » 05 серпня 2013, 12:12

А нас познайомила моя найкраща подружка (я на той час зустрічалася з іншим хлопцем). Ну коротше він за мною бігав,бігав до поки не добився того щоб ми почали зустрічатись.
Olka Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Оля 777 » 11 травня 2015, 00:56

Я познайомилась зі своїм любимим чоловіком. коли приїхала до своїх родичів на море в м. Маріуполь. Коли я приїхала мій дядя сказав, що мій брат вже попередив своїх друзів, що до нього приїжджає сестра. Тому я старалась виглядати якнайкраще. щоб не розчарувати очікування. Коли я ввечері познайомилась з друзями - мені сподобались всі :hi: . Але саме найкраще ухажував за мною саме мій чоловік і в спілкувані він був цікавим і з почуттям гумору. На той період я навчалась і жила в м. Києві і не знала. що свою долю зустріну в Маріуполі. Насправді я не думала, що в цих стосунків є майбутнє, лише повністю насолоджувалась тим періодом. Після цього деколи зідзвонювались.А потім через півтора місяця після того як попрощались, він зробив мені сюрприз - подзвонив і сказав що вже в Києві. приїхав щоб ми могли бути поруч.Він переїхав жити і працювати в Київ. Цього року будемо святкувати 5 років подружнього життя і 7 років знайомства. Скільки стосунків і знайомств не було б у мене до цього. ці почуття не можливо порівняти ні з чим. До сих пір нічого не помінялось - ми як ніби, тільки вчора познайомились. навіть за ручки постійно ходимо. Хоча дещо змінилось тепер з нами ще деколи поруч іде наш синочок. Я щаслива, тому що мої мужчини зі мною! :love:
Оля 777 Офлайн


 

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення Галинка 13,06 » 13 липня 2015, 13:34

А я з свої чоловіком познайомилася в себе в дома)))) Він із другом прийшов гості)))))І так закрутилося за вертілося))))) Шість років прзустрічалися і вже 6 років живем разом))))))
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як ви познайомились зі своєю половинкою?

Повідомлення dusia » 16 жовтня 2015, 18:26

Ми разом навчалися в університеті ))) це так банально....
dusia Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16 жовтня 2015, 18:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей