Глобальні оголошення!



Велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення krapk@ » 05 серпня 2011, 16:30

а моя лінь це тупе споглядання монітору по 5-6 годин. час йде, нічо неробиться, а якби спитати що я вичитала в неті, то мало що пригадаю.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення бережаночка » 10 серпня 2011, 18:36

в мене зараз мала з бабусею,відпустка,всі домашні працюють-готувати нема для кого, смітити нема кому
вже півтори тижні заставляю себе сісти і попланувати роботу на навч період
та де там
лінь
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: Велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення irinka » 21 листопада 2012, 16:10

7 способів подолати ЛІНЬ

1. Щоб перестати лінуватися, треба нічого не робити
Я серйозно. Станьте посеред кімнати і нічого не робіть, абсолютно нічого: не їжте, не пийте, не читайте, не лежіть, не слухайте музику, не думайте. Не мине й п'ятнадцяти хвилин, і ви точно візьметеся за справи.

2. Та тут справи на п'ять хвилин
Примусьте себе попрацювати п'ять хвилин, це набагато простіше, ніж братися за справи, усвідомлюючи, що доведеться трудитися цілий день. П'ять хвилин можна витерпіти все, що завгодно, і в цей же час цього достатньо, щоб почати роботу. Далі ви вже не зможете зупинитися.

3. Розбийте великі справи на частини
Взятися за вирішення великої задачі просто неможливо. Розбийте її на маленькі частини і виконуйте по черзі - це набагато простіше.

4. Рутину - геть!
Все робити, аби нічого не робити? Поїсти, помити посуд, сходити магазин, перевірити пошту, подивитися новини, почитати блоги друзів ... Зрозуміло, що все це відволікає від основних завдань і може виконуватися тільки у вільний час!

5. Працюйте з самого ранку
Люди діляться на «жайворонків» та «сов». Сови, зазвичай, цілий день лінуються, винаходячи нескінченні відмовки, і за справи сідають тільки до вечора. Милі сови, ми з вами в рівній мірі можемо працювати як вдень, так і ввечері.

6. Винагороджуйте себе
Будь-яка праця має бути заохочена! Тому, працюючи, корисно себе вчасно заохочувати. Виконали частину справи - випийте чашку кави з улюбленим печивом, прогуляйтеся або просто відпочиньте 5 хвилин. Це гарна звичка.

7. Не відкладайте на завтра
Завтра - це найзавантаженіший день тижня, адже ми постійно відкладаємо справи на завтра. Якщо хочете почати життя заново, зробіть це прямо зараз - завтра з'явиться якесь дуже рядове діло або ви просто передумаєте. Навіть якщо вже досить пізно, почніть свою справу сьогодні - закінчити розпочате легше, ніж почати нове.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Велика сила ліні. Нічогонероблення:)))

Повідомлення ZlatoPolja » 01 березня 2013, 16:05

гарна стаття, знайшщла для себе корисне, дякую! Лишилось тільки втілити... а лінь)))
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Поперед.

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість