Глобальні оголошення!



До того як я стала мамою

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення mari » 27 січня 2011, 02:14

Хочеться мені більше розповісти до того, як я вийшла заміж, але такої теми ще немає :lol: .
Отже до того, як я стала мамою- я була юною серйозною дівчиною, мріяла бути лікарем як мої батьки , хорошою дружиною, як пишуть книжки, а з народженням доньки, яку планувала і чекала, зрозуміла- що цінності, вони то змінюються, і все решта- залишається далеко позаду. Перестала ліпити щонеділі вареники і робити інші ідеалні речі. Просто стала розуміти що мій хороший настрій і усмішка- цінніше від іниших побутових речей, і як дала собі з цим раду- все стало ОК :aaaaa:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення happymami » 27 січня 2011, 02:17

Shalimar написав:
happymami написав:Шалімар, ну так вона ж сказала МЕНІ... такшо, це значить, що думка нам не нав*язується. Ше й приписка в дужках, як і в кожної мами. Значить інші діти теж були признані такими ж най...:P

:P
Нет, "мне мой ребенок самый ..., самый ..., самый ..." значит "мне мой ребенок самый ..., самый ..., самый ..." :zybu: а не то, что Ты написала

Ну власне МНЕ)))))))) Але сперечатися можна з приводу кожної букви))) Хто як розуміє. Знаєш, то як зараз в неті гуляє прикол про "силіконову долину". Влада мала на увазі одне, а народ пойняв по іншому))))) Так і тут. Одні й ті ж слова різні люди сприймають по-різному. Такшо не буду тебе переконувати в тому, що я не бачу ніякої дискримінації в словах Ірки )може тому, що звикла до таких її слів). А ти так сприймаєш, бо ти по іншому бачиш світ))) То нормально. І мені абсолютно байдуже, як ти то собі сприймаєш))) Най Ірка тобі доказує, шо вона мала на увазі. Може вона дійсно казала про то, шо ти мала на увазі)))) Ото я закрутила))))))
Общім, я не про то хочу сказати. А про сабж. До того. як я стала мамою, я була зелена, нетерпляча, шалена і дурна :zybu: :zybu: :zybu: . Вірніше, такою я була і після народження першої дитини. Але після других пологів мене я чимось вдарили. Стала спокійніша і мудріша. І терплячіша і ні з ким не сперечаюся :zybu: . І забила болт на всьо. Мій теперішній девіз - є лише я, мої діти та мій ноут :zybu: :zybu: :zybu: . Решта всьо - не гребе. А всі решта най роззуються. Шо б не сталося, нема нічого святішого за мій спокій і турботу про моїх дітей. Я нікуди не спішу. Я НІКОМУ НІЧОГО 100 ВІДСОТКІВ НЕ ОБІЦЯЮ. Земля не завалиться, якшо я через сон своєї дитини не встигну кудисьтам. Все можна вирішити. Все можна змінити і перенести. Лиш би я була спокійна і щаслива заради своїх діток. Я їм потрібна такою
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Shalimar » 27 січня 2011, 02:36

happymami написав:Одні й ті ж слова різні люди сприймають по-різному. Такшо не буду тебе переконувати в тому, що я не бачу ніякої дискримінації в словах Ірки )може тому, що звикла до таких її слів). А ти так сприймаєш, бо ти по іншому бачиш світ)))

Я не восприняла это как дискриминацию. Так как это неправда-нереально-невозможно - что кто-то один может быть самым лучшим во всём. :) (Одним из.... красивых, умных - еще куда ни шло))

А чтобы моё сообщение не было уклонением от темы, напишу, что
до того, как я стала мамой, ....... Я бы не растрогалась ТАК от таких слов, и не в полной мере восприняла бы их ЗНАЧЕНИЕ и смысл........

Есть в природе знак святой и вещий,
Ярко обозначенный в веках:
Самая прекрасная из женщин
Женщина с ребенком на руках
От любой напасти заклиная
Ей-то уж добра не занимать
Нет, не Богоматерь, а земная,
Гордая, возвышенная мать
Свет любви издревле ей завещан,
И с тех пор живет она в веках,
Самая прекрасная из женщин
Женщина с ребенком на руках
Все на свете мерится следами,
Сколько б ты ни вышагал путей
Яблоня украшена плодами,
Женщина судьбой своих детей
Пусть ей вечно солнце рукоплещет!
Так она и будет жить в веках
Самая прекрасная из женщин,
Женщина с ребенком на руках!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення LeeLoo » 27 січня 2011, 07:02

Shalimar написав:
mala-karta написав:правда, мій мені все-одно найкращий, найчемніший, найгарніший і наймудріший (ну, як і в кожної мами, мабуть)

Хм, не согласна)
Самый умный, самый красивый... Самообман.
Я реально оцениваю своего ребенка, и признаю красоту/воспитанность/одарённость других детей.
Да, мой ребенок для меня - самый любимый, самый дорогой, самый родной, самый сладкий - это естественно. Но говорить "мой ребенок лучше всех, красивее остальных", когда вокруг есть и другие дети, очаровательные, талантливые.. Не понимаю такого. :crazy:

Na mojy dymky,v kognoji mamu-dutuna najkraw4a :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Alisa » 27 січня 2011, 07:20

Я до того, як стала мамою дітей хіба що по телевізору бачила.
Тому перша немовляха, з якою я познайомилася - то мій Ілля :zybu:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення мешканка » 27 січня 2011, 10:17

До того, як я стала мамою я навіть не здогадувалась, що вільний час-це розкіш! :) З дітьми дуже не стикалась (хіба на роботі трохи) і бачила приклади сімейного виховання хіба в іспанських сім"ях і не дуже вони мені подобались. Що робити з дитиною-поняття не мала. Правда, коли готувались до зачаття і до народження-прочитала багацько літератури всякої...але не скажу, що вона мені дуже допомогла. До того, як родилась Яруся я була сповнена планів та різних ідей і зовсім не думала, що дитина настільки переверне моє життя і що ті всі плани на майбутнє щезнуть. Була більш безвідповідальна і менш терпляча. Більш егоїстична і менш любляча. Менші втомлена... А взагалі, мені здається, що то була якась інша людина...але не я...і що життя було не моє, а так. як фільм, який згадуєш...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення mari » 04 лютого 2011, 21:46

Кожен з вас мамусі- правий по своєму. Немає загальних норм і правил до якої межі хвалити чи не хвалити. Кожен повинен відчути це сам, враховуючи індивідуальні потреби, характер, емоції своєї дитини. Якійсь треба більше похвали і виціловувань, а якійсь менше. В багатьох випадках особлива похвала перед іншими мамами чи родичами дитиною- мед на душу самої мами і реалізація її очікувань чи мрій.

Пропоную прочитати ці чудові статті.

Виховання. Сімейне щастя

Я і дитина. 4 і 5 і 6 принципи

Рамки свободи
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення eney » 05 лютого 2011, 12:54

поки не стали батьками працювали на одній роботі + вчились в універі, коли був вільний час ходили гуляти, готували разом салатики, мяско, робили одне одному подарунки, я завжди знала шо треба мому старшому сонцю.
коли завагітняли...........ооооо............
коли були вагітні багато гуляли, я завжди зустрічала його з роботи, а то в районі з 4 до шостої ранку, давала їсти, довго після цього говорили а потім я вставала по господарству)
дитина все поміняла, ну не вірила шо ми так рано батьками станемо)
але зараз....запах, вигляд, повадки, і все все чим є моя дитина - саме ціне, важливе, життя готова відати лиш би в моєї малечі все добре було.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення Mary Awa » 13 липня 2011, 17:36

LeeLoo написав:Na mojy dymky,v kognoji mamu-dutuna najkraw4a

З цим і не посперечаєшся :) Як для кожної дитини її мама - найкраща в світі :)

А я так звикла з малечку доглядати за маленькими братиками-сестричками-сусідськими дітками :grin: , що думаю після народження дитинки моє життя зміниться незначно :?
Mary Awa Офлайн


 

Re: До того як я стала мамою

Повідомлення mala-karta » 14 липня 2011, 06:45

Mary Awa, а я думаю, що таки значно ;)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість