Глобальні оголошення!



Чайлдфрі

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Чайлдфрі

Повідомлення mari » 15 квітня 2010, 20:25

Нова модна секта не "заводити" дітей, хоч тварин, як не дивно можна! Що це: егоїзм, маразм чи відсутність уяви і цінностей в житті? Ваша думка!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення mala-karta » 15 квітня 2010, 22:46

егоїзм :)

читала багатьох чайлдфрі. Є серед них, як би то сказати, хм... Нормальні люди, просто вони бачили переважно не нормальні ситуції. От один з них описував дітей як кричащих і мішаючих всім в кафе. Тут, як на мене, проблема батьків , які не звертають увагу на дітей і ті змушені привертати їх увагу поганою поведінкою.
А є і патологічні чайлдфрішніки. Аж мурашки по шкірі від їхніх дописів... Егоїзм і здвиг?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення мешканка » 15 квітня 2010, 23:27

та ви гляньте на американські фільми, там діти переважно тільки кричать, розкидають-розливають, пісяють, какають, блюють і таке інше...а батьки виглядають як замучені та прибиті горем...от тобі і маєш "промивання мозку" коли людині втовкмачуюють щось і згідно цього людина вибирає свою життєву позицію.
Мені здіється, що це брак цінностей, брак віри та усвідомлення, брак дорослого ставлення до життя, розпещеність, вседозволеність та, звісно, егоїзм. :unknown:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення мешканка » 15 квітня 2010, 23:40

Ось, ще згадала один нюанс... Ви звертаєте увагу, що всі такі "збочення", різноманітні культи та рухи виникають, переважно, в "процвітаючих" країнах, передових, розвинутих...? Ось що значить оте, народне: "З жиру бісяться"
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення mala-karta » 15 квітня 2010, 23:53

о, Іринко, точно!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення бережаночка » 16 квітня 2010, 00:55

шкода одного-багато молодих людей які вступили в цей рух-роблять сеье стерильними.І де гарантія що пізніше,за кільканадцять років вони не передумають.А буде пізно...
Зображення

мудра свекруха на скарги сина відповіла"Ти одружувався на хорошій? То хто ж тобі її зіпсував?"
бережаночка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 299
З нами з: 20 березня 2010, 18:55
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 269 раз.
Діти: precious pearl-baby girl

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення Naya » 16 квітня 2010, 11:11

Я намагалася якось їх зрозуміти, проте це не в моїх силах.

Моя думка - це однозначно брак цінностей. І це джля них велика втрата. Мені їх дуже шкода.
Ми живемо, і здається, не помічаємо як нас "виховують" за допомогою ЗМІ і т.д.
Порівняйте мультфільми нашого дитинства і теперішні. Тепершню музику і музику навіть тих 70-80х.
Фільми.
Все направлено на деградацію, на підміну цінностей. Нам нав"язують зовсім інші цінності.
І молодь ведеться.
І з тими чайлдфрі....В них же ж нема дітей. А як можна знати любиш ти дітей чи ні, коли ти їх бачиш лиш збоку, не спілкуєшся з ними? Коли то не реально твоя думка про дитину, а нав"язана?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Конкурс "Щастя бути мамою"

Повідомлення Childfree » 24 квітня 2010, 20:02

С появлением детей красивые и умные женщины превращаются в тупых ограниченных куриц. Все разговоры, круг интересов ограничиваются только "ой, мой первое слово сказал!", "а мой научил головку держать!"
Скажите, зачем вам так деградировать??? Я не видела и не встречала ни одной мамаши, которая бы поразила меня самостоятельностью и интеллектом! Умнейшие культурные женщины тупели прямо на глазах! Оно того стоит??? Испорченная фигура, мучения при родах, недосыпы, нервные срывы..или путешествия, секс с любимым и вечная свобода???
Я никогда вас не пойму..
Дети - это примитив и всеобщее зло.
Childfree Офлайн


 

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення мешканка » 24 квітня 2010, 21:52

Немає слів. Істинно шкода таких людей. Коли людина живе будучи сліпою і не бажає навчитись бачити, то, коли, з часом, прозріває-вже буває запізно. Найбільша наша біда-це ми самі :???: А ви що не були ніколи дитиною?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ЧАЙЛДФРІ

Повідомлення mala-karta » 24 квітня 2010, 22:07

мені теж їх шкода :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron