Глобальні оголошення!



Відомі люди

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: відомі люди.

Повідомлення TanenRom » 16 травня 2010, 15:22

Oksana написав:Колись, ще як вчилась в Києві, то бачила дууууже багато відомих людей. Зараз всіх і не перелічити. Але дуже справив враження, тоді відомий ще, Микола Вересень, йшовший по вулиці в шортах і штанах :D Дуже незвично було бачити його таким :D І в той же день, бачила Горбачову, яка бігала по Хрещатику знімала тоді ще передачу Мелорама...А взагалі дійсно багато відомих. Це і Басков, і Алібі і Поньмарьов....Вобщім, в Києві на то аншлаг :D Можна зустріти кого хош ;) А один раз попали на шаровий концерт. ТО була просто попередня зйомка Пісні року. Зранку знімали весь концерт, щоб потім з цієї зйомки і зйомки вже оригіналу зліпити телевіійну версію. Нас тоді ще й припрошували, щоб ми пішли, бо потрібна була масовка :D Так ми попали на той самий концерт тільки за спец. запрошенням і трохи в інший час :D


підтримую Оксанку, у Києві дуже часто можна побачити відомих людей, і в таких місцях, яких навіть не сподіваєшся!!!
незнаю чи перечисляти усіх кого бачили, бо їх дуже багато........
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: відомі люди.

Повідомлення Перлинка » 05 грудня 2010, 00:40

Якось ,ще як не була заміжня ,зустрілись вранці десь о 12 з подругою в кафе.

Сидимо собі,дивлюсь,якийсь знайомий чорнявий хлопець на мене глипає(їх сиділа ціла купа на диванчику ,потім ще пару малолєток підгребли за автографом і підсіли).Я кажу подрузі
-Та це ж Зеленський!
Вона відповідає
-точно,а я думаю,шо за рожі знайомі,тільки вирішила краще потім згадаю,де я їх бачила.
Якраз вчора ввечері у нас виступав 95 квартал,то було років 7 тому.Я тоді за Зеленським кипятком пісяла,дивно що відразу не впізнала.До цього часу приємно,що він на мене дивився(я тоді не знала,що давно одружений на однокласниці :tipok: ).

Оксана Пекун виступала якось у нас в школі,вже як була відомою.Левко Лукяненко також відвідував школу,як гість.
В польському сеймі бачила їх президента Олександра Квасневського.Більше не пригадую...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: відомі люди.

Повідомлення Shalimar » 06 грудня 2010, 02:59

Если в неформальной обстановке..
Мама моя недавно принца Уильяма с невестой видела в Израиле на Красном море..
и как-то Киркорова после концерта в кафе
Знакомые видели Валерию с мужем в манчестерском ТЦ
Я - А Серова в Крыму после концерта и Иванушек там же - до ))
гр Корни перед концертом в клубе
певицу Ламу в киевском м-не косметики и парфюмерии
была на творческой встрече с актрисой театра им. Франка Полиной Лазовой..
ведущего "Галопом по Европам" Игоря (забыла как его) на Майдане (во время Помаранч Революции), сфоткались
А Цекало на съёмках программы
писала диплом у одного известного политика... И сидела в приёмной вместе с Цушко в Раде Нац Безопасности ))..
Андрея Ющенко в увеселительном заведении (Киев)
В Ющенко, когда он еще был Главой НБУ, давал конференцию
Присутствовала как-то на съезде укр духовенства, из всех представителей конфессий понравился Любомир Гузар, и запомнилась его фраза "Мы грешны не потому, что грешим, а мы грешим, потому что мы грешны"...
Кличко-старшего неоднократно (во время его предвыборной кампании на пост мера Киева), но тогда я фанатела за его главным bodyguard, Мы общались (почти love-story)) ххеххе
знаю, что кого-то еще, но сейчас не вспомню))
ах, молодость, молодость..... :beauty:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: відомі люди.

Повідомлення kamisia » 06 грудня 2010, 13:31

після списку Шалімар всі наші: бачила того і отую... просто каляки-маляки)))
Соліст Лос Колорадос мій кум, басист муженьковий лепший кореш, барабанщих Ті що падають в гору хороший знайомий...
а не тернопільські Звьозди... Як отово монітор Яника (Президента) бачила у Львові на Південному, ще до помаранчевої революції, агітувати їздив.... і більше нікого. А з Ющенками (В.А і перша жінка, мати Андрія) колись на Сумщині мама товаришувала (но мене тобі ше не було, або я вже було в животі))))
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: відомі люди.

Повідомлення Перлинка » 06 грудня 2010, 19:24

Да уж,Шалімар бачила та й бачила нам далеко ,ну шо ту скажеш ,сталіца :beauty: ;-)

Я згадала ще що бачила Ющенка та Саакашвілі в Яремчі 1 січня 2005 року і Руслану.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: відомі люди.

Повідомлення mala-karta » 09 грудня 2010, 15:04

kamisia написав:пА з Ющенками (В.А і перша жінка, мати Андрія) колись на Сумщині мама товаришувала (но мене тобі ше не було, або я вже було в животі))))

оце то круто :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: відомі люди.

Повідомлення ЗІрка » 10 грудня 2010, 20:56

зіткнулася з Козловським на київському жд коли приїжджала на сесію
і десь рік тому пила коньячок в компанії з флітами :oops:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: відомі люди.

Повідомлення kamisia » 11 грудня 2010, 09:37

mala-karta написав:
kamisia написав:пА з Ющенками (В.А і перша жінка, мати Андрія) колись на Сумщині мама товаришувала (но мене тобі ше не було, або я вже було в животі))))

оце то круто :)

Якби то було круто то сиділа б я на Київських пагорбах вся така мажорно-гламурна, а так... маленьке смт, там тих молодих людей з в/о на пальцях одної руки мона порахувати.... він тоду був головою ощад каси а мама рентгенологом в поліклініці/стаціонарі
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: відомі люди.

Повідомлення mari » 11 грудня 2010, 12:27

Шалімар- ну ти даєш :aaaaa: :oops: :zybu:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: відомі люди.

Повідомлення LeeLoo » 11 грудня 2010, 19:50

V veresni bilja Evropu Yacenjyka ba4ula-ja jakraz Lizy v slingy nesla,jdy taka zamrijana i tyt pogljad zlovula-duvljusj takuj znajomuj -vin zaylubavsja do mene i skazav-Dobruj Denj :zybu:
I tak prujemno stalo.....
LeeLoo Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей