найбільший родинний форум Тернопільщини

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо
Відповісти

Порадьте стоматологію на Дружбі

13 лютого 2013, 09:41

В ідеалі поближче до Марципану.

З нормальними цінами.

З нормальними спеціалістами.

А найголовніше, з добрим лікарем, який не буде сваритися, бо я і так страшно боюся. :cry:

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

13 лютого 2013, 09:50

Dashko ми з чоловіком ходили на в стоматологію на Лучаківського трохи нижче церкви Св.. Йосафата але я вже писала свої відгуки про неї
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

ще знаю що біля Барвінку на Лучаківського 14 є стоматологія, але я там не була, тому нічого сказати не можу. :pardon:
Ще в цьому районі на Кривоноса є, навпроти зупинки і біля 19 садочка, можеш там запитатися.

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

13 лютого 2013, 10:26

Раджу стоматологію на Карпенка,28(за точність адреси не гарантую,бо трохи забуваюсь,треба перевірити) До лікаря Цвинтарного Андрія Володимировича.Але тільки до нього.Ціни як всюди.Але там є ще інші лікарі,то ціна виходить більша в неї за ту саму роботу і якість гірша.

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

13 лютого 2013, 11:44

Цвинтарний дійсно непоганий лікар. Напевне на Дружбі найкращий. Ще колись був Лавришин, приймав по вул. Дружби, але десь той кабінет переїхав :confused:

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

15 лютого 2013, 11:34

по Карпенка 10 (на самій зупинці) стоматологія
Лікар Рибчак Наталя Василівна
Ходжу до неї з дитинства, прекрасний спеціаліст
Ціни 120-140 грн пломба
великий плюс що на місці є ренген, якщо треба

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

15 лютого 2013, 11:57

В Цвинтарного теж є ренген і все найновіше.Після такого кабінету я стоматологів не боюсь:)

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

05 березня 2013, 11:53

Дівчата, величезне Дякую, що порадили мені Цвинтарного Андрія Володимировича :rose:

Вже була там два рази, дуже задоволена.

Не знаю, наскільки він добре лікує зуби :pardon: , але він дуже добрий і спокійний, робить акуратно :aplo:

Я вже теж майже не боюся )

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

06 березня 2013, 22:38

Він робить дуже сумлінно і добре,переробляє за стоматологами з "половини Тернополя".Моя найкраща подружка в нього працювала,то завжди гарно відгукувалась про нього як спеціаліста.

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

15 червня 2014, 00:36

дівчата, для мене тема актуальна. Підкажіть (тут чи в приват) номер телефону, по якому можна записатись до Цвинтарного. Зорієнтуйте, які в нього ціни на пломбування, лікує тільки дорослих чи можна і з дитиною йти? Дякую!

Re: Порадьте стоматологію на Дружбі

16 червня 2014, 20:56

i meni aktualno. kynte nomerok we meni bud laska. :rose:
Vid inwyh tezh chula tilky horowi vidguky pro Tsvyntarnogo.
Відповісти