Глобальні оголошення!



Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Всі ми колись були дівчатками...))))

Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Melisa » 11 грудня 2009, 23:00

Мамусі, а що ви колекціонували в дитинстві? І чи продовжуєте цю справу зараз? А, може, передали її своїм дітлахам?

Я чого тільки не мала. Спочатку збирала монети і паперові гроші 8-) , потім від сестри передались колекції календариків та відкриток. З часом брат доручив збирати марки. Зрештою в свої 20 я вирішила :!: , буду збирати черепашок :roll: . Спочатку скуповувала по магазинах, потім друзі почали дарувати. Як виявилось, черепах колекціоную не лише я, бо кілька раз в магазині мені повідомляли, що "нових" черепах вже забрали. :cry: На сьогодні у мене їх близько 80. Уже так фанатично не збираю, але продовжують дарувати. А коли доця народилась, то свекруха малій навтіь повзунки з черепашками купила. :ugeek: І де вона їх знайшла? :D Вобшем, весело.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 12 грудня 2009, 00:13

Я теж в дитинстві зв сестрою збирала марки і календарики.А потім вже в підлітковому-кіндери і дочка зараз збирає.В мне десь певно разом з донечкиними є штук 300. а ще я збирає фігурки котів.Дуже люблю їх.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Melisa » 12 грудня 2009, 00:53

Зустрічне запитання: а як же ви з тих кіндерів пилюку знімаєте? Чи ви їх тримаєте не на видному місці?
Бо в мене вони (черепахи) стоять в серванті, і пил на них так припадає, що туди ніхто з моїх не лізе. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 21 лютого 2010, 11:26

В мене вони займали все підвіконня дитячої. Зараз там дочка тримає ангелочків фігурки,вона їх збирає.А ще вона збирає Братц і коники- мої маленькі поні.А кіндери чекають нової полички в кімнаті малої!!!
Щодо прибирання- в мене завжди чисто, бо мала вже велика.Чисто-відносно,бо я не педант і не роблю щоденне вологе прибирання а 1 раз в тиждень. Але і тепер і раніше без проблем я 1 раз в місяць на генеральному прибиранні я мила їх. Точно як і фігурки котів-їх в мене (зараз іду порахую...55 різних-маленькі і великі,дереяні,скляні,срібні,порцелянові. По всій хаті і як я їх люблю!!! Ще 5 картин з котами і зеркало в туалеті!)
Подруга,яка любить мінімалізм також говорить-як ти це все витираєш. Витираю друзі без проблем,як і інші речі від пилюки. Головне-розумієте,збирати те,що вам подобається. Кожна річ яка в мене вдома є-символізує про певну увагу або є згадкою де ти був і що бачив. А хіба це не чудово!

А ще МИ усією сім"єю збираємо МАГНІТИ на холодильник! Там де їздили,а ми фанати подорожів. Люди на машини збирають, а ми на подорожі! Правда от по Україні щось ніде не їздили.Зараз сфоткаю і покажу!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 21 лютого 2010, 19:18

Це наш холодильник
Приєднані файли
2010 201.jpg
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Melisa » 21 лютого 2010, 21:57

Ого!!! :fine:

Хеппімамі теж каже: ОГОГО :shock:

Наталінда каже: Та це не "ого", а просто "огого!!!" :clapping: :clapping: :clapping:

Ліза каже: ооооооооо, mari, я у фанатічном обморокє від ваших магнітів :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Melisa » 21 лютого 2010, 23:50

А я своїх черепах не зможу сфоткати, бо вже поскладала в ящик і поклала далеко-далеко. Малеча до них ручки тягнула. То я вирішила її не спокушати. Підросте, то може продовжить збирати, а не захоче-то комусь віддамо, шкода викидати (близько 80 шт.) :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення Natalinda » 22 лютого 2010, 00:00

А я чого тільки не колекціонувала :shock: Починала з фантіків з жуйок. Були колись такі Шабель:наклейки треба було клеїти в книжечку, як всі збереш, то висилаєш і тобі ляльку мали прислати. От мені хресний на день народження цілий блок тих Шабель подарував, а девятого номера там так і не було :( Ще були Турбо, Отомото, Love is..., Дональд Дак ... всіх і не пригадаю... Багато з них тримаю і досі.
Збирала календарики з звірятами, календарики що переливаються, навіть салфетки (ті що на стіл ставлять при сервіровці), обложки від цукерок, шоколадок..., зошити, откритки з квітами...віршики про любов...ті ж кіндери...
Багато з цього зараз видається смішним: салфеток стільки різних, що очі розбігаються, а зошитів тим більше :roll:
Але так приємно все це згадати :xlolx:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення mari » 22 лютого 2010, 22:02

Дякую. Думаю,що всіх прихильників магнітів треба кликати на чай,щоб вживу помацати. Бо там написи міст, а на фото не видно! :D
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Що Ви колекціонували (колекціонуєте)?

Повідомлення TanenRom » 23 лютого 2010, 18:19

mari я також колекціоную магніти, але до вашої колекції мені ще далекоооо!! :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron