Глобальні оголошення!



Секонд хенд

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Секонд хенд

Повідомлення happymami » 12 квітня 2010, 20:25

Тема не нова і не оригінальна. Банальна і вже багато де і ким заюзана. Але тим не менше... Тернопіль рябить вивісками "Дешевий дяг" "Одяг на вагу" "Одяг з Європи" тощо... (мені здається, зі всіх міст західної України лише у нас таке розмаїття вибору магазинів з дешевим вживаним одягом).
Одні кажуть - фу, це ж не гігієнічно: носити те, що хтось уже носив. Інші заперечують - воно ж проходить спеціальну хімічну обробку
Одні кажуть - фу, воно ж має чужу енергетику. Невідомо, хто вбирався/взувався в ці речі. Інші кажуть - потріпаєтьсяна вітрі, погріється на сонці, тай набереться нової енергетики
Одні кажуть - я краще на ринку куплю нове. Інші кажуть - але секонд якісніший, довговічніший і натуральніший
Одні кажуть - але ж вигляд у цих речей, м*яко кажучи, буває дикий і нестандартний. Другі кажуть - але ж хіба то не стильно?

А яке ваше відношення до таких магазинів? До такого одягу, взуття? До людей, котрі купують з других рук? ви купуєте? Де? Що?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Секонд хенд

Повідомлення мешканка » 12 квітня 2010, 20:31

Я купую і зовсім цим не переймаюсь, навпаки, тішусь, якщо попадеться хороша і якісна річ за яку заплачу значно менше... В нашій країні середньостатистичній сім"ї на всі потреби грошей не вистарчає, а секонд рятує, навіть дуже. ;)
Хоча є певні речі (білизна, колготи...) які на секонді не хочу і не буду купляти.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Секонд хенд

Повідомлення Melisa » 12 квітня 2010, 22:28

аналогічно, стільки речей хороший можна знайти, особливо на малявок. та скільки там ті дітки походять в тому одязі? те саме і про взуття. Я от сьогодні купила в одієї мамочки босоніжки за 20 грн. :!: нові :!: її доця поносила їх 3-4 рази і то в хаті. таке взуття в магазині 50 грн і вище, а я зекономила, то тепер так ними тішусь!
на секонді не купую: білизни, колготів, косметики.
не помню правда, коли собі щось купувала. в основному все для малечі. про себе чомусь не думаю. а варто, треба одновляти гардероб. :beauty:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Секонд хенд

Повідомлення Ira » 12 квітня 2010, 22:45

Теж не гидую секондом. Купую і собі, і малечі (крім білизни, колготок). Ну що зробиш, якщо не завжди можеш собі дозволлити купити щось дійсно якісне нове? Не хочеться на базарі викинути гроші на якусь китайську річ, яка майорить дикими кольорами і криво пошита. І скільки часу дитина той одяг поносить? Швидко переросте.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Секонд хенд

Повідомлення pepi » 12 квітня 2010, 22:56

Ооо, сьогодні була в магазині навпроти квіткового базарчика називається - " Еврошоп ". Магазин поділений на половину, в одній частині все нове і з бірочками , а в другій на вагу (вживане напевно ) я туди недійшла. Купила спідничку класичну на літо, нову за 50грн. А ще там дуже багато красивого одягу , тільки часу треба мати багато , щоб усе передивитись . Бачила люди навіть білизну купляли і якісь сіді- диски з фільмами . Взуття там також є нове , сумочки , шарфіки..........навіть фотк бачила :???: Короче можна класно одягнутись і недорого. Щодо секонду вживаного, то тільки щось красиве і якісне , і звісно не старе. Інколи дійсно можна знайти індивідуальні речі... :???:
Востаннє редагувалось pepi в 12 квітня 2010, 22:59, всього редагувалось 1 раз.
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Секонд хенд

Повідомлення Ira » 12 квітня 2010, 22:59

Де саме той "Еврошоп"?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Секонд хенд

Повідомлення pepi » 12 квітня 2010, 23:00

Навпроти гранд базару є нова будівля помальована в синій колір. Це в цьму будинку , тільки зліва( якщо стояти до гранду спиною).
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Секонд хенд

Повідомлення Naya » 13 квітня 2010, 09:00

Я коли вагітною була почала скупляти на синочка придане.
Звісно, хотілося все гарненьке, новеньке.
Дещо купила, а потім в розмові з одною майбутньою мамою розговорилися про ці дикі ціни на дитячі речі.
І вона сказала, що накупила своїй дитині вже пару мішків всяких лашків на секонді на вагу.
Я вперше якось не могла призвичаїтися, щоб там ритися, чи то соромно було, чи шо...
Ну, але теж пішла з нею і дещо познаходила.
Як то я тішилася тими майже новесенькими бодіками, пісочниками, чоловічками, яких набрала цілу торбу буквально за копійки.
Все гарно перепрала аж кілька раз.
А потім, в процесі експлуаатації отих новеньких речей з мами, кукусі і т.д і речей з секонду я ше й побачила яка де якість. Нові речі посіріли, позбігалися, а мої секондовські бодіки, як світилися так і світяться.
Тепер ми малявці тільки там речі й купуємо, крім колготок, шапочок, носків.
Ну і звісно для себе теж дещо купуємо, кроім білизни, колготок, взуття. От вживане взуття я теж чогось не наважуюся купити. Хоча можна знайти новесеньке, фірмове в три рази дешевше. Отаке беремо, по взутті дуже добре видно вживане чи ні.
Я вже просто зараз не розумію, навіщо лізти з останнього, щоб купити нову річ за дику ціну, коли набагато якіснішу можна купити набагато дешевше.
Єдиний мінус - тре мати терпіння, щоб знайти якусь хорошу річ.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Секонд хенд

Повідомлення Любов » 13 квітня 2010, 10:19

оо, і мені Еврошоп навпроти квіткового базарчика подобається :???: , там навіть є речі, що ще не були вживані і ціни нормальні, все так гарно на вішачках порозвішувано і зразу ціни поприкріплювані, там ще взуття прикольне і фірмове, іграшки дитячі класні є :) . Правда через стінку в тому ж таки магазині вже речі на вагу, це для тих, хто любить поритися в тому і не такий якісний в тих манежах одяг.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Секонд хенд

Повідомлення alenka » 13 квітня 2010, 12:14

Ми теж з чоловіком купуємо речі для доці на секонді, бо там набагато якісніші і цікавіші речі.Одного разу, я собі подумала, що може то не варто скуповувати лиш вживані речі, а купити мало, але нових і якісних, бо виходить що ми для доці шкодуємо новеньке купити. От і кажу про це чоловікові. Чоловік погодився. Розмова відбувалася перед Кукусею (випадково), ну я і полетіла :) на одяг подивитися. Бодіків і майочок ми вже накупляли на гуманітарці, а от курточки незнайшли, тому пішла я саме на них подивитися. Приглянувся мені плащик, я на ціну - а там 500грн. Вийшла я з магазину, і тай кажу чоловікові : буде наша доця і далі в секонді ходити, бо за ціну того плащика я її ще як лялічку буду два роки одягати :). Єдине що засмучує, що взуття я там не куплю, а нове - дорогуще, і некрасиве (я мовчу про якість, в Україні нема контролю, про це, як виявилося, знає увесь світ і над нами ще й сміються).
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей