Глобальні оголошення!



А ви любите ковзани?

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення alenka » 08 січня 2011, 21:24

а ми з чоловіком, його сестрою і її чоловіком, і його братом :):):) (отака у нас дружна сімейка) 1 січня ходили на наше озеро на коньки. Там хоч і не дуже розчищено, зате накаталися ми з превеликим задоволенням. Чоловік тільки другий раз був на коньках. Там було трошки людей, навіть старших, ну і дітей звісно, а ще були там батьки з синочком, на мою думку десь 3-ох рочків, і вже його вчили кататися на ковзанах. Малий досить впевнено тримався на ковзанах, і я серйозно задумалася над купівлею ковзанів своїй малявці :).
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення гра з вогнем » 08 січня 2011, 21:31

а ми певно завтра підемо :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення Marta » 08 січня 2011, 22:17

Перлинка написав:От мене це і дратує в нашому колгоспі ,так само як і аквапарк відносно молоді заклади,а вже так все занехаяти.Стільки грошей вбухано,хіба їм самим не шкода?
Хоча ,якщо то було на кредитах ще за добрих часів,а зараз кредитів не дають,то частково можна зрозуміти.Тільки я ж не думаю що в них така дупа,все одно щось заробляють (зараз не про аквапарк,бо ніби закритий)і можна було б виділити таки кошти,щоб підтримувати те все в нормальному стані.


Я тоже дивуюсь.
Як тільки починали-класно було.
Після кожного сеансу їздила машина чистила, і дискотеки були на льоду, і якісь заходи, і все культурно.
Літом вони не працювали-невигідно, мабуть. Хоча я думала, що буде бобма літом на ковзанах покататись.
Шкода. Не підтримується на рівні.
Marta Офлайн


 

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 11:47

Marta написав:Була нещодавно (якраз перед Новим роком) на катку в Подолянах.
Ну, запущеніше, ніж було, проте кататись можна. Лід нормальний, без тріщин, накатались вдосталь!
Запущеніше стало загалом- нема диванчика посередині, за ключик в шкафчику треба давати заставу 20 грн, коньки вже такі...не нові, скажем так, декому видавали розпаровані коньки (один чорний, один білий), т.д.))
Але щодо самого катка- нормально.
Біля озера була дууууууууже давно, але туди треба йти зі своїми коньками, бо колись дочекатись своєї черги, то було досить довго, та і не знаю, чи є там ще взагалі той кіоск?
А так я ковзани дуже люблю, хоча і не вмію професійно кататись, (колись треба найняти інструктора, щоб показав всякі піруети), але як любитель ганяю нормально.))

Marta davaj kolusj razom pokatajemosj :) Cikavo 4u tu mene vpiznajew :lol: Bo ja tebe znajy.....
LeeLoo Офлайн


 

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення kamisia » 09 січня 2011, 12:17

абажаю ето дело))))) но в нас в Падлянах кататить не буду.... там такі умови шо лучше ненада.....
пам'ятаю якогось року снігу зимою не було, озеро було всьо суцільний каток, ми з подружкою ставали спиною до вітру і їхали так чуть лі не під Білу..... а потом назад, додому, на маяк :ugeek: :ugeek:
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення Marta » 09 січня 2011, 16:05

LeeLoo написав:
Marta написав:Була нещодавно (якраз перед Новим роком) на катку в Подолянах.
Ну, запущеніше, ніж було, проте кататись можна. Лід нормальний, без тріщин, накатались вдосталь!
Запущеніше стало загалом- нема диванчика посередині, за ключик в шкафчику треба давати заставу 20 грн, коньки вже такі...не нові, скажем так, декому видавали розпаровані коньки (один чорний, один білий), т.д.))
Але щодо самого катка- нормально.
Біля озера була дууууууууже давно, але туди треба йти зі своїми коньками, бо колись дочекатись своєї черги, то було досить довго, та і не знаю, чи є там ще взагалі той кіоск?
А так я ковзани дуже люблю, хоча і не вмію професійно кататись, (колись треба найняти інструктора, щоб показав всякі піруети), але як любитель ганяю нормально.))

Marta davaj kolusj razom pokatajemosj :) Cikavo 4u tu mene vpiznajew :lol: Bo ja tebe znajy.....


З задоволенням!))
Знаєш звідси з форуму чи якось інакше?
Твоїх фоток тут я ніби не наблюдала, то, звичайно, не впізнаю...))) Хіба ти з Лізою будеш в слінгу кататись і годувати грудьми, то я зразу буду знати, що то з форуму)))) :zybu: :zybu: :zybu:
Marta Офлайн


 

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 19:16

Marta написав:
LeeLoo написав:
Marta написав:Була нещодавно (якраз перед Новим роком) на катку в Подолянах.
Ну, запущеніше, ніж було, проте кататись можна. Лід нормальний, без тріщин, накатались вдосталь!
Запущеніше стало загалом- нема диванчика посередині, за ключик в шкафчику треба давати заставу 20 грн, коньки вже такі...не нові, скажем так, декому видавали розпаровані коньки (один чорний, один білий), т.д.))
Але щодо самого катка- нормально.
Біля озера була дууууууууже давно, але туди треба йти зі своїми коньками, бо колись дочекатись своєї черги, то було досить довго, та і не знаю, чи є там ще взагалі той кіоск?
А так я ковзани дуже люблю, хоча і не вмію професійно кататись, (колись треба найняти інструктора, щоб показав всякі піруети), але як любитель ганяю нормально.))

Marta davaj kolusj razom pokatajemosj :) Cikavo 4u tu mene vpiznajew :lol: Bo ja tebe znajy.....


З задоволенням!))
Знаєш звідси з форуму чи якось інакше?
Твоїх фоток тут я ніби не наблюдала, то, звичайно, не впізнаю...))) Хіба ти з Лізою будеш в слінгу кататись і годувати грудьми, то я зразу буду знати, що то з форуму)))) :zybu: :zybu: :zybu:

Marta
znajew mene ne z forymy-koro4e ja Luda,kolusj zystri4alasj z Re...... :lol:
LeeLoo Офлайн


 

Re: А ви любите ковзани?

Повідомлення happymami » 11 січня 2011, 11:06

Довідка Ковзанки у Тернополі:
Бульв. Д. Галицького, 26.
Вул. Купчинського, 1
Парк імені Т.Шевченка (район готелю “Галичина”, район готелю “Чайка”, острівець “Чайка”)
Спортивні майданчики шкіл: № 8, 9, 11, 12, 14, 21, 23, 26.
За інф. міськради
Але всі ті ковзанки не дуже якісні. На одних сніг не розчищають. На інших - горбатий лід. Ще в деяких - заливали лиш раз, а цього мало... Ініціатива мера хороша але не до кінця впроваджена :(

Тут відео ковзанки в парку Шевченка
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість