Глобальні оголошення!



Художні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Художні фільми

Повідомлення Melisa » 24 листопада 2009, 23:44

Я таки додивилась. Ура!
Продовжую. Отже, головний герой в одну мить втрачає все. Потім з ним починає говорити Бог. Усі розмови наш герой записує в зошит, а потім видає їх як окрему книгу. Завдяки цьому міняються люди, змінюється світ. У вас траплялась ситуація, коли ви хотіли подзвонити до подруги, і в ту ж секунду вона сама дзвонить до вас? Якщо так, то це і відбулась розмова з Богом. Бог є Любов. Бог у кожному з нас. Можу ще багато написати, але не буду, бо так буде вже нецікаво. Просто перегляньте цей фільм "Беседы с Богом", не пожалкуєте.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Художні фільми

Повідомлення happymami » 25 листопада 2009, 03:22

Nelya написав:Вчора переглянула фільм "Троє і Сніжинка". Мені сподобався. І навіть закінчення фільму не розчарувало. Раджу.
"Троє і Сніжинка"

Я взагалі люблю російські всякі такі казки. Цей файний

Люблю "Любов морковь" і "любовь-морковь 2". Я рідко сміюся, коли дивлюся фільм наодинці, але тут я ржала сама до себе. Російська комедія, де впершій частині помінялися тілами чоловік і дружина. А в другій - батьки і їхні діти.

"Я люблю тебе, Париж" фільм, котрий хочеться переглядати кільканадцять разів. Показано кілька сюжетних ліній. кілька різих історій любові людей. у когось - любов до міста. У когось - до дівчини. У когось - до мистецтва. у когось - до помираючої жінки. Раджу цей фільм дуже дуже дуже. правда, діти не зрозуміють. То для нас любимих
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Художні фільми

Повідомлення Melisa » 25 листопада 2009, 17:15

Дівчата, сьогодні подивилась ще один фільм. Малеча моя розіспалась і я змогла його переглянути. Називається
"Мирний воїн"
Люди, которых трудно полюбить, как раз больше всего нуждаются в любви.
Смерть-не печальна. печально то, что многие люди вообще не живут.
Когда тебе страшно, используй меч. возьми его, и поруби свой ум на ленточки, проруби сквозь все эти сожаления и страхи и через все, что живет в прошлом и будущем.
Це фрази, що найбільше запам"ятались. Маєте можливість, скачайте і подивіться. Я скачала вчора, правда в паршивій якості, але то нічо. суть зрозуміла.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Художні фільми

Повідомлення Melisa » 25 листопада 2009, 17:19

Іще щойно пригадала. Два роки назад мені дали подивитись кіно
"Заплати другому"

Представьте себе. Вы оказываете кому-либо существенную услугу и просите его, или ее, отблагодарить не вас, а трех других людей, которые, в свою очередь, отблагодарят еще троих, и так далее, в мировом масштабе, распространяя доброту и тепло. Невозможно? Это слово студент Тревор МакКинни не признает.

Також варте уваги.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Художні фільми

Повідомлення Naya » 25 листопада 2009, 19:13

Далі пишу про фільми з нашої колекції, які можна переглядати не один раз.

Полианна
Удивительная история девочки-сироты (которую из "чувства долга" взяла к себе суровая тетка), умевшей видеть во всем лучшую сторону и жить необычной "игрой в радость", которая перевернула жизнь всего городка...

Траса 60
В легендах и мифах есть персонажи, главная задача которых — исполнять желания. У арабов — это джинны, у ирландцев — лепреконы, у китайцев — драконы, у европейцев — феи и лесные духи. А в Америке есть некто О. Ж. Грант — довольно странный и забавный человек, который тоже может исполнить любое Ваше желание. Но будьте осторожны — он очень проказлив! Вот его-то и встречает однажды Нейл Оливер.

Нейл вполне доволен своей жизнью: у него обеспеченные родители, симпатичная невеста и впереди блестящая карьера юриста. Но с недавних пор по ночам ему стала сниться загадочная девушка, которую он никак не может выбросить из головы.

Чудаковатый Грант приглашает Нейла совершить поездку по таинственной автостраде 60, которой нет ни на одной карте США. И Нейл бросает все и пускается в самое невероятное и рискованное путешествие в своей жизни, решив, во что бы то ни стало разыскать незнакомку из своих снов.

Дуже подобається цей фільм. В ньому стільки мудрих фраз...

99 франків.
Октаву немає рівних у всесвіті: адже він займається рекламою! Це він вирішує, чого вам захочеться завтра. Для нього «людина - це такий же продукт, як і всі інші». Октав працює в найбільшому рекламному агентстві. У нього повно грошей, жінок і кокаїну, але, проте, його терзають сумніви. Дві речі в корені міняють життя Октава: роман із Софі, найкрасивішою співробітницею агентства, і нарада в гігантському молочному концерні «Мадон» із приводу рекламного ролика. Октав зривається з котушок і вирішує збунтуватися проти системи, що його породила, саботуючи свою ж рекламну кампанію.

Фільм за книжкою Фредеріка Бегбедера. Дуже специфічний фільм. Ми з чоловіком його переглядали і кожен в ньому побачив своє. Потім довго сперечалися, бо мені він спочатку не сподобався - я дивилася поверхнево і побачила лиш пропаганду розпусного життя. Але дивитися треба глибше...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Художні фільми

Повідомлення Liza » 26 листопада 2009, 16:37

я давно подивилася цей фільм, ось досі пам"ятаю. дуже добрий, трішечки плаксивий, загалом - супер. рекомендую дуже.
"Кука"
Зображення
фільм про дівчинку, котра жила сама після того, як померла її бабуся. дівчинка нікому нічого рпо це не сказала і жила сама, як могла.
і про молоду жінку москвичку, котра приїхала в Пітер, втративши у Москві престижну роботу і всяке інше, а в Пітері стала працювати у соц.службі.
карочє, багато говорити - мало слухати. раджу подивитися :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Художні фільми

Повідомлення гра з вогнем » 26 листопада 2009, 17:35

Ми вчора дивилися кіно "Місяць". Мені так собі. Не дуже сподобалося.
Загалом ж фільм має дуже високі рейтинги.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Художні фільми

Повідомлення mari » 12 грудня 2009, 11:42

А ти пробував достукатись до небес? Якщо ні, то і не варто, якщо перед цим не побачив моря.
"Достукатись до небес". Розповідається про двох чоловіків, з різними характерами, яких об'єднує діагноз скорої смерті.
Що ж тут можна побачити за щастя? Багато чого. А саме переборювання людиною страху втратити своє життя.
потрібно у них вчитися жити сьогоднішнім днем, любити і смакувати життям, здійснювати свої мрії і не боятись смерті.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Художні фільми

Повідомлення mari » 12 грудня 2009, 11:47

В погоні за щастям(на реальних подіях). Уіл сміт-один з моїх улюбленців.Фільм підштовхує глядачів до переоцінювання свого життя. Коли маєш, відносно героя, більше життєвих благ, то якось стає соромно, що немає відчуття щастя від свого життя, від того, що поруч близькі і любі люди. Невже, це потрібно пережити таке, щоб відчути щастя?


День сурка. Без слів. Можна дивитись 100 раз і весь час нові обрії.................
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Художні фільми

Повідомлення Dashko » 14 грудня 2009, 11:50

А ми вчора подивилися фільм "Клік". Починався, як стандартна американська комедія, а кінець виявився досить драматичним та повчальним. Раджу подивитися разом з чоловіками, які багато часу та енергії приділяють роботі.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей