Глобальні оголошення!



Подруги

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Подруги

Повідомлення Alisa » 24 серпня 2010, 22:53

Ось і в мене лишилась одна подруга - моя кума:) В школі і універі були разом:)
А решта, яких я вважала справжніми друзями - виявилися лише так би мовити "собутильніками" :scare: Поки тусувались - доти і дружили:)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Подруги

Повідомлення мешканка » 25 серпня 2010, 09:36

В мене є багато друзів: одні -ближчі, другі-дальші...Звісно, з народженням діток помінялись інтереси і друзі теж змінились... Мені не важко знаходити спільну мову з людьми, проте, мій чоловік залишається моїм найкращим другом, з ким я можу поділитись геть УСІМ! Вірю в існування справжньої жіночої дружби, яку, навіть відстань не зруйнує! :)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Подруги

Повідомлення mari » 26 серпня 2010, 00:15

Мій чоловік- хороший друг, та не в жііночих темах, зрозуміло, і ще 2 подруги, хоч часто буває інтуїтивна і не тільки конкуренція між нами.
Мене часто втомлює наслідування. А хочеться такого простого прийняття з усіма твоїми проблемами.

Зірковість рулить...і переслідує ідеальність у мріях інших.... Оце як то кажуть, вам не понять :cry:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Подруги

Повідомлення Mary Awa » 13 липня 2011, 18:56

Справжніх подруг маю 3 (двоє ще з медучилища і одна "новенька"), але мені вистачає з головою :) Думала, що закінчиться навчання в училищі - і закінчиться наша дружба, але - ні: ми зустрічаємося, переписуємося, передзвонюємося щодня і знаю, що завжди можу на них покластися, а вони - на мене.
Хтось мудрий, колись сказав, що справжні друзі - це ті, що знають про тебе найгірше і не перестають тебе поважати.
Це я можу сказати і про своїх подруг: знають про мене і добре, і погане, але люблять і поважають.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Подруги

Повідомлення eney » 13 липня 2011, 19:40

чоловік ось моя найкраща подруга! він і послухає який він поганий,і плаття поможе підібрати, і на кухні, і все все... ще маю близьку подругу, яка може послухати то, шо я не скажу чоловікові :lol: ну і я завжди послухаю її. а от на рахунок статі дружби...ее то не вірю в дружбу між чоловіком і жінкою.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Подруги

Повідомлення ЗІрка » 13 липня 2011, 22:55

подруг жіночої статі маю дві:
перша - шкільна, за однією партою просиділи всі 11 років, вона - моє відзеркалення (я серйозна, вона посміхушка, я чорнява, а вона русява, я прямоволоса, вона кучерява... і т.д.) :dance:
інша - моя рідна сестра :kiss:

з обома після одруження (та і раніше, поки зустрічалася з чоловіком, потім винаймали квартиру в Тернополі, бо я там працювала) віддалилися. хоча шкільна колєжанка теж має синочка, тож під час рідкісних зустрічей нам є про що потриндіти :grin: а сестра ще кавалєрується, тож у неї - своє життя
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Подруги

Повідомлення Перлинка » 08 грудня 2011, 00:54

mari написав: і ще 2 подруги, хоч часто буває інтуїтивна і не тільки конкуренція між нами.
Мене часто втомлює наслідування. А хочеться такого простого прийняття з усіма твоїми проблемами.


мені здається це часто стає перешкодою щирої дружби
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Подруги

Повідомлення Перлинка » 08 грудня 2011, 00:58

мені здається що важко вберегти дружбу,якщо нема можливості часто бачитись,дружити сімями ,чи відлучатись на дєвішніки.

після довгих-довгих пауз у спілкуванні настає момент,коли нема про що поговорити навть з людиною ,якої тобі колись не вистачало як повітря.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Подруги

Повідомлення Ira » 08 грудня 2011, 01:20

Перлинка написав:після довгих-довгих пауз у спілкуванні настає момент,коли нема про що поговорити навть з людиною ,якої тобі колись не вистачало як повітря.

Оце точно!!!!
А інколи дружиш багато років, а тобі так плюнуть в душу, що потім взагалі спілкуватись не хочеться, не те щоб дружити!!!!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Подруги

Повідомлення Перлинка » 08 грудня 2011, 01:27

я не можу сказати щоб мені хтось аж так наплював,просто дружба зійшла нанівець,так як не стало спільних ,дотичних, інтересів,або ставало їх з часом все менше й менше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron