Глобальні оголошення!



Секонд хенд

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Секонд хенд

Повідомлення Lusik » 14 квітня 2013, 21:30

На Шептицького в середу, біля ринку в пятницю - точно!!!!!!!!! :wink:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Секонд хенд

Повідомлення Sms » 14 квітня 2013, 22:28

Дівчатка шукаю штори двосторонні, щоб з однієї сторони був малюнок, а з вулиці просто білі. Колись бачила такі на сенді, що біля Півника. А зараз стали б у нагоді, а їх ніде нема:) Може хтось бачив де є?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Секонд хенд

Повідомлення irinka » 15 квітня 2013, 19:46

Sms вони можуть бути, але поки ти прийдеш то вже не буде, то ніколи не вгадаєш. Треба періодично ходити і шукати, може якраз знайдеш щось підходяще.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Секонд хенд

Повідомлення оля оля » 10 лютого 2016, 15:09

:yes: на вул. Моложіжній , біля кафе Галактика відкрився класний секонд, в день завозу,у вівторок, ціна всього 145грн/кг,а речі дуже прикольні, всім раджу зайти :dance:
оля оля Офлайн


 

Re: Секонд хенд

Повідомлення vita_if » 03 серпня 2016, 00:07

Підажіть, будь-ласка, а в середу десь є завіз на секонді?
vita_if Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 127
З нами з: 25 червня 2011, 21:35
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Два хлопчики

Re: Секонд хенд

Повідомлення vikilandi » 03 серпня 2016, 08:44

В Школі материнства педіатр нам радила брати для новонародженого одяг по декілька разів праний - від старших братиків-сестричок або із секонду) ще й, усміхнувшись, сказала, що тут немає чого соромитися або остерігатися
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Секонд хенд

Повідомлення Ulkanet » 08 серпня 2016, 15:44

vikilandi дуже дивно таке чути :crazy:
вона певне мала на увазі, що китайський дешевий одяг - токсичний і тра-та-та :crazy:
весь секонд обробляють спеціальним газом, який має той специфічний запах. я б не сказала, що це вже аж так безобідно - особливо якщо згадати, що шкіра - то набільший орган людини, я через неї проникає в організм купа всього... від того газу не то шо моль дохне, речі треба по кілька раз прати - і всерівно є запах. а раз є запаз - то і той хімікат присутній на одязі. :scare: а тепер собі уявіть, що потряпляє в наш організм з тим одягом?
я, особисто проти того, щоб немовлят одівати в секонд. верхній одяг після кількох прань думаю можна, але не бодіки і сліпики.

Новий одяг з магазинів Європи (Джордж, Теско, Некст, Кіабі, Декатлон і т.д.) - то це той самий секонд, майже по тій самій ціні (в верхній одяг і взуття - то навіть дешевше виходить), тільки не оброблений тим газом

Offtopic: Наприклад ось ці бодіки
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

коштують 5 фунців + 1 фунт за доставку по Англії +10% організатору СП + 2 фунти за доставк у вУкраїну (бо вони заважать десь пів кілограма ) - це буде 8,5 фунта множимо на 33 грн (пише Гугл, що нині такий курс фунта) і виходить 280 грн /5 шт= 56,1 грн за штучку.
І це то й самий бодік з гуми - тільки новий і з бірочкою. Щей якісний, потім передаруєте чи продасте :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Секонд хенд

Повідомлення vikilandi » 08 серпня 2016, 16:57

Я також проти секонду для дітей. І щодо газу абсолютно з вами згідна. Лікарка абсолютно не радила секонд, а просто наголошувала, що для дитинки краще по декілька разів праний одяг. А секонд, ті хто його купує, мабуть, і перуть по декілька разів.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron