Глобальні оголошення!



Художні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Художні фільми

Повідомлення Melisa » 08 березня 2010, 23:24

А сьогодні я почала дивитись фільм "Невидимая сторона".

Реальная история игрока в американский футбол команды Baltimore Ravens Майкла Оэра. Оставшийся без крова молодой афроамериканец взят под опеку зажиточной семьёй. Жизнь в новом окружении полностью меняет судьбу замкнутого подростка, помогает реализовать свой потенциал. Поступив в университет штата Миссисипи, он играет в студенческой команде и познаёт скрытую сторону спортивной игры, учится стратегии и тактическому анализу. Знание того, что в игре зачастую именно мозг побеждает мускулы, вскоре поможет попасть Майклу в профессиональную лигу.

Рекомендую!!! Де ж той смайлик з піднятим вгору великим пальцем? :!:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Художні фільми

Повідомлення mari » 13 березня 2010, 02:35

І я подивилась Невидимая сторона и Дневник памяти і Пока не сыграл в ящик. Але класні!!! :clapping: :clapping:
Подивіться ще Зубну Фею. Дитячий і дуже веселий фільм.
7 жизней. Чудовий про ціну життя
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Художні фільми

Повідомлення Melisa » 13 березня 2010, 11:46

Дівчата! Спішу поділитись з вами щойно переглянутим фільмом "Мама объявила забастовку". Перегляньте, дуже-дуже-дуже раджу. :clapping: :clapping: :clapping: ФІльм про наше з вами життя. :lol:

Пэм Харрис была обычной мамой, но она слишком много работала, выбиваясь из сил, чтобы обеспечить уют и порядок в доме, а ее семья это совершенно не ценила, воспринимая как само собой разумеющееся.
Доведенная до отчаяния собственными близкими, Пэм поднимает бунт, и вскоре ее необычная забастовка привлекает внимание всей страны и становится настоящей национальной сенсацией!Пэм Харрис приезжает на работу, где ее коллега Элла дарит ей подарок на день рождения. Пэм совершенно забыла, что у нее сегодня день рождения. Ее очень огорчило то обстоятельство, что все члены ее семьи забыли об ее празднике. Элла убеждает Пэм, что ее дети и муж, вероятно, сделают ей вечером сюрприз. Но чуда не произошло, никто о празднике не вспомнил. Ночью, когда все уже спали, Пэм приняла решение объявить забастовку...

Обов"язково подивіться. Не пошкодуєте!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Художні фільми

Повідомлення Dashko » 16 березня 2010, 18:21

А хто дивився "Босиком по мостовой"? Мені дуже сподобався. На жаль останні 15 хвилин додивлялася через деякий час (вже трохи не те). Це фільм Тіля Швайгера ("Достучаться до небес", але цей мені набагато менше сподобався), і він там грає головну роль. Фільм більш душевний. І веселий, і оригінальний, про божевільну дівчинку.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Художні фільми

Повідомлення happymami » 16 березня 2010, 19:53

Dashko написав:А хто дивився "Босиком по мостовой"? Мені дуже сподобався. На жаль останні 15 хвилин додивлялася через деякий час (вже трохи не те). Це фільм Тіля Швайгера ("Достучаться до небес", але цей мені набагато менше сподобався), і він там грає головну роль. Фільм більш душевний. І веселий, і оригінальний, про божевільну дівчинку.

ооо. таке мені б сподобалося. Тре глянути. Достучаться до небес - фааайний. Дякую, Дашо, глянем облізатільно ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Художні фільми

Повідомлення Dashko » 25 березня 2010, 18:18

А хто дивився "Прекрасная зеленая"? Як враження?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Художні фільми

Повідомлення Liza » 26 березня 2010, 10:37

я на днях подивилася фільм "Материнство". дякую happymami за підказку. дуже кльовий. зв"язного якогось враження описати не можу, бо я його дивилася десь за 3 підходи (в різні дні) - синко не дозволяв дивитися нормально - але справді сподобалося.
понакачала ще кілька фільмів із пораджених тут - маю що дивитися :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Художні фільми

Повідомлення lore1ei » 30 березня 2010, 11:40

Liza написав:я на днях подивилася фільм "Материнство". дякую happymami за підказку. дуже кльовий. зв"язного якогось враження описати не можу, бо я його дивилася десь за 3 підходи (в різні дні) - синко не дозволяв дивитися нормально - але справді сподобалося.
понакачала ще кілька фільмів із пораджених тут - маю що дивитися :)


Теж дивилась "Материнство", якби не була мамою, то фільм би точно не сподобався!
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Художні фільми

Повідомлення lore1ei » 30 березня 2010, 11:42

Дневник памяти, Форест Гамп, Игра, Молчание ягнят, Москва слезам не верит.
якщо щось згадаю, допишу)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Художні фільми

Повідомлення Liza » 30 березня 2010, 16:45

Nelya написав:Дівчата! Спішу поділитись з вами щойно переглянутим фільмом "Мама объявила забастовку". Перегляньте, дуже-дуже-дуже раджу. :clapping: :clapping: :clapping: ФІльм про наше з вами життя. :lol:

Пэм Харрис была обычной мамой, но она слишком много работала, выбиваясь из сил, чтобы обеспечить уют и порядок в доме, а ее семья это совершенно не ценила, воспринимая как само собой разумеющееся.
Доведенная до отчаяния собственными близкими, Пэм поднимает бунт, и вскоре ее необычная забастовка привлекает внимание всей страны и становится настоящей национальной сенсацией!Пэм Харрис приезжает на работу, где ее коллега Элла дарит ей подарок на день рождения. Пэм совершенно забыла, что у нее сегодня день рождения. Ее очень огорчило то обстоятельство, что все члены ее семьи забыли об ее празднике. Элла убеждает Пэм, что ее дети и муж, вероятно, сделают ей вечером сюрприз. Но чуда не произошло, никто о празднике не вспомнил. Ночью, когда все уже спали, Пэм приняла решение объявить забастовку...

Обов"язково подивіться. Не пошкодуєте!

фільм - сила :) подивилася на днях. багато чого до болю знайомого...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron