Глобальні оголошення!



Поліклініки і лікарні

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Поліклініки і лікарні

Повідомлення happymami » 10 червня 2011, 03:12

Не думаю, що в цій темі буде багато позитивних відгуків :lol: . Швидше - навпаки. Але от хочу почати з позитивного, оде-хвалебного.
Була я нині в лікарні-поліклініці, в якій не була вже років 15. На Сахарова. Дитяча міська, якшо я не помиляюся. Чи то обласна?

Общім, не впізнала я тої місцини зовсім. Якшо раніше то був пустирчик такий собі, і там страшно вечором було гуляти мимо, то тепер то красиви й район, весь в зелені, розвинутий, людний. Ще й горки такі красиві поставили коло поліклініки - пів години дітей не могла звідти зняти.
Про поліклініку багато не напишу. Бо була там мало. Але була в крилі відновно реабілітаційного відділеня (чи як там правильно воно називається). Одним словом - гарно його зробили. Євроремонтики, ламінатики, приємні кольори, фотографії щасливих пацієнтів на стінах... Приємно було там бути. Правда знайти потрібний кабінет важко (там всякі ходіки-виходіки), але язик до Києва доведе. Окремо хочу зупинитися на кабінеті ЛФК. Той шо га Гоголя - то просто бідося, в порівнянні з цим. Великий, світлий, з купою сучасних тренажерів, іграшками, ковриками, яскравий, кольоровий, дітей купа і видно шо їм там буде подобається і то для них не просто фізкультура а гра. Мої діти вже туди хочуть ходити і то безвилазно. Мабуть тому, що він в лікарні, той кабінет завжди повний, на відміну від того, що на Гоголя. Я туди вже тричі ходила і різний час і тричі там закриті на замок двері мене стрічали :( . Так і не записалися. А тепер будемо ходити на Сахарова. Тут хоч і платно (може на Гоголя теж, я не в курсі), але в оплату входить і масаж і ЛФК і навіть заняття в басейні. Мене це купило найбільше. І ціна прийнятна. Якшо врахувати, що з направленням на масаж на Гоголя явсеодно платила би масажистці 20-30 грн за сеанс, то тут виходить дешевше в сукупності, плюс вигода, бо 2 год загалом все триває разом і ще й який комплес. Такшо я нині для себе відкрила таку річ, шо лікування може бути приємним

Правда, про саму дит. лікарню я не скажу - не була там вже вкорпусах років 15, тому не знаю і не думаю навіть шо й там так все райдужно.
От цікаво, вигляд відділень від кого залежить? Від головного лікаря, котрий гроші десь вибиває? Чи від самих заввідділень? І звідки то все фінансується? От навіть та сенсорна кімната в тому відділенні де я нині була - за чиї кошти її відкрили? Вони, правда, тепер заробляють на тому (адже я за ЛФК, масажі і басейн теж платитиму не малі гроші, а на Гоголя то все по ідеї безкоштовно), але хіба вони лише на оплаті послуг населенням виїжджають? Я готова краще оплатити і бачити шо моїм дітям подобається, та ще й зручно добиратися (пішки гуляючи ;-) ), ніж безкоштовно, ще й без потрібних тренажерів і спорядження
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення happymami » 10 червня 2011, 03:15

сама собі дала відповідь на питання фінансування
У середу, 11 травня 2011 року, відбулося офіційне відкриття СЕНСОРНОЇ КІМНАТИ в Тернопільській міській дитячій поліклініці. Придбання обладнання на суму близько 60 тисяч гривень стало можливим завдяки фінансовій підтримці Канадського Фонду Співробітництва в рамках проекту «Ми хочемо відчути світ!», розробленого активістами Спілки батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» та Тернопільської обласної Асоціації Жінок.

Виникає тільки питання - а чому на Гоголя нема такої фінансової підтримки? Не ті зв'язки, чи не те спрямування?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення Nin4ik » 10 червня 2011, 08:06

happymami, мені здається, що все від "господаря" залежить! Хтось і пальцем не поворушить і знайде купу відмазок, чому у нього так, а інший і спонсорів знайде і ще щось придумає, навіть щось для себе зможе зробити. Я за людей, які дають раду і свому і громадському!
Зображення

Зображення
Nin4ik Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 292
З нами з: 27 квітня 2011, 10:15
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 686 раз.
Подякували: 385 раз.
Діти: Валерій та Матвій

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення mari » 10 червня 2011, 18:47

happymami написав:
У середу, 11 травня 2011 року, відбулося офіційне відкриття СЕНСОРНОЇ КІМНАТИ в Тернопільській міській дитячій поліклініці. Придбання обладнання на суму близько 60 тисяч гривень стало можливим завдяки фінансовій підтримці Канадського Фонду Співробітництва в рамках проекту «Ми хочемо відчути світ!», розробленого активістами Спілки батьків-опікунів дітей, які хворіють дитячим церебральним паралічем «Крила ангела» та Тернопільської обласної Асоціації Жінок.

Виникає тільки питання - а чому на Гоголя нема такої фінансової підтримки? Не ті зв'язки, чи не те спрямування?



Це і є на Гоголя(Федьковича тепер назва вулиці). Там і є дитяча міська п-ка, а дитяча міська лікарня- біля обласної. І головний лікар той же. Ну але ж фінансування не місцеве!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення happymami » 12 червня 2011, 04:33

Марі, значить я взяла цитату не про ту поліклініку, про яку розказувала :lol: . Але сенсорна кімната є ще й на Сахарова і саме за неї я писала. Цікаво тоді. звідки там фінансування...


Мамусі, а у вас не виникає проблем з талончиками до спеціалістів???

1. Мої сусіди з кількамісячним малям записалися до ортопеда. В назначений жень взяли таксі, приїхали, а їм кажуть - ортопед не приймає - на лікарняному він... Поїхали ні з чим додому, тільки витратилися :?
2. Я тиждень чекала четверга, коли є вільні талончики і на них можна записатися. Потім до наступної середи чекала, коли прийде мій час. Прийшла в назначену годину і попала до спеціалістів через 1,5 години. Бо... ЖИВА ЧЕРГА була :scare: . Нашо тоді ті талони?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення Lesya » 12 червня 2011, 14:53

Про талони не скажу. Ну хіба приклад з життя. Якщо нема талона, можеш стояти в черзі хоч добу, лікар може просто не прийняти і перед носом піти додому.

А про фінансування трохи знаю. Грошей, які виділяє бюджет і організації практично ні на що не вистарчає. Хто робив ремонт останніми роками знає, що 60 чи навіть 100 тис грн не гроші,тим більше на відділення, якщо треба міняти все: вікна, сантехніку з половиною труб, підлогу, меблі, стіни, а повсякденні витрати на постіль...... Гроші стягають з фармацевтичних компаній, пацієнтів (то називають "добровільний" благодійний внесок)... Наприклад, хто останнім часом був в жіночій консультації №2, то помітив там ремонтні роботи. То крім вищенаписаних методів збору коштів збирали ще й з лікарів понад 1000 грн. з голови. От і фонди, і внески... В педіатрії теж недавно зіткнулася з тим же. Прийшли на прийом чи по печатку в школу - благодійний внесок скільки можете (не менше 10, звичайно), бо в них ремонт. Стіни-підлогу зробили, а все інше (світильник, умивальник, жалюзі....) - особиста проблема лікаря. Хоч - сам купляй, хоч - простягай руку і збирай.
Стан відділення залежить від добросовісності зав відділом - чи ті всі кошти йдуть за призначенням. Одним словом - сумота.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення Ira » 12 червня 2011, 15:05

Нічого собі - по тисячі з кожного лікаря!!!
Коли мій чоловік лежав в 1 лікарні (в березні), то з нас здерли 200 грн. "благодійного" внеску, ще й заяву писала, що ніякого тиску з боку мед.персоналу не було!!! А умови там найгірші з усіх лікарень Тернополя (дорослих)! малюсінька палата на 4 ліжка, тумбочка в ногах за півметра від ліжка (і це в хірургії :scare: :scare: :scare:! Чоловік мусив тримати воду, телефон в ліжку, бо був після операції ); в туалет взагалі наркомани з вулиці ходили! Навіть вату, спирт і рукавички потрібно було купувати за свої гроші!
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення irinka » 06 грудня 2011, 17:34

Так, умови в 1 лікарні дуже жахливі я лежала в хірургії (25.12.10 мені вирізали апендицит) то було вночі з пятниці на суботу то підлогу прийшла санітарка мити аж в ПОНЕДІЛОК, бо мав прийти якийсь доктор і все провіряти(якби не він то взагалі незнаю коли б її помили :lol: :lol: ) там в палаті такий протяг був, а я ще й біля вікна лежала, дуже холодно було. Зима ж :scare: взагалі ніяких умов ні помитись, ні в туалет сходити :istereka: а ще й зашили мене як свиню лікарі певно Польське Різдво святкували:grin: бо шрам такий що і досі не сходить. Добре, що виписали на 4 день, а то напевно більше б не витримала і сама пішла :crazy: :scare: Теж платили 200 грн "благодійного внеску" а лікарі носились як біля збитого яйка :girl_hospital: а ми нічого їм не дали :grin: :lol:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення happymami » 05 березня 2012, 02:22

А ви в курсі, шо якшо вас часом зловив радікуліт, то викликати невролога додому ви не зможете? Або викликайте дільничого (які тепер мають спеціалізацію ако сімейний лікар), або викликайте швидку і їдьте на прийом до невролога (при умові, що талонів вистачить), або швидкою одрзу на стаціонар.
Якшо чесно - дурдом тай годі. В маи зловила спина. Мав прийти дільничий (хоча шо він може шарити в неврології? А раптом то і не неврологія, рапом шось гірше?), потім мав виписати ліки (хоча як педіатр може виписувати ліки по тій частині???), і потім якшо не легшає - йти на денний стаціонар до невролога на прийом і на процедури. Не ідіотизм?
Читала нещодавно як в однієї жінки з району сильно штрикнуло в спині і поки син її довіз до лікарень (обїздивши ше пів міста), то вона померла. бо думали шо то ревматизм, а то тріснула судина. Ну то як може не збільшуватися сметність, якшо в людини дійсно трісне судина, а замість оперативної помочі їй скажуть чекати дільничого?
Отакі от тепер пироги в поліклініках. будьте готові
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Поліклініки і лікарні

Повідомлення TYulia » 26 травня 2016, 00:09

вже кілька раз довелось мені побувати (дякувати Богу на провідини) в дитячій лікарні на Сахарова (та що на Бамі). Була в відділі для новонароджених і в інфекційному. Я настільки негативно вражена, що після того відвідування довго відходжу. Похреснику "пощастило" вже кілька разів там лежати. По-перше, відношення лікарів і медперсоналу, певно 90%, дуже хамське. По-друге, умови жахливі. Точніше є декілька гарніших палат, але багато ще з пружинними ліжками, запрними синюшними простинями, закрашеними, поламаними шкафчиками. "СЬогоднішня" палата, наприклад, не мала жодної резетки, то мама щоб закипятити чайник (який заборонено, але як сховати, то можна), мала тримати в коридорчику на рівні голови поки не закипить, аж поки собі переноску не взяла. Теплої води нема, протирати поверхні має сама мама, бо то її дитина хвора. Щоб відключили систему то, вже треба чекати на Боже змилування, яке нагадає тій медсестрі заглянути за півгодини чи пізніше,а якщо ти сама з дитиною, і вийти нема як. Що це за браття крові з вени, а потім ще додатково з пальчика (кажуть в Америці і світі, щось до 2 років з пальця крові не беруть, а з пяточки), маму виганяють за двері, дитина сплакується в кілька разів більше. У відділі для новонароджених було все дуже строго, всі особисті речі, їжа в окремих кладовках на коридорі, в інфекційному, вже можна собі все що хоч тримати. А ця палата - така похмура, що від неї мені вже за кілька годин плакати хотілося. Людоньки, та це ж ДИТЯЧА лікарня, там би ж всі лікарі, медсестри, мали б сонечком світитись до дітей і підтримкою для мамів, згорьованих дитячими хворобами. Це питання не в грошах, а у відношенні до своєї роботи, і взагалі у людяності. Чому ті стіни не покрасити в якись приємний колір, понамальовувати зайчиків-котиків. Та зробіть акцію, запросіть студентів з якогось художнього факультету, училища, і вони з радістю за безплатно, перетворять ті похмурі стіни у веселі малюнки, які діткам буде цікаво розглядати. СПРАВА НЕ У ГРОШАХ! ЧОМУ ТАК???
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron