Глобальні оголошення!



А ви відстоюєте свої права?

Всі ми колись були дівчатками...))))

А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення гра з вогнем » 01 листопада 2010, 21:52

От просто цікаво стало.
Ви відстоюєте свої права? На похід в магазин з візочком, на тихі вихідні (коли у сусідів ремонт), на відшкодування зіпсованих товарів і т.п.
Чи пускаєте на самотік?
Що стає останньою краплею, щоб зрушити з місця, чи вам такої краплі не треба, а відразу у бій?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення гра з вогнем » 01 листопада 2010, 21:56

я раз відстоювала... відмову від щеплення. сама не знаю чого, певно стадний інстинкт вплинув.

ну і по дрібницях: там обрахують в магазині чи щось таке. а по великому рахунку, щоб заяви писати, міліцію викликати, то нє. тіко щеплення раз було.
в тій історії останньою краплею стали антисанітарні умови проведення щеплення.
чого я досягла? щеплення почали проводити не де попало, а в кабінеті лікаря. мені того щеплення так і не зробили, ну і з роботи не попросили.
типу відстояла :D
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Melisa » 01 листопада 2010, 22:38

гра з вогнем написав:От просто цікаво стало.
Ви відстоюєте свої права? На похід в магазин з візочком, на тихі вихідні (коли у сусідів ремонт), на відшкодування зіпсованих товарів і т.п.
Чи пускаєте на самотік?
Що стає останньою краплею, щоб зрушити з місця, чи вам такої краплі не треба, а відразу у бій?


Дууууууже рідко, але таке трапляється. У мене сусід дуже голосно любить слухати музику. Один раз я не витримала і спустилась вниз, щоб попросити його трошки скрутити, бо я не можу малу вкласти на обідній сон. Мене почули! Ура! Музика була виключена зовсім.
А десь місяць назад пізно ввечері він знов вмикнув магнітофон і то так голосно, шо спати було просто неможливо. Чоловік довго не думаючи пішов "на розборки". Кричав таК, що мамадарагая. :evil: По сьогоднішній день сусід поводиться дуже чемно. По батареї чути,що музика грає, але дуууже тихо. От думаю, мабуть, в цьому житті треба вміти і "гавкнути", бо деколи по доброму до людей не доходить.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення happymami » 02 листопада 2010, 11:07

Відстоюю, коли нормальний настрій. Або коли поганий настрій і тре кудись негатив вилити)) Робота в газеті навчила мене, що всьо можна відстояти і я добре знаю свої права.
Не соромлюся йти в магазин повертаючи товар, якшо шось не так. От щодо того, в чому не шарю, в тому й не відстоюю. А ще не люблю, коли мене "пресують" і підвищують голос. Тоді можу ступитися і діяти або цивілізованішими способами, типу заяв, або й взагалі лишити то діло.
Міліцію можу викликати, коли під вікнами шабаш. До сусуідів хожу, коли мене шось не влаштовує. Але не кричу. А всьо тихо. Один раз в житті кричала на сусідку, коли її майстри ліфт зіпсували а я з коляскою :evil: . І того ж оразу вона щей получила за то, що не пускає до себе працівників тепломереж і через то весь стояк без гарячої води живе. Крім того, дзвоню сварюся в різні служби, якшо якась помидлка в квитанції. Общім я не сварлива. всьо толерантно рішаю, але знаю, де маю право піднажати, а де праві інші
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення krapk@ » 02 листопада 2010, 19:14

Я часто відстоюю, але не по дрібницях, бо нерви не хочу портити де бачу толку не буде. От купила заколку а вона поламалася на 2 день і 25 грн коту під хвіст, но точно знаю, що не віддауть-скаже спеціально зламала-там такий злом специфічний. А напирклад в паспортному столі відстоювала своє право не платити кучу непотрібних виписаних ними зборів і послуг. Лише 2 обов'язкові. Сума вийшла в 2 раза меньша!!!! Свої акції відстояла в бучацькому сирзаводі, а то вони завод злили і акціонерів тоже заодно. Вдалося. Все-таки 800 грн віддали. На новий рік купила банку ікри а вона вже аж забулькала-то я рям їм віднесла, поміняли... Багато різного в мене буває -везуча на такі приколи.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Alisa » 02 листопада 2010, 19:49

Я відстоюю.
Але, якщо бачу, що кінцева справедливість не відповідає витрачнеим зусиллям - то відпускаю ситуацію
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення happymami » 12 листопада 2010, 15:55

Мене нині осяйнуло.
Я вмію відстоювати свої права лише у випадку з незнайомими чи малознайомим людьми. А отакво з друзями чи сусідами - ніфіга не вмію. Як риба об льод.
Ситуація 1:
Сусід клеяв в загальному коридорі стіну пінопластом. Пошкодив мені телефонний дріт невзначай. Викликала майстра. 8 грн. Сказав міняти проводку. то буде ще 20 грн мінімум. Пішла до сусіда. Розказала. Гарчав як пес. Приніс телефонний дріт. Спробували мої чоловіки під*їднати - не працює. Піду з понеділка по майстра, шоб таки міняв. Але то ше всьо геморойно, бо крім грошей, для ремонту того шнура, я маю дати ше купа документів, яких в мене нема. Сусід вважає, шо його місія виконана, бо він шнур приніс. Тобто - платитиму я. Сваритися не хочу. Слухати його гавкання над головою теж. Платити не хочу теж :o

Ситуація 2:
Сусідці давала диски з мультфільмами. Вона нам свої. Нічо не маю проти. Але коли вона їх повертає - вони поцарапані і поляпані. Мені це не подобається. Нічого не кажу, бо диски всеодно мала сама вставляє в дівіді і казати шось - без толку. Сусідка на кухні, дитина робить шо хоче. Не давати теж нема як, бо вона знає, шо в мене їх купа і крім того моя мала часто в них бавиться... Не кажу нич. Тихо нервуюся і всьо

Отакето. Поняла, шо втирати можу тіко тим, на кого мені байдуже... і з ким не живу пліч о пліч.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Melisa » 12 листопада 2010, 21:47

Люба, прочитавши твоє повідомлення поняла, що в мене аналогічна ситуація. Дуже часто виникають неприємні ситуації з тими сусідами, з котрими ми легко контактуєм, але висловити своє "фе!" не вистачає мужності. От і так само мовчу і терплю. жаліюсь своїм, вони вислухають, підтакнуть та й на тому тема закрита. ех!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Nymydora » 12 листопада 2010, 22:57

а я не можу відстояти - вступаюся тихо та й по всьому.
А чоловік мені попався - борець за справедливість, тільки те і робить, що правди добивається - чи хтось десь неправий, чи товар неякісний, чи нахабство де яке. І я розумію, що так треба, але страшенно втомлююся в таких ситуаціях.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А ви відстоюєте свої права?

Повідомлення Ira » 12 листопада 2010, 23:12

Nymydora написав:а я не можу відстояти - вступаюся тихо та й по всьому.
А чоловік мені попався - борець за справедливість, тільки те і робить, що правди добивається - чи хтось десь неправий, чи товар неякісний, чи нахабство де яке. І я розумію, що так треба, але страшенно втомлююся в таких ситуаціях.

От і я така. Рідко коли відстоюю свої права - або коли вже щось зовсім нагло робиться, або коли я зла. А якщо щось не суттєве, то поступаюсь. Дуже за це на себе злюсь, але переробити себе важко. А от мій чоловік навпаки - може настояти на своєму (навіть якщо він не правий) і в нього це добре виходить. Так що він у нас такий на двох ;)
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей