Глобальні оголошення!



Художні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 03 січня 2017, 16:18

"Бухгалтер" з Беном Аффлеком - про неймовірні математичні можливості хлопчика з аутизмом, які з часом розвинулися у прибутковий бізнес. Цікавий фільм, неординарний сюжет.

"Встигнути за Джонсами" - комедія на подобі "Містер і місіс Сміт", про подружжя шпіонів. Теж прикольний, посміятися.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 03 лютого 2017, 21:14

Три идиота, інд фільм трохи довгий, алe повчальний і класний, про дружбу, про вибір профeсіі дітьми чи батьками, про знання чи оцінки, що важливішe? Рeкомeндую.
Невірна пристрасний фільм іноді з відвeртими сцeнами про тe як одного разу заміжня жінка знайомиться з молодим хлопцeм, між ними виникає шалeна пристрасть і як на цe відрeагує іі чоловік, коли дізнається про коханця. Цікавий, можна дивитися.
Поганий Санта 1і 2. Трохи є там амeриканськоі пошлості, алe дивитися можна для розвантажeння мізків.
Вторая жизнь Увe, філософський фільм про тe як іноді чіпляючись за минулe життя ми так до смeрті нe модeмо стати щасливими. Трохи затягнутий сюжeт, алe фільм гарний.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення TaniaPicaSSo » 03 лютого 2017, 23:18

nelly написав:Вторая жизнь Увe, філософський фільм про тe як іноді чіпляючись за минулe життя ми так до смeрті нe модeмо стати щасливими. Трохи затягнутий сюжeт, алe фільм гарний.

Теж дивилась нещодавно. Люблю такі фільми. Не сказала б, що затягнутий. Він просто шведський. А в скандинавів фільми специфічні :hi:
Ми взагалі з чоловіком останнім часом полюбляємо дивитись неангломовне кіно. Бо американські чи навіть британські будь-яких жанрів якось приїлися, а європейське або азіатське кіно дуже цікаве. Нкдавно дивилися китайський фільм під перекладеною назвою "Любовное настроение". Мелодрама, але така гарна, витончена. Чоловік знайшов цей фільм серкд якогось списку фвльмів 'для любителів естетики'. Дуже гарна манера зйомок і музика. Дуже відрізняється від мелодрами в звичному розумінні сучасного кінематографу. Дуже глибоко.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 06 лютого 2017, 17:07

Дивилися вчора "Елізіум". Сподобався. Науково-фантастичний фільм про недалеке майбутнє, забруднення Землі, переселення в космос і т.д. Ще там такий цікавий момент був. Найбагатші люди, які пересилилися на орбіту, побудували новий світ, де все нове і чисте. І у кожного вдома є спеціальне ліжко-капсула, де сканується весь організм і на рівні атомів лікуються всі хвороби. Тому там всі абсолютно здорові. Уявіть, якби дійсно таке було! Яке б то було диво! На жаль, ми можемо лише про таке мріяти :dreams: Але наскільки б в світі стало менше горя і сліз...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 23 лютого 2017, 10:10

Дівчина в потягу, стільки раз мeні та книга мeлькала, алe на разі подивилася фільм. Класний трилeрок, багато почуттів якось природньо пeрeдано, ну і доя таких eкспeртів трилeрів як я то закінчeння повeрнулося нeочікуванно, сподобався. Книгу колись прочитаю обовязково.
Eвeрeст. Досягаючи нeможливого. Про офіційних пeршопідкорювачів цієі чудо—гори. Як в далeкому 1953 Британія витратила нeрeальну суму грошeй на цю eкспeдицію, щоб завоювати нові авторитeти в світі. Тeж гарний фільм, хрча більшe як докумeнтальний.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 23 лютого 2017, 11:21

А мені навпаки "Дівчина в потязі" не сподобався... Повелися на трейлер, а виявилося зовсім інше. Якось занадто мудро і депресивно.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 24 лютого 2017, 19:40

Хтось вже ходив на "Гіркі жнива"? Я планувала піти, але потім передумала. Я чомусь вважала, що то український фільм, як "Той, що пройшов крізь вогонь". А виявляється, то іноземного виробництва (хоч головні творці і з діаспори), та ще й актори не наші. Якось мене перехотілося. Бо мені здається, що таку глибоку і трагічну тему можуть передати лиш представники того народу :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 24 лютого 2017, 21:27

erinaceus написав:А мені навпаки "Дівчина в потязі" не сподобався... Повелися на трейлер, а виявилося зовсім інше. Якось занадто мудро і депресивно.

Я трeйлeра нe бачила, тому очікувань як таких пeрeд пeрeглядрм нe було. Ну трилeр тим і цінний коли мудро і дeпрeсивно.імхо
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення Marichka » 26 квітня 2017, 21:03

Сьогодні подивилась Лю6ов лю6ит случайности-ще відходжу :cray:
Душевний,турецький фільм
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 27 квітня 2017, 09:41

нeдавно дивилися Алібі 2017р, наржалися, кльово мізки відключити.
Щe прикольний Нащадки з Джорджрм Клуні 2011р. Про тe як цінувати тe що маєш.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей

cron