Глобальні оголошення!



Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Olenka » 24 грудня 2010, 14:50

А я в дитинстві колекціонувала календарики з собаками і архітектурою. Сім"я - монети старі і різних країн. Зараз і ми монети продовжуємо колекціонувати. Колекція маленька, але є цікаві екземпляри. Також всякі українські ювілейні металеві гривні - 60 років перемоги, щось таке.

А ще хотілося б колекціонувати слінги :zybu: , але ми ще не так багато заробляємо.
Ще колекціоную музичні інструменти - всякі етнічні, брязкальця, флейти, сопілки, і що тільки попадеться. Було би прикольно трембіту мати :)) і українські сопілки різні.

Колись була колекція черепків з археологічних розкопок з Ольвії (давньогрецької) і сарматів якихось, але її викинули, коли я була далеко :gore:

Мені от цікаво - а де та колекція happy-mama викопних рештків? Я би відвідала ваш музей ;))
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення happymami » 24 грудня 2010, 15:20

Olenka написав:Мені от цікаво - а де та колекція happy-mama викопних рештків? Я би відвідала ваш музей ;))

поняття не маю)))) Спочатку в коробці лежало всьо, припадало пилом. А потім мабуть пішло в смітник. То було так давно, шо я й не пам*ятаю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Руженка » 27 грудня 2010, 17:53

В дитинстві колекціонувала марки(до цього часу 5 альбомів лежить), а ще фантіки з цукерок, наклейки, календарики.....
А зараз зауважила за собою, що збираю гарні подарункові пакети або навіть просто пакети))))))))))))))))) ПАКЕТНІЦА Я))))))))))))) :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
Руженка Офлайн


 

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 27 грудня 2010, 19:55

АГА, а нам якраз пакетів для подарунків бракувало на вечірці. Ну..до наступного разу.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Руженка » 28 грудня 2010, 11:27

ДА ДА ))))))))))))))))Ви візьміть мене з собою, а я вам пакетиків принесу))))))))))) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Руженка Офлайн


 

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення happymami » 29 грудня 2010, 17:25

Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 03 січня 2011, 23:33

Окрім магнітів на холодильник (див.тут 1 ст)- збираю котів, вже давно. Спеціально вчора їх усіх разом виклала і сфоткала. Поки що більше не збираю :lol: :lol: :lol:

Ось який котячий рай. Зацініть. Де ви, інші шанувальники цих тварин?
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Natalinda » 04 січня 2011, 11:33

Марі, клас! :o :o :o :thumbsup:
А скільки їх вже в тебе, рахувала?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 04 січня 2011, 11:51

130 котів включаючи малюнки на картинах і на подушках ;-) і в туалеті
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення happymami » 20 лютого 2011, 16:56

Вауу. Марі. Коти офігенні. В мене в коліжанки тато свинок збирає. То в них пів шафи. Там і резинові ще совєтські і м'які і керамічні. Ужас. Це ж як ви з них пил витираєте???? :scare: :scare: :scare: :cleaning: :cleaning: :cleaning:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей