Глобальні оголошення!



Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення TanenRom » 30 липня 2010, 14:02

а ми на перше побачення ходили в театр на Ромео і Джульєтту!!!
а після вистави пішки за руки ішли додому!!! :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення мешканка » 30 липня 2010, 14:03

TanenRom написав:а ми на перше побачення ходили в театр на Ромео і Джульєтту!!!
а після вистави пішки за руки ішли додому!!! :)
ОГО! Романтика! Респект, я вже сто років на виставах не була... :(
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення ЗІрка » 02 серпня 2010, 08:25

навіть не знаю, що вважати першим побаченням

в нашому випадку піврічна дружба переросла в дещо більше... :)
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення Ira » 02 серпня 2010, 10:32

А ми на першому побаченні гуляли біля озера, сиділи в кафе, потім коханий зводив мене до себе у військову частину, показував гаубиці. там було стільки болота , а я була на каблуках :crazy: , ну... весело було, романтіка. Подарував мені квіти :rose: , а то ще й було 8 березня ;) Дуже мені сподобалось наше перше побачення, якесь таке відчуття було, ніби ми вже давно знайомі. Пам"ятаю, думала зустрінемось на кілька годин, а в результаті прийшла додому пізно ввечері і така якась щаслива, прямо аж світилась. І тоді подумала, що ще ні з ким мені так добре не було.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення Shalimar » 16 жовтня 2010, 23:26

мешканка написав:Як тільки я погодилась зустрічатись з ним-...

:D "А ты будешь со мной встречаться?" или "Давай будем встречаться?" пххх))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення Перлинка » 17 жовтня 2010, 00:22

Я бачила свого коханого в одному товаристві кілька раз протягом кількох місяців до того як він запросив мене на перше побачення.
То був далеко не мій ідеал,і я навіть не підозрювала що можу йому сподобатись,думала що він вважав мене легковажною(а виявилось навпаки).Взагалі такі вумні хлопці теж мали до мене слабкість тільки якось більше в юності.Ну короче ,я хвора з соплями ,червоним носом та очима,кашляю,телефонує він,звідки взяв номер?Я йому свій номер не давала.Запитує чи я не голодна,бо хоче запросити на вечерю.Я вже писала тут на форумі,що як тільки поклала трубку,сказала подругам(ми тоді разом квартиру знімали)що вийшла б за нього заміж(мені тепер самій дивно,бо він так був не схожий на то що шукала).Ну от ,зустрілись він поділився ,що останнім часом часто про мене згадує і думає,ну що не даю йому спокою,і що вирішив якось це вирішити.Я почала плакатись йому,що кохаю одного хлопця вже 2 роки,що спочатку все було ідеально йшло до весілля,а потім його перемкнуло і причини не знаю,тільки він і не посилає мене і перспективи не видно,короче розійдемось,вже стану зализувати рани,знову з`являэться у моэму житті і мучає мене.Отак я нажалілась своєму чоловікові на колишнього хлопця ,він мене пожалів,зрозумів і ми стали дружити.Через деякий час я стала відчувати що мені його постійно не вистачає ,а найважливіше,що з ним я геть забула своє нещасне кохання.Він сидів у нас з дівчатами допізна(жили в сусідніх будинках)прощались так пристрасно,що я ледь не вмлівала на порозі,а вранці я прибігала до нього ,щоб ми разом поснідали,перед тим як він піде на роботу.Отака то любов малята :D
Востаннє редагувалось Перлинка в 17 жовтня 2010, 17:15, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення Mary Awa » 13 липня 2011, 18:17

Першим побаченням була просто прогулянка по парку і довгі розмови. Відчула, що людина ця мені рідна з першої хвилини знайомства.
mari написав:мій чоловік не зовсім імпонував моїм тодішім вподобанням.

Ага, я школяркою мріяла про голубоокого блондина :grin: :grin: :grin:
mari написав:А ще- він хотів зі мною зустрічатись щодня і майже відразу пішов знайомитись з моїми батьками

Мало того щодня зустрічатись - він відразу почав по-тихеньку мої речі до себе переносити :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення мешканка » 13 липня 2011, 19:23

Mary Awa цікаво, а як ви познайомились? як ваші батьки відреагували на вашого обранця?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення Mary Awa » 13 липня 2011, 19:36

Ми вчимось в одному університеті. Я його відразу помітила, ще на 1-му курсі: високий, симпатичний....А познайомились аж на 3-му курсі :) Одногрупник (мій єдиний найкращий друг-хлопець) запросив мене до себе вгості, а виявилося, що вони разом з Фредом знімають квартиру разом :) Потім Вася вже був не радий, що я його співжителя забрала :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Перше побачення з теперішнім чоловіком...

Повідомлення Mary Awa » 13 липня 2011, 19:47

мешканка написав:як ваші батьки відреагували на вашого обранця?


Мама в мене дуже добра і лояльна, ніколи не "пхалася" в моє життя, а лише радила. А ще вона як "індикатор" на добрих людей: з першого знайомства може сказати, довіряти цій людині чи ні. Фред мамі до душі відразу припав :)
Тато в мене був диктатором :tipok: і дуже строгий, але відчув,що не має на мене влади з того часу, як поступила в училище. Коли взнав, то сказав: "головне, що не москаль" :grin: Ну і за віросповідання запитав (боявся, що на мене паранджу одягнуть). Почув, що Фред - католик, і далі вже не розпитував. Вони дуже любили двоє посидіти і на релігійні теми "пофілосовствувати".
Почали разом жити, тато сказав, що так не можна і нас "покропили" (обвінчали :grin: ) Ні разу ще не пожаліла. Я однолюб, мені одного і на все життя вистачить. І Фред такий: наскільки ми ззовні не схожі, настільки ж всередині однакові :)
Mary Awa Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей