Глобальні оголошення!



Мої спогади, що викликають ностальгію

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Перлинка » 16 січня 2011, 14:20

Ще ти нагадала про моркву і сплив в памяті ще один видатний день мого дитинства,який називався морквяний.

Якось ми тусувались вдома в подружки і надибали всі разом у неї арахіс,вирішили зробити з ним шоколад(здається тоді ще шоколадки були дефіцитом).В якійсь старій кулінарній совдеповській книжці віднайшли рецепт шоколаду з моркви.Треба було дуже багато ,кілограмів зо 5 ,а може і більше.Дещо мені дозволила наскубати в нас на городі мама,але то було мало,тому зранку пішли на базар і докупили.Треба було моркву помити,почистити,натерти на терку,вичавити сік і поставити варитись поки не загустіє.Ми так тішились,що в нас буде мало не повна кастрюля шоколаду.Але він варився і ніяк не гуснув,вже десь аж після обіду на дні мало шо лишилось і воно якраз почало ставати густішим.Нарешті ми побачили світло в кінці тунелю !Залишалось додати ванільний цукор,але одна з подружок не подивилась,що то не цукор,а чистий ванілін,вгатила його забагато і наш шоколад став таким гірким,що їсти було не можливо.Ми ще крім того спекли з морквяного жмиху пиріг,щоб добро не пропадало,експронтом,по вигаданому рецепту,і ще робили морозиво з порошку,яке позаливали у вафельні стаканчики,що порозмокались.
Подивились на те все і ніхто з нас того їсти не захотів.Тому покликали з лавочки одного хлопця,найбільш нам симпатичного(бо міг і весь кагал прибігти),накрили йому журнальний столик,засервірували,з бокалами ,как в лучших домах Парижа и Лондона,повикладали ті всі десерти,сіли дивимось на нього і чекаємо ,коли він почне то їсти.А самї ледве стримуємось,щоб не впісятись від сміху.Хлопець ніц не поняв,почав наминати з задоволенням,як в казку попав.І ще потім дого дякував,бо так і не поняв за що йому таке щастя.Виявляється,що то лиш нам ті шедеври кулінарії видались такими гидотними :mrgreen:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Marta » 16 січня 2011, 14:32

:zybu: Прикольно)))
Класно, коли є що згадати....)))

А ми нічого вроді такого не пекли, не в"язали, хоча, може я не пам"ятаю?
Пам"ятаю ще, як подруга знайшла дома презерватив, і ми робили досліди, скільки ж він витримає літрів води?
Але, виявилось, що він був якийсь дуже давній, бо весь трухлявий в дирочках, вода все витікала, то не знаю, може ми спасли її батьків від Кіндер-сюрприза...)))
А ще писали з подругою роман, давали читати друзям, то всі аж плакали, ми його вислали на конкурс (забула, як називався, по 1+1 проводився літературний), в єдиному екземплярі, і, звичайно, його так і не надрукували, і взагалі відповіді ніякої не було. То потім ми дуже жаліли, треба було хоч переписати, на пам"ять...
Ще складали сценарій до серіалу....Десь є....))))
Marta Офлайн


 

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Перлинка » 16 січня 2011, 15:01

Marta написав::zybu: Прикольно)))
Класно, коли є що згадати....)))

А ми нічого вроді такого не пекли, не в"язали, хоча, може я не пам"ятаю?
Пам"ятаю ще, як подруга знайшла дома презерватив, і ми робили досліди, скільки ж він витримає літрів води?
Але, виявилось, що він був якийсь дуже давній, бо весь трухлявий в дирочках, вода все витікала, то не знаю, може ми спасли її батьків від Кіндер-сюрприза...)))
А ще писали з подругою роман, давали читати друзям, то всі аж плакали, ми його вислали на конкурс (забула, як називався, по 1+1 проводився літературний), в єдиному екземплярі, і, звичайно, його так і не надрукували, і взагалі відповіді ніякої не було. То потім ми дуже жаліли, треба було хоч переписати, на пам"ять...
Ще складали сценарій до серіалу....Десь є....))))

Ми в презирвтиви набирали воду і кидали бомби з 5-го поверху.
А на конкурс я також збиралась писати,була вже здається дорослою,шкода що так і не написала,було б зараз з чого поржати.Я тоді як зачитувала свої опуси дівкам в гуртожитку ,хоч на одну сторінку,то вони три дні мали що згадувати.Хоч я писала серйозно,але усвідомлювала шо з того вийшло лиш тоді як вдячний читач валявся по підлозі.То мій роман ,мабуть,би виглядав як ті унікуми,що приходять на кастинг ікс фактора,зато жюрі б повеселилось :zybu: .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Marta » 16 січня 2011, 15:37

Перлинка, та ми тоже кинули той презерватив, тільки з 4-го поверху..))))) :zybu:
Але шось стидно стало писати таке..)))
А ще обливали з балкона прохожих з бутилки.... :stupid: Стидно-стидно....
Мене саму сильно бісить, коли шось летить на голову...Готова вбити...
Ну, важке ми не кидали, бомбочки- то тільки в сторону, де ніхто не ходить, а так легенько поливали водичкою.....Літом, слава Богу..))))
Marta Офлайн


 

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Ірунця » 15 березня 2011, 12:50

Мої найбільш ностальгічні спогади - це часи мого студенства...
Львів :roses:
Поїзди-електрички :crazy:
Гуртожиток :dance: :beer:
І люди, що за 5 років стали мені РІДНИМИ!
Зображення
Він їсть - я готую, він носить - я перу, він розкидає - я прибираю... і що б я без нього робила????
Ірунця Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 201
З нами з: 25 січня 2011, 01:15
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 377 раз.
Подякували: 408 раз.
Діти: хлопчик

Курйози нашого дитинства))

Повідомлення Руженка » 17 жовтня 2011, 02:53

Зараз то всьо смішно, а тоді..........дуже дуже давно......я добре получила від мами............

В мене була ціла колекція фантіків від жуйок Love is, Турбо......ой а ще(не помню назви підскажіть!!!) мама їх з Польші привозила.....мультяшні.....но не про Поночку і не про Дональда..........блін......ну суть ви вловили)))
Ну так от..........була в мене цих фантів ціла шкатулка.....штук мабуть 250 точно......збирала довго!!!обмінювала......
Но тут...............впала мені клямка))))))))Захотілось лак для нігтів і помаду))))))(клас 2-3 мабуть). А вдома того не було......Особливо лаку для нігтів......А я так хотіла......мама ніколи косметиці не приділяла уваги....одна помада затерта від постійного перебування в сумці...........і "брасматік"(так мама туш називала)
Так і до суті..........виміняла я всі ті фантіки-мультіки.........на ЗАСОХШИЙ ЛАК...........І СТАРУ ПОМАДУ

Коли мама дізналась.....мені було не смішно.........ПОЛУЧИЛА Я ДОБРЕ........ПОПЛАКАЛА ДОВГО..........вже і зрозуміла, що зробила.......вже і жаліла........но та дівчинка пропала.......або гарно ховалась від мене(бо була старша, і всьо напевно зрозуміла, який кльовий бізнес замутила))) :lol: :lol:

Я взагалі плюшкін з дитинства)))))))) Але на відмінну від Плюшкіна, в мене все має своє місце. Моя тумбочка до цього часу це дорога у минуле...... там є все))))))))) від дитячих малюнків з садочку, откриток з класу 3, обгорток від шоколаду, всяких браслєтіків(навіть поломаних),різних коробочок від кльового печива, особливі стаканчики......моя перша Кока-Кола... особливо збираю блокнотики)))))))) вони в мене приходять з кожним новим періодом мого життя....... 10 клас.......інститут......нова любов, весілля, а просто так, тепер блокнот з рецептами.........

Ностальджі...........
Руженка Офлайн


 

Re: Курйози нашого дитинства))

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2011, 11:12

Руженка написав:мультяшні.....но не про Поночку і не про Дональда..........блін......ну суть ви вловили)))

:lol: :lol: :lol: ,це особливо важливий момент розповіді

Руженка а чого твоя мама вмішувалась до твоїх фантіків?мої фантіки і т.д. були лиш моїми ,я могла робити з ними все що завгодно
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Курйози нашого дитинства))

Повідомлення Руженка » 17 жовтня 2011, 11:17

Перлинка написав:
Руженка написав:мультяшні.....но не про Поночку і не про Дональда..........блін......ну суть ви вловили)))


:lol: :lol: :lol: ,це особливо важливий момент розповіді


:lol: :lol: :lol: Перлинка мене так плющить))))))))))))))...................хотіла би зі всіма поділитись цим.........але виходить ось тільки десь так...........мультяшні.....но не про Поночку і не про Дональда..........блін......ну суть ви вловили)))

:dance: :dance:
Руженка Офлайн


 

Re: Мої спогади, що викликають ностальгію

Повідомлення Руженка » 17 жовтня 2011, 11:20

Перлинка написав:Руженка а чого твоя мама вмішувалась до твоїх фантіків?мої фантіки і т.д. були лиш моїми ,я могла робити з ними все що завгодно


Бо то характеристика моєї мами :(
Руженка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron