Глобальні оголошення!



Художні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Художні фільми

Повідомлення Dashko » 08 лютого 2010, 00:23

Ще подивилася веселі фільми Мамаміа (мюзікл з піснями АВВА, при тому, що мюзікли я взагалі не люблю, цей ДУЖЕ сподобався) та "Голая правда"(Американська комедія). Підняли настрій. :D
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Художні фільми

Повідомлення Liza » 09 лютого 2010, 11:47

нещодавно я подивилася фільм "Полианна", про якого писала Naya. жалкую, що досі цей фільм в мене припадав порохами кілька місяців.
дужже.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Художні фільми

Повідомлення Dashko » 09 лютого 2010, 13:07

А звідки ви качаєте фільми? Я з звідси:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Художні фільми

Повідомлення Dashko » 09 лютого 2010, 14:29

Зараз дивлюся фільм "Энн из Зеленых крыш". Давно вже не бачила такого доброго та зворушливого фільму.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Художні фільми

Повідомлення Тетяна » 04 березня 2010, 23:17

А я дуже люблю переглядати "Спеши любить" (Walk to remember),романтична мелодрама з Демі Мур в головній ролі
Хто хоче поплакати раджу подивитися!!
А ще дивлюсь англійські та американські фільми в оригіналі
А ще сімейний фільм "Альпійська Сказка" (Hidy) Браяна Фінча (Можу дати переглянути)
А ще люблю мультики
Тетяна Офлайн


 

Re: Художні фільми

Повідомлення happymami » 04 березня 2010, 23:55

Хочете знати, що таке материнство? Подивіться однойменний фільм ("Motherhood" Кетерін Дікманн) з Умою Турман у головній ролі!
Зображення
(далі відгук однієї мами двох дітей)
Коли прокручували з чоловіком фільми для перегляду онлайн, то цей зацікавив своєю назвою, але дивитися... ні. Бо, судячи з анатоції і постера, це мала бути типова "сімейна" комедія, яких хоч греблю гати. Тому, лишившись сама з малими вдома, вирішила подивитися чисто задля розваги. І виявилося, що дуже і дуже помилялася у своїх очікуваннях.
Фільм розповідає про материнство. Хі-хі? А ось і ні. Він розповідає про материнство таке, як воно є. Не таке, про яке знято до того, не про таке, що пишуть у мамських журналах. Про справжнє.
Фільм 2009 року, але знятий так, що сучасному глядачеві дивитися його важко. Бо він подібний жуйці. Без екшену та спецефектів. Розмови, побут... Дія рухається, наче черепаха. Ти нудьгуєш... очікуєш... йдеш по справах, не вимикаючи фільм, а він рууууухається... і ти починаєш досягати того стану, який відчуває мама малих дітей, коли жуйкою прожовує свої дні. В кадрі постійно: вона прибирає, переставляє речі на свої місця, годує, підтирає, йде туди, сюди, на майданчик, у магазин... На цьому акцентується і не акцентується одночасно. Героїня вся в щоденній рутині, її дратує те, що нема помочі, що люди не розуміють, як їй важко. Вона на нервах, нещасна. Високопарна і філософська бесіда чоловіка переривається недоречними її словами: "Але це не пояснює того факту, що ти постійно розкидуєш свої шкарпетки!". Чоловік на роботі, не відповідає на дзвінки, вони майже не говорять, але у цьому нема драми, на цьому не ставлять наголос - це просто опис життя матері, маленький пазлик, який впродовж фільма створює цілісну картину, цілісне відчуття того, що чекає на батьків. Які ще пазли? Чоловік - він не подлєц, а він просто не розуміє, чому біситься дружина: "Ну я ж тобі допомагаю!" А вона каже: ні, ти не знаєш, що таке щодня сидіти на дитячому майданчику, чи мотатися безкінечно за ліками для малих, чи відслідковувати розпродажі! А вона пояснює, що він ніколи не зможе зрозуміти, що таке, коли життя заморожене. Що дія в житті - це змога хоч якоїсь імпровізації, спонтанності. Нехай дріб'язок - просто піти і випити кави в кафе. Але навіть цей дріб'язок - недоступна розкіш. І з цих невиконаних дрібничок складається замороження, заціпеніння, коли кожна хвилина розписана, і ти рухаєшся, мов у сні, придушена тягарем обов'язків. А, і це теж: "Бути матір'ю-одиначкою можна і за наявності чоловіка. Все від чоловіка залежить...". Героїня навіть втекти збирається, вона хоче знову писати! Вона сідає на машину, їде геть з міста... Але повертається, коли з'ясовується, що чоловік не догледів і дитина мало не вдавилася застібкою. Для неї шок: як можна було допустити, аби застібка взагалі потрапила в рот?
Але героїня, будучи мамою, є і щасливою. Безперечно, материнство дає їй щастя. Тільки це не те глянцеве щастя, з яким асоціюють мамство. І вона пробує пояснити, що ж таке материнство насправді. Про це і весь фільм.

Цей фільм для мене не зробив перевороту. Я щодня цим живу. Мені теж 25, у мене теж двоє дітей, та сама ситуація з чоловіком ("Я полюбила його за ексцентричність, але після появи дітей, у побуті, ця ексцентричність почала дратувати" - каже Елайза, героїня), я теж колись писала оповідання, а зараз тільки пишу у блозі... Чи зрозуміють фільм не-батьки? Напевно, вони подумають: тю, яка нудотина... І не додивляться до кінця. Чи зрозуміють мами? Ет, для них нічого не скажеться нового, вони в цьому щодня. Але мені здається, що ЦА цього фільму - якраз оті самі чоловіки отих самих матерів. Адже фільм - наче приховані зйомки одного дня з життя їхніх дружин. Життя, про яке вони можуть почути хіба з утомленого ниття, з кинутих образ, зі сльозливого мовчання - але не встигнуть усвідомити, бо розмова швидко переросте в скандал від взаємної втоми...або ж і взагалі не почнеться.
А взагалі дуже добре, що є такі фільми. Маю на увазі, правдиво про материнство. Бо, як писала Забужко, набридло, що одвічна тема - це кохання між чоловіком і жінкою. Адже є ще стільки емоційно багатющих тем!

Переглянути онлайн тут: http://filmix.net/komedii/7642-materins ... -2009.html
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Художні фільми

Повідомлення mari » 06 березня 2010, 13:00

Вчора подивились- РЕКОМЕНДУЮ!!!
Дневник памяти.(Notebook). Але хороший фільм про любов! Надзвичайний! МЕЛОДРАМА! :cry:
Хатико- про собаку,вірність і вміння цінувати дружбу. :oops: Супер. Правдива історія і улюблений інтелегентно красивий РІЧАРД ГІР

Ці фільми є у мене на сторінці в контактах. Хто там зареєстрований то може звідти і дивитись. Якість хороша!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Художні фільми

Повідомлення Гість » 06 березня 2010, 13:48

А я бы посоветовала всем девушкам просмотр фильма "Женские тайны" - многосюжетный, очень интересный, о судьбах разных женщин.
Также классный фильм для всех и каждого:
1 "Реальная любовь" - грех тому, кто не смотрел. Очень жизненный, почти все фразы актеров можно растаскать на цитаты.
2 "Однажды в Вегасе", "Удачи, Чак", "Отпуск по обмену", "Война невест" - самые лучшие комедии.
3 "Мой ангел-хранитель", "Иди к свету", "Мачеха" - кино о больных раком, о том как с этой болезнью борятся всей семьей.
4 "Адвокат дьявола" - фильм о тщеславии с Киану Ривз и Аль Пачино.
5 "Легенда осени", "Холодная война" - о любви во время войны.
6 Для тех кто-любит азиатскую культуру - "Мемуары гейши", "Дом летающих кинжалов"
7 "В погоне за счастьем" - после просмотра этого фильма долго пребывала в неком трансе. Думаю его должен посмотреть каждый. Считаю, что все фильмы с участием Уилла Смита достойны просмотра.
8 "Завтрак у Тиффани"- конечно он старый, но очень трепетный. Классика.
Гість Офлайн


 

Re: Художні фільми

Повідомлення Гість » 06 березня 2010, 13:51

1.Качели
2.Куда приводят мечты
3.Последний самурай
4.Афера Томаса Крауна
5.Игры разума
6.Хулиганы
7.Мы из будущего
8.Дом у озера
9.Джуманджи (старый, но очень клевый!)
10.Стиляги
11.Путешествие к центру земли
12.Не торопи любовь
13.Жестокие игры
14.Сериал Сверхъестественное (каждая серия обалденная)
15.Город ангелов (романтика) с Н.Кейджем
16.Кейт и Лео (романтика)
17.Любовь и голуби
Гість Офлайн


 

Re: Художні фільми

Повідомлення Melisa » 07 березня 2010, 12:20

Дівчата, сьогодні по рекомендації Оленки подивилась фільм "Слушатель".
:lol: :lol: Це щось неймовірне. Я насміялась досхочу. Фільм суперський. Раджу!
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron