Глобальні оголошення!



Зайві діти

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Зайві діти

Повідомлення Галина » 26 грудня 2011, 11:59

Шкода ту дівчинку....... Вона до мами тягнеться, любить її..... За 16 років не навчитися любити своє дитя... Дуже сумно і страшно таке читати....Слів нема... В голові таке не вкладається..................
Я не розумію як можна не любити свою дитину, а тим більше хотіти її смерті.... Звідки беруться такі матері???
Я собі тепер не уявляю свого життя без діток. Всяке буває, часом виведе, рознервує і я думаю як добре що завтра в садок. Але через пару хвилин все забувається і я цілую обіймаю свою донечку.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Зайві діти

Повідомлення mavpusya » 26 грудня 2011, 16:40

Можливо, вона така тому що у її дитинстві все було чудово? Батьки турбувались, дмухали на неї і виховали повного егоїста? Зявилась дитина і зіпсувала її безхмарне життя. Вона чекає, що та щесла, аби життя знову було безхмарне... Цікаво, чи вона годувала доцю грудьми??? Думається, що ні....
Можливо, та мама недомовляє чого? Можливо, вона не любила свого чоловіка і не любить, від якого народила дитину? Та навіть якби не любила, це ж твоя кровиночка... Щось в цій історії недосказано... Скляні і не зацікавлені очі бувають лише у хворих діток... Бог подарував тобі чудову, здорову дитинку.... Це точно якась хвороба, як мінімум егоїзму....
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Зайві діти

Повідомлення Перлинка » 27 грудня 2011, 01:23

я думаю щоі таких матерів ,насправді більше ніж ми собі уявляємо ,просто рідко доводиться чути такі одкровення

крапка,а з якого це форуму ?

може ще бути що хтось натролив ,чоловіки-умніки-невдахи люблять так на мамських форумах розважатись
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зайві діти

Повідомлення Marta » 27 грудня 2011, 11:25

Milichka написав: а що робити в такій ситуації?

та нічого не робити, а що зробиш?...(((
Жінку шкода, а дівчинка, я думаю, справиться, хоча і має, без сумніву, купу психологічних проблем. Дівчинці 16, ще пару років- вона вийде заміж і народить своїх дітей. Думаю, вона буде їх любити, вона захоче створити свою щасливу сім"ю і робити все, щоб не бути, як її мама, черпати любов від своїх дітей, дарувати материнську любов їм. Просто так. Їй може не получатись, бо вона не знає, як любити, можна сказати, але вона буде старатись, і їй вийде. Переселиться від мами і дасть накінець їй омріяну свободу. Проте, ця свобода може бути в кінці кінців важкою самотністю. Але, мені здається, мама дівчинку так і не полюбить, не розкається....(((( То такий характер, зараз такі люди називають себе "чайлд-фрі", або дійсно жінка чогось недоговорює....Ну, вона зробила аборт- значить, дітей в загальному не сильно любить, а то ж буває таке, що в сім"ї 2 дитини, до одної ставляться, як до цієї, а другу обожнюють. Це ще страшніше.(
Marta Офлайн


 

Re: Зайві діти

Повідомлення Milichka » 27 грудня 2011, 11:49

Marta написав: а дівчинка, я думаю, справиться,


А мені здається, що дівчинка пронесе біль через все життя, такого не пробачають...

100% що це відбилось на її самооцінці ((((

Отут є дописи дівчаток зі схожими долями
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Зайві діти

Повідомлення Касівочка » 19 травня 2012, 19:50

Думаю, це якийсь комплекс.. Щось недоговорено.. Можливо, її мучить десь ГЛИБОКО всередині комплекс вини за той аборт, що вона зробила. А тут перед її очима ходить кожен день жива дочка, і вона думає, чим та ненароджена дитина була гірша від цієї, і краще б цю вбила?
Якось давно дивилась програму, основану не реальних подіях, де мама була дитячим лікарем, зразковою дружиною, в неї була дуже хороша репутація в місті, також мала доньку, але була психічно хворою, і постійно думала, ласкаво дивлячись дитині в очі, яким би способом її вбити.... Втопила її в річці, а сама придумала викрадення, і абсолютно спокійно собі жила, допоки це не викликало запідозрень. І як такі .... матерями стають??????
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Поперед.

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron