Глобальні оголошення!



Велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Всі ми колись були дівчатками...))))

Велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення mari » 01 жовтня 2010, 21:27

Цікаво,я к часто дозволяєте собі нічого не робити? Як це у вас виглядає? Я дозволяю собі такі вибрики десь 1 в 2-3 місяці. або коли зовсім сили не маю. Тоді можу просто дивитись на озеро чи на дощ, передивитись купу фільмів один за одним, спати і їсти в ліжку півдня, дивитись старі фотки. :beauty: Але головне- на наступний день не забути почати працювати :morning:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення Ira » 01 жовтня 2010, 21:45

От сьогодні на мене напала така лінь. Думала:"Все! Не буду нічого робити!" Але полежала на дивані півгодини, подивилась телевізор, і таки вирішила поприбирати дома, зварити їсти. Та і з малою дитиною не дуже-то і побайдикуєш. А от зараз, коли мала спить, так не хочеться йти мити посуд!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення Melisa » 01 жовтня 2010, 21:57

Ira написав: Та і з малою дитиною не дуже-то і побайдикуєш.

І я про те ж. Поки що байдикування лише в мріях. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення мешканка » 02 жовтня 2010, 09:46

Аналогічно...хоча, часом, коли малих батьки забирають до себе...ото вже лінюся за всі попередні роки!!!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення Mary Awa » 13 липня 2011, 19:52

Я - трудоголік, на роботі називали "бджілкою" :) Але напади ліні і у мене бувають і я собі дозволяю провалятися весь день на дивані з книжкою або перед телевізором :P
Mary Awa Офлайн


 

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення TanenRom » 16 липня 2011, 18:27

колись обов"язково один день в два - три тижні любила полінитись, а зараз дитина не дозволяє.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення КлубНіка » 16 липня 2011, 18:39

У мене якраз сьогодні такий напад ліні. Маю купа роботи, а робити НІЧОГО не хочеться!
КлубНіка Офлайн


 

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення Льоля » 16 липня 2011, 20:06

А я завжди говорю всім в мене є подружка називається ліньки, коли я з нею дружу то я нічого не хочу робити , а як що посварюся то тоді все перероблю, но чогось виходить , що більше дружу.
Льоля Офлайн


 

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення Tiger_Sofia » 16 липня 2011, 20:13

А моя лінь дуже і дуже хитра. Вона, зараза, інколи маскується так, що виглядає ніби як найкращий вихід з становища. Але я потрохи з нею борюся. Якщо дуже щось треба, то стараюся домовитися.
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення Nymydora » 17 липня 2011, 01:35

а я колись могла по 4 години підряд книжку на дивані читати... ех... де ті часи...
зараз моя лінь виявляється у тому, що можу тижнями не складати в хаті, а беруся до роботи тоді,коли нема де сісти :oops: Посуд брудний часом лишаю на ранок. А деколи ну просто нічого не хочеться, ну взагалі... Але з дитиною (і роботою, і кухнею) так не виходить. :working:
КОли йшла у відпустку, всім клялася, що не буду халтурок ніяких набирати, щоб могти ввечері просто нічого не робити. А нє. Набралася, як пес бліх :dash:
Ех.. де той золотий студентський час, коли піком працелюбності була сесія, а потім.... :dance:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron