Глобальні оголошення!



Художні фільми

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Художні фільми

Повідомлення nadusha » 02 січня 2019, 19:51

Дивилися сім'єю фільм "Диво". Вразив, запам'ятався, рекомендую подивитись з дітьми. Наприкінці зачіпає проблему булінгу.
Сімейний життєствердний фільм «Диво» (2017) розповідає про хлопчика на ім’я Август Пулман, який переніс двадцять сім операцій, оскільки страждає від рідкісного генетичного відхилення. Численні операції допомогли хлопчикові чути, бачити і дихати без спеціальних апаратів, і для родини це – справжнє диво. Правда, обличчя головного героя далеке від ідеалів краси, зате у нього добра душа і любляче серце.
Він ніколи не ходив до школи і навчався вдома, але тепер йому доведеться піти в п’ятий клас звичайної школи і навчатися разом із іншими дітьми. Батьки хлопчика дуже переживають, щоб його не кривдили через зовнішність і всіляко підтримують сина. Сам же Август знає, що відрізняється від своїх однолітків, але він теж, як і інші хлопці, полюбляє грати в комп’ютерні ігри, обожнює «Зоряні війни», обожнює грати зі своєю собакою і також потребує друзів.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Художні фільми

Повідомлення TYulia » 02 січня 2019, 23:45

Теж дивилась його. Круте кіно.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 07 січня 2019, 17:28

"Різдвяні хроніки" - дуже класний фільм для сімейного перегляду в цей святковий період. Наш Матвій так щиро співпереживав, чи зможе Санта Клаус врятувати Різдво :-D І дуже проникся всією історією, я аж була здивована.

Ще класний мультик "Смолфут" - про єті, їх світ, спосіб життя і несподівану зустріч з людьми. Дуже смішний, але в той же час повчальний.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення Галина » 10 січня 2019, 16:37

erinaceus, дякую! Подивилися вчора "Різдвяні хроніки", класний фільм, дітям дуже сподобався. Сьогодні будемо мульт дивитися)))

Також хочу порекомендувати для сімейного перегляду "Різдвяна історія", 2007року Фінляндія, дуже гарний і "Подорож до Різдвяної зірки" мої діти по 2 рази дивились
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 10 січня 2019, 20:51

Нам теж хроніки зайшли, дякую :dance:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення nelly » 12 січня 2019, 13:35

Нарешті в мене почався сезон фільмів :dance:
1+1 бачили певно всі крім мене, дуже душевний і доказує що якщо в Тебе паралізоване все тіло крім голови, ти теж можеш бути щасливим.
Еван Всемогутній, класний сімейний!
Дівчинка з сірниками, різдвяна казка-фільм, мої дівчата трохи плакали, але гарний!
Заміж на 2 дні, легка гарна комедія.
Ще були в Сінемасіті на Еліота, теж гарний мульт.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Художні фільми

Повідомлення nadusha » 07 лютого 2019, 12:48

Дивились "Хенкок". Мені сподобався. Корисно подивитись дітям, щоб навчитись керувати своїми емоціями і зрозуміти можна навчитися керувати собою. Ну і український переклад.
Захоплюючий комедійний екшн, про доброго бомжа-алкоголіка із надзвичайними здібностями, який час від часу рятує звичайних людей з різних халеп, карає злочинців, але під час своїх може зруйнувати половину міста.

За сюжетом, Хенкок це не той герой, якого зазвичай бачать на обкладинках коміксів. У нього немає суперкостюму, він не виділяється ввічливістю або охайним виглядом, добрими манерами чи благородством, він завжди на підпитку, а за його витівки міська влада його просто ненавидить. Та й місцеві жителі теж не в захваті від свого «захисника». Якось, в черговий раз в спробуючи врятувати людські життя, Хенкок знову завдає величезної шкоди місту, але саме тут він знайомиться з людиною, що змінить його життя на краще. Він знайомиться з Реєм...

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Художні фільми

Повідомлення nadusha » 24 травня 2019, 23:24

Підбірка фільмів про кохання
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Художні фільми

Повідомлення erinaceus » 10 січня 2020, 15:57

Класний мультик "Клаус" для сімейного перегляду - історія про те, звідки взявся Санта Клаус. З приколами, але і глибокий зміст, з повчальними моментами. Нам дуже сподобався. Рекомендуємо!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Художні фільми

Повідомлення Любов » 13 січня 2020, 10:57

Нашій сімейці дуже сподобався фільм "Обдарована" 2017 року. Чудовий і глибокий
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron