Глобальні оголошення!



Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Всі ми колись були дівчатками...))))

Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2010, 14:11

yulya_sun написав:а тепер, чого мене навчили друзі-чоловіки.чи то краще сказати знайомі.до одруження.
1. подорожувати автостопом

о,ти тож автостопщиця? :D :D :D :good:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Цікавинки яких нас навчили ЧОЛОВІКИ

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 14:17

а тепер, чого мене навчили друзі-чоловіки.чи то краще сказати знайомі.до одруження.
1. подорожувати автостопом

Мене ніхто не вчив,сама навчилась ,добре що ці "пригоди" мали щасливий фінал ,з теперішніми мозгами би не поїхала автостопом ,і дітям своїм би не дозволила(в майбутньому).
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Цікавинки яких нас навчили ЧОЛОВІКИ

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2010, 14:27

о, то тут є трохи автостопщиць))) мене тож ніхто не вчив, само вчилось, в дорозі))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2010, 14:46

я наїздила пару тис км, по Україні. бувало всяке, але щастя, шо всьо закінчувалось гуд :D :D деколи накриває, і знову б поїхала кудис - чоловіка за руку, дітьо в слінга))) але напевне краще десь европою... мештатєльніца))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення happymami » 25 листопада 2010, 14:52

Ти з чоловіком, чи сама їздила? А з кількох років? А куди? А як то всьо виглядало? А як люди реагували? Каліся ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2010, 15:16

їздила десь з 19 кажися. перший раз на гуляйполе фестиваль, анархія якнеяк)))ну після того щороку каталася, по всіх фестивалях тіко автостоп - зручніше і швидше)) в крим і з криму проїхалась)) їздили завжди двоє, так для безпеки)) хоча ситуації різні були)) каталися з діпутато верховно ради, але не запмятали імя))) з бандітами, яким по телефону передзвонювали і повідомляли де пости стоять і якими дорогами їхати. з молдаванином, який хотів шоб я купила в нього фуру кавунів :lol: :lol: і прдавала в тернополі на базарі))) їхала з організатором славськефест, якимс київським продюсером, з східняками, західняками, з веселими і такими які хотіли повчити уму-разуму (в темноті зупиняєцця серед дороги і каже - но дівчатка ви приїхали... потім каже шо пожартував і шоб ми були обережні). вже навіть всього не памятаю.
зараз жалію, шо з мужом так і не каталася ше - але думаю то поправімо)))
а люди в нас різні траплялися - багато про автостоп ніц не чули :scare: :scare: , вважали нас диваками, дехто хтів грошей, того ті питання наперед домовлятис тре. але загалом люди хороші і жодного разу не виникало ніяки питань через мову - ми завжди балакали українською, і в більшості випадків росмовні переходили на українську (то в мене був колись такий стереотип - шо за збручем українську не розуміють).
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення ЗІрка » 25 листопада 2010, 15:37

завжди хотіла спробувати. :dance:
я з Теребовлі до Тернополя за гроші і то з пригодами деколи добиралася... було висаджували посеред дороги бо не погоджувалася на шашлик і шампанське :fool3:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення taranjka » 25 листопада 2010, 15:44

о, доречі, знайшла колись інформацію, що в срср був клуб автостопщиків, офіційний, мали посвідки і талончики. той хто підвозив автостопщика, отримував від нього талончика заповненого і потім по ньому водій отримував бензин, скількись там літрів)))
ми пробували диски дарувати, чи ше якісь дрібниці))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 17:12

Було весело ,цікаво ,сильно далеко по Україні не заїжджала,найдалі була в Миколаєві.А так Карпати,Вінниця,Хмельницький,Луцьк ,Рівне ,Чернівці,Львів,Івано-Франківськ.Мер Чорткова підвозив,поляк,італієць,москалі прикольні,гнали круті тачки з Німеччини,наші жлоби всякі і хорші пацики може й бандіти були,я їх справи не читала.Було таке що мужичок довіз з Заліщіків до Теребовлі ,а до Тернополя найняв і оплатив мені таксі (ні за що ,просто так)бо йому вже час було повертатись.Було таке що міняли свій маршрут,і везли куди мені треба.Іноді з подругами їздила,але частіше сама,переважно не просто так бо мені туди захотілось,а у справах.Одного разу купила собі дорогі чобітки,поїхала до брата в гості на 2 дні сходила там на дискотеку,і вони мені розклеїлись,якраз були зі мною в коробці,підвозили якісь крутіки з Закарпаття,і я попросила їх помогти ті чобітки повернути в магазин,бо підозрювала,що мені гроші не повернуть.Допомогли,була дуже рада.Я чесно кажучи не можу пригадати чи висаджували мене в посадці ,але таке що відверто чіплялись було,тільки якось на ха-ха перводила,давала зрозуміти що не по цьому ділу,і якось їхали далі без обід ,отаке точно памятаю,агресіїї чи насилля однозначно не було.Але ж то раз на раз не приходиться,можна як пише таранька тисячі км накрутити і все ок,а можна перший раз вийти і на якогось психопата маніяка нарватись.Тому нікому не рекомендую і не раджу,тішусь що нас пронесло.Іноді мене запрошували після цього на побачення.З одним хлопцем навіть певний час зустрічалась.
З чоловіком чи дітьми тим більше так подорожувати не хочу ,то вже якось не солідно.По друге якщо їдеш з хлопцем чи чоловіком,то важко спинити машину,а якщо хтось зупиниться,то лиш заради заробітку.Якщо то всьо підсумувати час та видатки,то простіше сісти на автобус.
Ясно що то робиться не стільки з економіїї а від драйву,нові люди,нові історіїї,нові долі,свого роду як рулетка,а хто ж зараз буде моїм попутчиком?Стільки цікавих людей,з якими б просто так в житті ніколи не перетнувся.
Тільки єдиний великий мінус .Небезпечно!!!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Автостоп!!! Що думаєте? Пробували?

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 17:17

ніколи не їздила автостопом :) в принципі навіть бажання не виникало.
я краще автобусом перебюся :))))

але у мене і потреби ніколи не було. якби на вагах стояло щось дуже критичне і всі мої знайомі, до кого я могла б звернутися з подібним проханням, всі ресурси, де можна написати про потребу довезти кудись там - відмовили, то може б :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей