Глобальні оголошення!



Розкажіть про теперішні санаторії

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 03:35

Ну от, зловила мене спина - пора їхати на курорт, лікуватися :dash: . Я крім Микулинців, і Більча-Золотого більше ніде не була. Але тато мій їздив багато де, та й такі слова, як Трускавець і Моршин у багатьох викликають асоціацію лише як міста санаторного типу. Розкажіть де були ви?

Може хтось би зі мною з малими гайнув в Микулинці бодай в водолікувальну лікарню? Нікому не тре переломи, солі, гінекологію лікувати?
Чи може хтось знає, скільки зараз путівка в микулинецький санаторій "Медобори" коштує?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Русік » 19 листопада 2011, 21:31

Про Медобори трохи знаю. Якщо треба, дізнаюсь більше :phone:
Путівка коштує 280 грн. на день. Це включає проживання, харчування, лікування.
Можна брати курсівку - тільки лікування, без проживання. Тобто доїжджати щодня. Це значно дешевше.
Харчування хороше, номери теж дуже непогані - ніяк не гірше наших готелів, де ту саму суму з тебе візьмуть тільки за ночівлю.
Лікування різнопланове - масажі, ванни, грязі, мінеральні води, стандартний набір санаторних процедур. Крім того можна взяти курс іпотерапії (лікування лошадьми), лікування пивом, продуктами меду. Постійно приймають різні-всякі лікарі: стоматолог, гінеколог і т.п. Є екзотичні процедури типу кріокамери.
Велика гарна територія, свіже повітря, але трохи скучно)
Лікарі рекомендують брати не менше 14 днів. Ще краще 20 - щоб пройти повноцінний курс лікування.

В Микулинецькій грязєлікарні мені страшенно не подобається запах - ну просто нереальний!

Під час вагітності була в санаторії в Моршині, але відомчому, тому трохи блатному. Тіш і благодать! Правда, ми були не в самому Моршині, а поряд. Зі своїм бюветом з водою.
Сам Моршин - містечко невелике. Всі санаторії стоять навкруги одного бювету з лікувальною водою, куди і стікається вся толпа зі всього міста. Гарний парк в центрі міста. Там по суті всі і тусять.

З малим їздила в санаторій "Червона калина" на межі Рівненької і Волинської областей. Рахується дитячим санаторієм, але путівки туди дають всім. Дитячі площадки, гарна територія, кормлять наубій. Процедури стандартні. Ми їхали в основному за чистим повітрям - санаторій стоїть посередині лісу, і навкруги лише сосни і озеро з однієї сторони. Надихались досхочу!!!

Ми би поїхали в Медобори - просто відпочити. Але точно не зараз. Хіба після Нового року
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Milichka » 19 листопада 2011, 21:37

Русік, в дитячий саноторій їздили - скільки Миколці було? Я взнавала мені сказали з 4-х років. Ви повністю оплачували путівку чи через соцстрах?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Русік » 19 листопада 2011, 21:54

то не суто дитячий санаторій. Просто ми наперд дізнались, що там багато діток і гарні умови для них. Брали путівку через соцстрах. По телефону наперед домовились про поділ путівки і обмін кімнати на більшу (їхали з чоловіком).
Малому тоді було 1,5 рочки. Окремо за нього не доплачували. 2 порції харчування ділили на трьох (з того, що йому можна було), доїдали цицьою)
Відпочили супер!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 23:22

ооо. варіант з доїздом мені нравицця. Правда, то з дітьми накладно без власного авто... А я до речі і хочу тіші і благодаті ))) В Микулинцях в водогрзевій лікарні просилася спеціально в відділ неврології. то окреме приміщення за 10 метрів від головного корпусу. Там і не смердить сіркою, і без дітей, бо одні бабульки-дідульки. Вишивала собі днями і спала)) Дуже втомливі процедури.
Але от харчування мені не нра в тій лікарні. А в Медоборах чула дуже кльове. Проїжджала мимо того санаторію - дійсно там всьо зручно. Катамарани тоді були на воді, лодочки якісь. Ляпотааа. Але 10 процедур - мінімум, по 280 грн з чоловіка??? :scare: . Чи то путівка на дорослого і дитину так вартує? А шоб брати через соцстрах, тре стояти на обліку в своїй поліклініці?
Дякую, Русік, за інфу. Мені й цього наразі достатньо
А про Більче-Золоте зараз ніхто не в курсі? Як там санаторій? І де ще є такі в області санаторії, де можна спину підлікувати? Я шось більше і не знаю
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Матусі-форумчанки! Поділіться де оздоровлювали діток? Санато

Повідомлення nadusha » 21 березня 2012, 15:47

В мене старший(6 років) - ЧТХ(часто тривало хворіє). Восени і весною ходимо на процедури в Центр Реабілітації в поліклініку на Гоголя. Кварцували горлишко, носик, ходили на два види масажів, відвідували соляну кімнату. Трохи допомагають ці всі процедури+ загартовування. На рахунок цін: при першому відвідуванні благодійний внесок(до 5 гривень) за весь курс, а соляна кімната 5 гривень за раз(здається)... Минулого року нам пропонували путівку в санаторій, але я відмовилась, бо молодшому було лише 6 місяців. Можливо, хтось їздив по таких путівках, в якісь санаторії Матері і дитини? Поділіться враженнями!..
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Радмила » 21 березня 2012, 23:30

Заліщики санаторій, хтось був?
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення мамуся » 21 березня 2012, 23:56

Ми також ходили на гоголя на реабілітацію, путівку нам давали в Одесу, санаторій ім. Чкалова, але то було років 4 тому. Хоча то вже був кінець жовтня, в загальному мені сподобалося. Кімната була з гарним краєвидом на море, чистенька, телевізор, холодильник, меблі звичайно не супер, своя ванна кімната і туалет. Процедур було багато різних, всього може і не згадаю - інгаляції, грязі, ванни, електрофарес, фізкультура, масаж, кварцування. Важко було все встигнути, крім того мама мала свої процедури. Харчування непогане, ми практично нічого не купували, бо були і йогурти і печиво, цукерки, воду мінеральну видавали. Правда як там зараз не знаю. Знайома взяла наступного року путівку в Одесу, то вже туди не попала, казала, що там де вона була, більше було схоже на якусь лікарню, їй зовсім не сподобалося.
мамуся Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 25 лютого 2011, 19:49
Дякував (ла): 70 раз.
Подякували: 214 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 05 лютого 2013, 09:51

А знає хтось про "очні" дитячі санаторії? Що за процедури там роблять?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Сяна » 05 лютого 2013, 12:14

nadusha, є очний санаторій на трасі Тернопіль-Броди, в селі Манюки Зборівського району, називається "Барвінок". знаю, шо там операції роблять і так дітки лікуються, більш конкретного нічого сказати не можу
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron