Глобальні оголошення!



Санаторій Очаків

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Санаторій Очаків

Повідомлення krapk@ » 26 квітня 2013, 12:32

Цікавлять відгуки - хто може лікувався саме в цьому санаторії, про сам очаків і відпочинок на морі без моря "типу я туди ні ногою" я вже начиталася. Я розумію, що лиман це не море, але зато там вода тепла. Хоч звісно дитину на море і на екскурсії я б хотіла повезти. Отже, путівка від соцстраху, вартістю 11 000, я з них маю оплатити щось 15 відсотків і мабуть квитки. Оскільки ні на моря ні в санаторії я ще ніколои не їздила з дитиною, то просто взагалі не знаю що там важливо знати, на що я маю право і т.п. Розкажіть починаючи від того моменту як я приїжджаю поїздом в Миколаїв як добратися з жд вокзалу в очаків ну і самі враження-про харчування (пише 4 разове дієтичне), 2 місний номер зі зручностями (реальгно такий), який бажано брати одяг і чи багато набирати? Куди варто ще поїхати. Путівка на 21 день з 25 червня по 15 липня. Ну принаймі хто що знає, дуже дякую.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення Virchik » 26 квітня 2013, 13:11

Я там була у 2002 році.
Пізніше напишу більше, бо дитину ложу спати.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення Virchik » 26 квітня 2013, 14:14

Коли ми їздили у 2002р., то до Милаєва з Тернополя їхали поїздом, а потім в М. з ЖД вокзалу 11 тролейбусом добирались до автовокзалу, а звідти на маршрутці до Очакова. По часу не пам"ятаю скільки їхали чи 2 чи 4 год.
Потім ще в Очакові брали таксі, щоб завезло нас до самого санаторію.
Їздили ми потакій же путівці від соц. страху, але три дівчини, на просто путівку розділили.
Не знаю, який вам варіант дадуть.
Там є корпуси і є дерев"яні будиночки.
У вас пише довхмісний номер, на цей рахунок сказати нічого не можу, бо ми жили в дерев"яному будиночку розрахованому на двох,
який мав туалет і умивальник. Душ гарячий загальний був на території і ми туди ходили митись.
Харчування на той час було теж 4-х разовим.
Сніданок (як правило якесь молочне, чай, масло, булочки чи хліб)Обід (1-ше, 2-ге, компот, могли бути фрукти і салат (помідори, огірки свіжі)
Підвечірок (йогурти, кефіри (щось кислдомолочне) з булочкою чи печивом)
Вечеря (гарні з м2ясом чи рибою, чай)

Їздили на екскурсію в Одесу і в Ольвію, ще була можливість по-моєму в Асканію-Нову і на гарячий гейзер.
Я там в принципі теж була, але коли другий раз була вже правда на базі відпочинку.
Але зразу скажу на екскурсії їхати далеко, по жарі, як правило возять бусиком. На дорогу давали сухий пайок.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення krapk@ » 26 квітня 2013, 22:15

а як це путівку поділили? тобто я можу на свою ще взяти одну маму з дитиною?? Так би хоч якось не строьомно було їхати. І вцілому які враження? Так розумію не дуже негативні як дехто пише-жах. більше ні ногою, совдепія страшна, навіть задурно не поїду і т.д. Хоч є звісно дуже багато позитивних відгуків але все одно щось мене клинить....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення Natalinda » 27 квітня 2013, 00:43

Я не знаю чи можна одночасно, бо ж по логіці може не бути місця вільного на ще когось, кого ти до пари візьмеш.
Ми колись так з мамою "добували" путівку. Люди віїхали, а ми на їх місце, на ті дні що вони не добули заїхали
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення Virchik » 27 квітня 2013, 09:14

krapk@, ну ми були рахуй більше 10 років тому, як зараз там не знаю.
Ну був, як ти пишеш совок совком.
Харчування, як в радянських столових (общепит натуральний), але моя мама завжди сміялась, що я більше любила столовську їжу чим домашню.

Як нам поділили: у нас була путівка матері і дитини на 24 дні (вони рахували так 48/3=16), тобто нам вийшло 16 днів.
Але ми жили в 2-ох місному будиночку троє. Ліжка зсунули, постельну білизну нам дали правда на 3-ох.
Ну ми були молоді дівчата, що нам потрібно море, тепло, пляж.

Перш ніж ділити, дзвоніть у санаторій і питайтесь чи можливий такий варіант.
Наскільки знаю ще тоді потрібно відношення з соц.страху.
Я коли в Крим в санаторій брала путівку і хотіла з мамою, щоб нам розділили, то нам відмовили, мотивуючи відсутністю иісць.

Оскільки в мене проблеми з оранами дихання, а путівка у нас була саме цього профілю, то
на процедури я ходила чесно. Мені подобалось.Ходила на масаж.
Соляний грот. Аромотерапію. Хвойні ванни.
Ще кисневий коктель.

Море було весь час тепле, бо як писалось - це все таки більше лиман, а не відкрите море.

Скажем так, якщо ти очікуєш номеру з євроремонтом, новими меблями, кондиціонером і т.д., то скоріш завсе будеш розчарована.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення eney » 27 квітня 2013, 09:47

У нас з чоловіком в Очакові друзі живуть, то ми до них 2 рази їздили.
Вода там і справді дуже грязна, а теплоти не помітила, є багато холодних течій, які дуже відчуваються. а ще буває ось така вода
Зображення
Липень 2010р
Але як путівка халявна, то їдь, бо є можликість на катері добратись на косу, там лінія білого пісочку 15-20 метрів+ лінія акацій ,трави, чистюсіньке холодне море, єдине що там дуже легко згоріти, тому треба мати парасольку і простиньки, ми туди їздили з підготованою шкірою, то я не схильна до сонячних опіків була червона як рак(сонцезахисні не помогли
| +
Зображення
Зображення
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення ksenja » 27 квітня 2013, 13:55

минулого року була в тому санаторії(вірніше не я а мама з сестричкою,а ми приїжджали в гості).Умови совдепівські так,в кімнаті 2 ліжка,шафа,стіл,тумбочка і умивальник,а ще був балкон.Душ на поверсі.Харчування 4-х разове і досить непогане.Якщо мало,то ще можна в магазинчику щось докупити.Ходили на різні процедури.
До моря треба спускатися вниз,але море було чисте і тепле,а пляж теж чистий.
Ми приїжджали до них кілька разів на цілий день.
Мамі загалом сподобалося.
Добиратися до Миколаєва поїздом,а з Миколаєва до Очакова маршруткою на автовокзал,а звідти до санаторію можна і пішки.
Якщо маєте ще питання - пишіть.
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення Virchik » 27 квітня 2013, 15:48

Тут ще багато залежить, що для тебе є приорітетом: море, пляж чи процедури.
Бо я їздила підлікувати горло, то за процедурами часто на море залишалось мало часу.
Тим більше що на сонечку рекомендується вилежуватись зранку максимум до 11:00, а тоді аж після 16:00.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Санаторій Очаків

Повідомлення krapk@ » 27 квітня 2013, 16:23

так за євростінами і кондицеонерами я не женуся. Пріоритет-лікування аденоїдиту в малого, але звісно хочеться і приємних вражень. Мені от написали що вже півроку як у них новий директор і за цей час багато що змінив, може ще комусь буде цікаво з відгуків таких (про свої власні напишу вже як приїдемо - детально):
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей