Глобальні оголошення!



Я під враженням

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Я під враженням

Повідомлення Сяна » 07 лютого 2016, 21:17

TaniaPicaSSo, то було розраховано на старших, як для мене, і які читали про Мумиків, саме читання не було дуже цікавим - читало 2-є людей комікс. якшо мати книжку перед собою і слідкувати, то ще нормально, а як просто слухати - то не все зрозуміло, хто говорить і до кого. після читання діти малювати мумиків і продовження казки і розповідали про свої малюнки. і все.
я не шкодую, що ми ходили, але якби знала, що буде саме так, то не знаю, чи ми пішли б чи просто прогулялися центорм
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Я під враженням

Повідомлення Русік » 07 лютого 2016, 21:47

Згідна! - читати вголос комікси і не бачити малюнків - це не для дітей точно. Навіть дорослому тяжко вловити зміст прочитаного. Я би на їх місці якимось чином зробила презентацію більш інтерактивною, благо позаду них без діла висів великий монітор.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Я під враженням

Повідомлення erinaceus » 07 лютого 2016, 22:37

nelly І мене дивує, чому замість того, щоб дивитися і насолоджуватися, народ тупо знімає відео :crazy: Це ж спогади, емоції... Вони залягають глибого в душу і можуть ожити в будь-який момент. А відео ж не будеш передивлятися кожного дня.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Я під враженням

Повідомлення Marichka » 08 лютого 2016, 00:11

Так і в цирку було.Половина залу знімає як журналісти.Я вже думала над тим,і що вони роблять з тими відео?!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Я під враженням

Повідомлення nelly » 08 лютого 2016, 11:59

Саме головне з того що я бачила в екранах людей які сиділи переді мною то великі яскраві плями замість людей бо світло на сцені і темрява в залі не дають якості відеозйомці. Моя Маргарита навіть біля дівчинки сиділа і підглядала на кота в антракті, хоча вдома має того самого кота і може днями про той планшет не згадувати а там виглядало ніби моя дитина в життя того планшета не бачила :crazy:
Про Мумів то ми не читали їх ще ніколи і сюжет трохи для дорослих то Марго не зрозуміла нічого)) Але я мала в руках книгу і слідкувала за читанням по малюнках то мені сподобалося. Без книги зрозуміла б наполовину менше...Але не жалію що пішли, бо ще зустріла знайомого Ростика Факу який купив і підписав мені свою книгу Сільські вісті з гонивом про село на сільскокму жаргоні :crazy:
До речі поки ми були годину в книгарні то сила силена людей там проходила і купувала книги!!! Мене це приємно вразило, замилувало і сподобалося. Там навіть такий столик є щоб присісти і почитати, щось раніше його не бачила)
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я під враженням

Повідомлення TattyMummy » 08 лютого 2016, 13:39

nelly, Ростика Фука ;)
Я вчора також ходила в "Є" з сином, вибирали нові книжки, розглядали новинки. Побачила комікси про Мумі Тролів і правду кажучи ціна мене трохи вразила - 100 грн?
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Я під враженням

Повідомлення erinaceus » 08 лютого 2016, 13:49

А мені це дуже сподобалось!

phpBB [video]
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Я під враженням

Повідомлення nelly » 08 лютого 2016, 15:37

так так Фука :=): :=): :=):
Діти штовхалися поки писала)
Так ціна як на мене трохи висока, певно через те що 1+1 було долучено до цього і витрати були більші на книгу :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я під враженням

Повідомлення Tajga » 10 лютого 2016, 01:50

Дуже мені сподобався цей коротенький мультик. приємного перегляду!

phpBB [video]
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Я під враженням

Повідомлення nelly » 08 березня 2016, 15:49

Вирішили ми з чоловіком оптимізувати цього місяця наші витрати і відмовилися від печеньок, цукерок, пива і т.д. того без чого можна прожити.
Сьогодні зайшла в Універсам і реально зловила себе на думці що якби не оптимізація нашого споживчого кошика могла потратити 150 грн ні на що( якесь там морозиво чи солодощі чи ще щось бо свято і треба балувати свій шлунок) а так потратила біля 40 грн на те що було дійсно необхідно
А тепер по суті: народ як здурів скуповують тонами випивку, солодке і все що гарно красується на вітрині. І якщо я раніше б подумала що то така внас звичка нажертися на свята, то тепер розумію що в нашій країні простий робочий люд то третій сорт, який реально не маючи можливості витратити хоча б 200 грн вдень на продукти зривається в свята щоб хоч якусь розрядку собі зробити від тяжкого життя, типу в свято можна бо завтра будуть знов чорні будні. Це я не до того що всі погані і жити погано. Просто підрахувавши наші сімейні витрати ми побачили що майже весь дохід в нас йде на їжу( :sad: то яка ж ми Європа і чого нам туди так хочеться?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей