Глобальні оголошення!



Цікаві відео та документальні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення Sawwku » 18 липня 2012, 10:28

в нас американочку чоловік з першого погляду охрестив андроїдом (хто дивився фільм, думаю догадається чому)
японочка то взагалі нещасна дитина. не розумію і не хочу розуміти такого виховання, це знущання швидше. короче дитя-рахіт якийсь
монголія... тоже не то. не знаю чому, конкретно фе не можу виразити. але в плані догляду, то їх рівень то мало що не Україна: медицина лажа, то як доглядають (не виховують!!!) малого взагалі жесть
чесно, Африка мені імпонує найбільше! втручання мінімум, дитина росте в гармонії з навколишнім світом. антисанітарія? віруси і бактерії там, де багато людей, в ще гірше замкнуті приміщення. тому захворіти, п"ючи воду з калюжі серед пустелі, в рази нижчі, ніж якщо проїхатися в маршрутці! мінус - цілковита відсутність медичної допомоги (у разі необхідності), там життям і смертю керує не людина, а Природа
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення ksana » 21 вересня 2012, 13:26

[youtube_code]http://www.youtube.com/watch?v=E5xyCNQfy58[/youtube_code]

Офіційний ролик дитячого еко-реабілітаційного центру іпотерапії "Камелія" Маргарити Січкар.
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Цікаві відео та документальні фільми

Повідомлення Русік » 01 листопада 2013, 15:09

Маю щодня півгодини сліз щастя та співчуття - дивлюсь на каналі TLC документальний серіал "Место, где становятся родителями" (будні дні в 13.40 або в будь-який час он-лайн)
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Тернопіль - наш дім. Клуб шанувальників міста і його жит

Повідомлення flash-ka » 23 грудня 2013, 10:47

чоловікам дали відчути потуги при пологах :hi:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Художні фільми

Повідомлення Сяна » 17 травня 2015, 20:21

переглянула недавно фільм "Дом" ( Home(2009), Режиссер: Ян Артус Бертранд).
Фильм демонстрирует нам красоту планеты и последствия разрушений, нанесенных деятельностью человека. Незаживающие шрамы, нанесенные Земле промышленными производствами, последствия войн, экологических катастроф, раскрывают зрителю реальную ситуацию на планете.

фільм документальний, великий - майже 2 години, і дуже красивий! зйомки ведуться з вертольота, тому звичний ракурс змінено, це дуже цікаво. а музика яка! - дуже класна. та головне - теми, які піднімаються, і загальне "послання" - ми всі на планеті - одне ціле, від наших дій стосовно природи залежить майбутнє наше і наших нащадків. таке враження, що все на ці 2 години вилетіло з моєї голови, були лише крависо-контрасна картина нашої Землі, захоплююча музика і купа питань, які піднімає автор...
раджу подивитися :yes:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей