Глобальні оголошення!



Художні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 05 листопада 2016, 09:42

нарeшті після довгих місяців токсикозу в мeнe почалося вeчірнє дозвілля :crazy:
Погані матусі, новий фільм-комeдія про тe що нeможливо і НE трeба бути ідeальною мамою, класний і смішний.
Фільм Час, трохи філософський, трохи бойовик про тe, що люди замість грошeй мали час і як ним розпоряджалися, можна дивитися.
Після прочитання ніжноі книги про хлопчика Бабинe літо Марка Лівіна, в кінці книги Любко Дeрeш мав завeршувальнe слово дe розхвалював Лівіна і згадав про фільм "острів припливів', нe знайома з творчістю Дeрeша, алe напeвно має багато цікавого.
Отож про фільм, цe трилeр на 2год, дe ти вeсь фільм почуваєшся ідіотом, в тeбe кипить мозок, дівчинка спить на трупі свого батька кілька днів поспіль і ну щe різноі маячні у фільмі багато. Подужали за 2вeчори, бо трeба була пауза. Нe знаю чому цeй фільм мав хоч якусь привязку до книги, алe поки що для мeнe цe слово НE БаНАЛьно! Я дивилася з трохи іронічною помішкою то пішло і нe шкодую часу даного на фільм. Хто любить ЩОсь Такe то подивіться, алe приготуйтeся до ДуЖe нeординарного кіно.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 07 листопада 2016, 21:18

І ми дивилися Погані матусі. Прикольна комедія :hi: Актори такі в образі, ситуації, знайомі всім мамам. Дивіться, не пошкодуєте.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення Галина » 17 листопада 2016, 10:44

Сидимо з найменшою вдома прихворівші, то трохи присіла на перегляд фільмів. Подивилась "Погані мамусі", я хоч не дуже люблю комедії, але мені сподобався фільм.
Ще переглянула "Чудеса с небес".
| +
Розмірене і щасливе життя сім'ї Бім спіткає страшне горе. У десятирічної Анни лікарі діагностують неоперабельних розлад травної системи. Дитина згасає на очах, і в лічені тижні вона вже не зможе самостійно ходити і харчуватися. Мати Анни Крісті навіть в найважчі хвилини не впадає у відчай і кидає всі свої сили на пошуки методів лікування дочки ..

"Право на наследство".
| +
Сюжет драматичного фільму, в основу якого ліг реальний випадок, переносить нас в Нью-Джерсі, де ми знайомимося з двома чарівними дівчатами. Протягом всієї розповіді вони будуть відчайдушно боротися за свої права. На це героїнь кінострічки «Право на спадщину» змушує їх орієнтація. Лорел Хестер і Стейсі Ендрю - лесбіянки, зустрічаються вже кілька років. У обох дівчат чоловічі професії: Хестер працює в поліції, а Ендрю - в місцевому автосервісі. Через свою любов вони регулярно стикаються з безліччю труднощів, адже всі дивляться на пару з презирством і навіть відразою. Втім, це аж ніяк не розчаровує героїнь. Однак саме серйозне випробування попереду ... Після чергового медичного дослідження з'ясувалося, що Лорел хвора останньою стадією раку, яка не піддається лікуванню. Змирившись з невідворотністю смерті, дівчина збирається вирішити нагальну проблему - вона хоче передати Стейсі право отримання своєї пенсії. Але зробити це практично неможливо, адже героїні не перебувають у шлюбі

З Кіану Рівзом "Тільки правда" я його люблю як актора.
| +
Сімнадцятирічного юнака Майка Ласситера, що виросла в забезпеченій і, здавалося б, благополучної сім'ї, звинувачують у тяжкому злочині – жорстокому вбивстві власного батька. Численні докази, деталі злочину, особисте визнання і показання свідків не залишають сумнівів у тому, що Майк скоїла цей тяжкий злочин. Всі впевнені, що хлопець винен і повинен понести найсуворіше покарання, адже він не кається, і з моменту вбивства не вимовив ні слова. Єдиним, хто хоч трохи сумнівається у вині підлітка і хоче допомогти йому уникнути довічного ув'язнення, є досвідчений адвокат Річард Ремсі, який особисто був знайомий з убитим.

"Джульєтта".
| +
У Джульетты есть дочь, которая загадочным образом пропала. Женщина возвращается в Мадрид, пытаясь найти ее следы. Чтобы разобраться в происходящем, Джульетта должна вспомнить свою молодость, полную страстей, свою любовь и ужасную трагедию, которая и стала причиной отдаления от дочери. Призраки из прошлого не дают покоя в настоящем…

"До зустрічі з тобою"
| +
Молода двадцятип'ятилітня дівчина Луїза Кларк живе спокійним розміреним життям, працюючи в затишному кафе. Дружна сім'я, кохана людина, цікава робота, - здавалося б, що у Луїзи є все, щоб відчувати себе щасливою, але незабаром дівчину починають хвилювати думки, що її почуття до свого хлопця не щирі. На цьому її неприємності не закінчуються, тому що через деякий час кафе закривається, і дівчина змушена з великими труднощами через відсутність вищої освіти шукати нову роботу. Несподівано їй пропонують добре оплачувану роботу доглядальницею, якій потрібно буде доглядати за квадріплегіком - людиною з повністю паралізованим тілом, що має можливість лише ворушити головою і розмовляти. Перебуваючи в легкому здивуванні, чому саме її вибрали не вимагаючи медичних знань і досвіду догляду за інвалідами, дівчина укладає контракт терміном на півроку.

"Море дерев"
| +
Американец-самоубийца знакомится с японцем, потерявшемся в лесу рядом с горой Фудзи, и вместе они пытаются отыскать дорогу.

"Пробудження" хороший фільм
| +
Доктор Сайер, практично не маючи досвіду роботи з живими людьми потрапляє в лікарню для невиліковних хворих, більше схожих на застиглі статуї. Серед пацієнтів, що знаходяться ніби в трансі, видiляється Леонард-який уже тридцять років прикутий до інвалідного крісла. Він не може ходити, говорити, рухатися ... Але несподівано, доктор дізнається про екперіментальним ліки, які дивом ставлять Леонарда на ноги ...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Художні фільми

Повідомлення Галина » 24 листопада 2016, 20:22

Видно, що жінка сидить в декреті :ha:
Я знову з переглянутими фільмами:
Відступ, сподобався
| +
Головний герой фільму - психолог Пітер Бауер. Незважаючи на його бажання допомагати людям, чоловік і сам потребує допомоги. Разом з дружиною вони переїхали в Сідней, але через деякий час знову повернулися в США, і поки дружина Пітера намагається змиритися з тим, що трапилося, він приймає клієнтів, дуже дивних клієнтів.

Виявляється, всі вони - примари, і загинули в 1987 році. Бавера мучить вся ця історія, і він хоче з'ясувати, що ж сталося насправді.

Розрада з Ентоні Хопкінсом, класний
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Кравчиня, теж такий ніого
| +
Головна героїня драматичної стрічки Швачка Мірту Додж повертається в рідне містечко після довгих років. Події минулого змусили її покинути свій будинок, адже Мірту звинувачували у вбивстві хлопчика. Пройшли роки. За цей час вона встигла попрацювати в Мілані, Парижі та Лондоні. Тепер настав час тріумфального повернення стильної жінки. Однак місцеві жителі не в захваті від її появи. Але вона знайшла спосіб, який змусить усіх місцевих жінок полюбити її. Її секрет - її талант. Адже вона здатна з будь-якої непоказної дівчини зробити справжню королеву. Кравчиня дарує жителям містечка шанс стати щасливими ...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Художні фільми

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 листопада 2016, 21:33

Кравчиню дивилась. Сподобалось дуже. Люблю взагалі Кейт Уінслет, з нею всі фільми вдалі.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 03 грудня 2016, 17:48

З 8 грудня будe в кіно Жива, хто зі мною?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 07 грудня 2016, 21:02

Ходили на "Шпигуни-союзники". В головних ролях Бред Пітт і Маріон Котіяр. Сподобався. Події відбуваються під час Другої світової війни. Красиві персонажі, цікавий сюжет і інтрига, яка зберігається до кінця.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 12 грудня 2016, 00:04

Хто там думав на Живу? Будe до 16, а потім подивляться. Глибокий, класний фільм, пролeтів на одному диханні.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення Сяна » 12 грудня 2016, 10:38

nelly, ти ходила? в Сінема йде фільм?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 12 грудня 2016, 11:06

так в Сінeма, щодня на 20.10 і 23.50
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей