Глобальні оголошення!



Розкажіть про теперішні санаторії

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 05 лютого 2013, 15:59

Дякую, Сяна! Погуглю ; )
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Сяна » 06 лютого 2013, 17:12

nadusha, знайшла? ось про цей санаторій
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 07 лютого 2013, 09:20

Дякую, Сяна! Тепер в нас плановий візит до окуліста, там і розпитаємо його про процедуру отримання путівки і чи потрібне Артему таке санаторно-курортне лікування з його діагнозом.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 16 вересня 2013, 08:18

Поділюся з Вами радістю - ми були в санаторії "Авангард", який знаходиться у м. Немирів Вінницької області. Санаторій багатопрофільний, ми їздили по путівці матері і дитини, яку я отримала за місцем роботи (надавши довідку 070 для себе і Артема). Детальніше про санаторій можете почитати тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Мої враження:
1. ДУЖЕ красиво: санаторій знаходиться в величезному парку, центральна частина не просто доглянута, а "вилизана". Віддаленіші ділянки теж гарні. Лікувально-діагностичний корпус розміщений у палаці княгині Щербатової, ця будівля - пам"ятка архітектури ХІХ століття.
2. Персонал привітний, ввічливий, професійний (як би це не було обідно, не такий як окремі екземпляри в нас). Для мене показовим був такий епізод: я просила неофіційно поділити путівку, бо брала з собою ще і молодшого Дениса (3.р). Поділили без проблем, відмовились від "вдячної" коробки цукерок.
3. Проживали в "номері" для трьох: дві кімнатки, три ліжка, коридор, ванна з туалетом. Пристойний ремонт, нові матраси, телевізор, холодильник, шафа, чотири тумбочки, стіл, два стільці, два пуфи, сервант. Прибирали в кімнаті через день (пилосос+вологе).
4. Наші процедури: Артему - кварц носа і горла по схемі, лікувальна фізкультура, інгаляції подорожником, евкаліптом. Всі разом ходили на сеанси аромотерапії, в галокамеру (соляна кімната), пили кисневий коктейль, мінеральну теплу водичку .
5. Проводяться екскурсії, є бібліотека, великі шашки, шахи, більярд... Ходили до ставків, які є на околиці парку. Магазинів досить. Ціни переважно такі ж як у нас.
Задоволена, правда було б краще, якби погода була стабільно тепла... Рекомендую!
П.С. Пізніше постараюсь накидати пару фото.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 21 вересня 2013, 10:57

Обіцяні фото:
Палац, в якому розсташований лікувально-діагностичний корпус
Зображення
| +
Зображення
В соляній кімнаті
Зображення
Бювет
Зображення
На ставках
Зображення
Кімната
Зображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Мілочка » 27 вересня 2013, 00:03

привіт..я також цього року їздила по путівці матері і дитини в Крим в санаторій "Місхор". Враження від санаторію най най най кращі :love: :love: :love: .. Санаторій розташаваний на Півдні Криму це ще південніше від Ялти. Місцевість гірська. Умови проживання чудові: двокімнатний номер, євро ремонт, нові меблі, телевізор..ванна кімната. Ми жили на шостому поверсі з виглядом на море. Харчування - так як ми були по путівці то харчувалися в загальній їдальні - (4-х разове харчування). Їжа- нормальна поставлю 4+ :hi: ..не дотягнули на 5 :hi: ... На території величезний парк (забула вже скільки га :confused: )... Лікування основне ( захворювання дихальних шляхів) - безкоштовне.. В мене з малою до обіду було все розписано (процедури різні).. А вже після обіду були екскурсії. Екскурсії групові дорожнецькі, то нам порадили їздити маршрутками (сполучення чудове!!) Що ми і робили. І так обїздили весь пд. Крим. Замки, зоопарк, лісова поляна казок. Надзвичайно гарний Ялтинський ботанічний сад!! :love: Я так замучувалася з тими екскурсіями, на море часу майже не вистачало Але ж треба було усе встигнути. до дому приїхала виснажена..але задоволена :dance: То ж я вам дівчата щиро бажаю,там побувати!!!!! :yes:
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Sms » 27 вересня 2013, 00:23

А де про цей санаторій Місхор можна детальніше почитати?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення irinka » 27 вересня 2013, 13:16

Мілочка напиши будь-ласка детальніше скільки обійшлася путівка? Які там ціни, за що ще додатково платили?
Sms ось тут знайшла
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Мілочка » 27 вересня 2013, 16:01

irinka написав:Мілочка напиши будь-ласка детальніше скільки обійшлася путівка? Які там ціни, за що ще додатково платили?
Sms ось тут знайшла Прихований текст

за путівку доплатила 1500грн.. (повна вартість 10500грн).. Білети на дорогу також за свій рахунок. А у самому санаторії за процедури я не платила..хоча там були і платні додаткові процедури, та нам і тих вистачало. МАсажі платні до 90 грн сеанс, але якщо призначає лікар, тоді безкоштовно ( мені за призначенням робили тільки на спину).Скажу так, що лікування в цьому санаторії безкоштовне. Басейни, ванни різні - також за такою схемою Але коли хочеш якусь процедуру додатково, тоді треба платити. Єдине що я оплачувала( бо попросилася), це дитині від алергії лазером прогрівали вени на руках- 25 грн 7 процедур. Забула як вона називається :dash:
На саме лікування я грошей не потратила багато, а от на екскурсії :scare: Проїзд дорогий та ще і за дітей віком від трьох років платний, і те що дитина буде сидіти на руках не проходить :scare: :dash:
Ми їхали - Сімферополь, потім на Ялту, а вже з Ялти 40хв до Місхору. Проїзджали біля дитячого "Артеку" , гори "Ведмідь" , Ластівчиного гнізда..
P.S. ЇЗДИЛА МОЯ ЗНАЙОМА МИНУЛОГО РОКУ В ГРУДНІ В САНАТОРІЙ "АЙ-ПЕТРІ", ТО КАЗАЛА ЩО ТАМ МАЙЖЕ ЗА УСЕ ПЛАТИЛА :crazy: але я не уточняла яка саме в неї була путівка.
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення Мілочка » 27 вересня 2013, 16:04

irinka написав:Мілочка напиши будь-ласка детальніше скільки обійшлася путівка? Які там ціни, за що ще додатково платили?
Sms ось тут знайшла Прихований текст

дякую за повідомлення для SMS :love: бо в інеті навіть не знала де шукати :confused:
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей