Глобальні оголошення!



Розкажіть про теперішні санаторії

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення !OLGA! » 24 серпня 2017, 11:11

annamaria написав:цього року відпочивали в Моршині в санаторії "Перлина прикарпаття", https://edward-tour.com/uk/city/morshin/ там на території бювет мінеральної води, та реабілітаційний центр, дуже смачна кухня та ввічливе обслуговування, особливо сподобалось що кімнати чисті і затишні, з виглядом на парк, ціни теж приємно здивували. Думаю що наступного року будемо відпочивати саме тут.

І не тільки ви, ми теж всім форумом гуртом поїдемо :ha:
Зображення
!OLGA! Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 191
З нами з: 22 вересня 2013, 11:54
Дякував (ла): 289 раз.
Подякували: 162 раз.
Діти: Синочок

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 17 серпня 2019, 09:48

Цього року я з синами була в санаторії в Одесі. Назва - Український медичний центр реабілітації матері і дитини. Тут їх сайт
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тут відгуки, які шукала перед поїздкою
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Наш заїзд був 30 червня, ми ще йшли по ціні 1300 (!) грн. з людини. В липні і серпні ціна трохи вища, в інший час протягом року набагато нижча. Чому поставила знак оклику - тому, що це смішна ціна за 17 днів з чотириразовим харчуванням і лікуванням (яке вам призначить лікар після всіх обстежень).
Процедура така - вас приймають з певним пакетом медичної документації ( перелік довідок є на їх сайті), поселяють в палати. Самі умови трохи схожі на лікарняні: палатна система (є кращі і гірші палати), в кращих палатах є спільний санвузол на дві кімнати, а так санвузол і душ на поверсі (тепла вода цілодобово, санблок зі свіжим ремонтом); харчування за режимом, медпесонал перебуває цілодобово; є багато різних лікарів, обстежень, апаратури; пропускний режим за перепустками.
Послідовність . Заїзд, прийом у лікаря, який вас буде вести, заповнення карточки, призначення обстежень. Обстеження усі платні. Мені для нас трьох пішло приблизно 3 000 грн (Три УЗД органів черевної порожнини з пробою для жовчного, УЗД органів малого тазу і молочних залоз для мене, УЗД щитовидної залози для старшого, 2 енцефалограми і 1 реографічне дослідження голови, три кардіограми і пульмонологічні тести(дихання в трубку різними способами і вимірювання їх сили ); аналізи крові різні (біохімія,холестерин, алергопроби для молодшого і ще якісь), мазок з носа. Прийом лікарів вузьких спеціалістів - безкоштовний (тільки гінеколог і аналізи мазків 170 грн).
Після всіх обстежень і аналізів лікар робить призначення: ліки, фізпроцедури, додаткові обстеження. Багато різних фізпроцедур, дивіться на сайті. Режим після біганини (бо є ще один корпус через дорогу) і всіх обстежень: сніданок, видача ліків, процедури, обід. Потім ми йшли на море (15-20 хвилин ходьби містом), вечеря, море, друга вечеря.
Харчування. Досить хороше. Сніданок з 9 до 10 год, молочна каша (варіант безмолочної, якщо є несприйняття молока), печиво (або зефір, мармелад або хліб з маслом і твердим сиром), чай. Обід з 13 до 14 год, різні супи або борщ, каша чи картопля з котлетою або м'ясом-гуляшем, тушені овочі замість салату, узвар. Вечеря з 17 до 18, гарнір з м'ясом, свіжі чи мариновані огірки-помідори, чай. Друга вечеря 20 до 20:30, кисіль або сік, булка або печиво. Мені все підходило, моїм хлопцям не завжди... Можна докупити продукти і зберігати в холодильнику у їдальні (перелік продуктів і їх свіжість контролюють строго) з папірцем з датою і номером палати.
Побут. Спочатку нас поселили в палату, де щойно заліпили відкоси біля встановлених вікон. Був запах, палата була страшна. Потім переселили в кращу палату, але звичайну. Є крило з кращими варіантами - палати зі спареним санвузлом. Вони менші і можна бути самим (без чужих). Наша палата була на 5 осіб (з нами ще була кума з сином), звичайна (вони більші і мають вищу стелю). Нас цілком влаштовувала, туалет і душ - навпроти через коридор. Є тазіки, щоб попрати вручну, надворі - шнури.
Персонал. Загалом ставлення нормальне, ввічливе, коректне, професійне. Мене напружувала російська мова. Дуже хороші медсестри на фізпроцедурах (інше ставлення ніж у нас, більш привітне ІМХО), масажистка мені і дітям не дуже сподобалась (її в Тернополі таксист відмовився везти, коли вона зверталась до нього російською, але позиціонувала вона себе, як дуже позитивна і побожна). Масаж платний, але ціна смішна - 30 грн - один сеанс. Платна процедура Лазер (не знаю як її точно назвати, стимулюють лазером різні точки на тілі), 15 грн - одна процедура. Є психотерапевт, проводить заняття (групові для мам, спільні мама і діти, індивідуальні з мамою і дітьми окремо). Працює бібліотека, книжок українською дуже мало ( навіть не 50 шт :crazy: ). Медпрацівники дуже агітують приїжджати не влітку, тоді нема черг на процедури і обстеження, спокійно.
Загалом мені сподобалось, але більше туди не хотіла б. Мало моря було :wink:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення taranjka » 17 серпня 2019, 21:41

А для чого ці всі обстеження і процедури? Купа аналізів і УЗД - це просто так, чи справді якісь покази на то?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 18 серпня 2019, 19:09

Центр займається обстеженням і реабілітацією мам і дітей. Приїжджаєш туди зі своїм діагнозом від дільничої (в довідці), а решту дообстежують там. Заклад - державний, такі там порядки. Тут - перелік захворювань, з якими туди направляють.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення кcuxa » 25 серпня 2019, 14:26

nadusha написав:Центр займається обстеженням і реабілітацією мам і дітей. Приїжджаєш туди зі своїм діагнозом від дільничої (в довідці), а решту дообстежують там. Заклад - державний, такі там порядки. Тут - перелік захворювань, з якими туди направляють.
Прихований текст

Привіт. Треба мати направлення від дільничої?Чи не проблема літом попасти?
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Розкажіть про теперішні санаторії

Повідомлення nadusha » 26 серпня 2019, 08:59

Не проблема попасти протягом року, а влітку якраз проблемно. Подзвоніть по телефону, що вказаний в них на сайті, розпитайте ( там, здається не в літній період можна записатись самим). Дільнича тільки виписує довідки певних форм, теж є на сайті які саме довідки потрібні.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron