Глобальні оголошення!



Модельний бізнес

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Модельний бізнес

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 13:59

ужас, що з таєї дитини зробили - вона вже не дитина, а тьотя :shock:

проти різних таких конкурсів!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 14:07

А я за такі конкурси!!!!! Діти теж лапають від цього кайф!!!)))))))Можливо там трохи перебір з косметикою, але для дітей це радість! Вони готуються, гарно одягаються, чому ні??? Я б задоволенням приймала участь в таких конкурсах з дитиною. такі діти виростають впевненими в собі, не бояться сцени. І взагалі це підвищує шанси стати моделью в майбутньому, якщо дитина цього побажає. З самого дитинства - дитина відчуває себе справжньою принцесою!!!а кому в дитинстві цього не хотілось???
Руженка Офлайн


 

Re: Модельний бізнес

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 14:12

Руженка написав: чому ні??



а Руженка тому ні, що дитина не розуміє чому вона програла, а виграла та дівчинка, яка в 100 раз гірша за неї.
у нас немає жодного чесного конкурсу. а дітки дуже боляче сприймають програш.

мені , наприклад в дитинстві такого не хотілось, бо я дитиною була не публічною, та і зараз я не дуже люблю сцену і різні масові заходи. дуже часто ж мами не прислухаються до своїх дітей, а роблять те, що вважають за потрібне.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 14:14

TanenRom написав:а Руженка тому ні, що дитина не розуміє чому вона програла, а виграла та дівчинка, яка в 100 раз гірша за неї

Ну наскільки я знаю, що передача "Короновані дітки" практикує подарунки і корони усім!!!Чи ти виграла чи програла!!!!!!
а я люблю масові заходи :lol: :lol: :lol: І хотіла б щоб моя дитина теж приймала активну участь в різних конкурсах і в житті загалом :roses:
Руженка Офлайн


 

Re: Модельний бізнес

Повідомлення TanenRom » 09 квітня 2011, 14:25

Руженка написав:І хотіла б щоб моя дитина теж приймала активну участь в різних конкурсах і в житті загалом :roses:


перше про це запитай свою дитину - чи хоче цього вона, якщо так - то супер, а якщо ні, то не варто дитину тягти на сцену.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Модельний бізнес

Повідомлення eney » 09 квітня 2011, 14:45

на рахунок макіяжу! яка шкіра буте в тих діток? вони ж в 30 років будуть змушені не варбувати рісниці чи брови, а малювати їх на собі!
щодо одягу, то нормальні дорослі речі, а не зайчики, мішки... мені подобаються більше, свого малого вдіваю в нормальні доросліречі-кофти, джинси сорочки...
я проти подібних конкурсів, вони виховують дуж змагання, першості надзвичайно сильно, що не завжди є добрим, але вважаю шо дитину чимось треба займати- плавання, карате, малювання, наукові гуртки, в залежності від уподобань дитини, її нахилів, і при цьому варто бути готовим що дитині то в один момент може надоїсти.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 14:48

TanenRom написав:перше про це запитай свою дитину - чи хоче цього вона, якщо так - то супер, а якщо ні, то не варто дитину тягти на сцену.

Наші діти копіюють нас дорослих впершу чергу... І якщо мама починає малювати - дитина теж хоче спробувати.Це не означає, що дитина стане художником. Так само і модельний бізнес чи конкурси. Завжди варто спробувати. Якщо дитина буде проти, то насильно тягнути туди я не буду!!! Але якщо гарно підійти до цього питання, радісно, з посмішкою, а не КАЗАТИ ТИ МУСИШ!!!!!!То думаю, що дитина позитивну відгукнеться на таку пропозицію. діти звичайно мають власне "Я", але спочатку і до віку (думаю років 13), дитина все ж таки покладається на думку батьків, якщо вони для неї є авторитетом. Я за те, щоб бути для дитини другом, а не мамою, ЯКА СКАЗАЛА І ЦЕ НЕ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ!!!!!!Краще я буду давати можливість її вибору, і буду віддавати і на гуртки і на різні конкурси, ніж вона буде сидіти вдома і бачити лише школу чи садочок.
Руженка Офлайн


 

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Руженка » 09 квітня 2011, 14:57

eney написав:на рахунок макіяжу! яка шкіра буте в тих діток? вони ж в 30 років будуть змушені не варбувати рісниці чи брови, а малювати їх на собі!щодо одягу, то нормальні дорослі речі, а не зайчики, мішки... мені подобаються більше, свого малого вдіваю в нормальні доросліречі-кофти, джинси сорочки...


Перш за все макіяж цей наноситься не кожен день, а приміром раз в три місяці або в півроку!!!!Це перше.
хоча я теж проти макіяжу з перебором для дітей!!!!!!Наприклад тональних кремів я б ТОЧНО НЕ ДОЗВОЛИЛА!!!!!

На рах одягу. Нормальні дорослі речі ми можемо носити кожен день, а сценічні костюми - НІ!!!!!!!! І в цьому весь кайф!!!!!!!!

Я б теж хотіла частіше одягати довгі вечірні сукні!!!!Але справа в тому, що в нас це трохи не прийнято, вийти в ресторан в такій сукні. та й ресторанів таких мало...........А жаль!!!!!!!Єдине, коли можна одягнути, то весілля, чи корпоратив..І то не завжди!!!!Погодьтесь!!!!!!Є різні весілля і корпоративи.

А то виходить так, що вечірнє плаття ми купуємо чуть не один раз в житті - НА ВИПУСКНИЙ :scare: :scare: :scare: ..Хіба не хочеться частіше????

Про Little Black Dress(маленьке чорне плаття) я не говорю. Бо то є в кожного. Ото в нас і називається вечірнє плаття.......
Руженка Офлайн


 

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Перлинка » 09 квітня 2011, 15:00

eney написав: плавання, карате, малювання, наукові гуртки.

в тих та інших сферах також є конкурси і змагання
і перегиби також мають місце ,коли батьки хочуть зростити чемпіона чи ще когось там

хтось заморочений на красі, а хтось на спорті ,музиці чи іноземних мовах
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Модельний бізнес

Повідомлення Русік » 09 квітня 2011, 16:11

Руженка написав:хоча я теж проти макіяжу з перебором для дітей!!!!!!Наприклад тональних кремів я б ТОЧНО НЕ ДОЗВОЛИЛА!!!!!

Там деякі особи своїм дочкам і ноги бриють в 4 роки! :dash: :scare:
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron