Глобальні оголошення!



Трясеться підборіддя

Розділ тимчасово закритий для запитань

Трясеться підборіддя

Повідомлення krasotjulia » 05 грудня 2010, 00:34

Скажіть будь-ласка що робити в дитини 1,5 міс. інколи трясеться підборіддя(часто коли переодягаємо,коли плаче),багато дитина зригує після годування(їсть багато,на грудному вигодовуванні)чи варта звертатись до невролога чи це пройде само? В іншому дитина розвивається нормально, в 1 міс. почала усміхатися,тримає голівку сама ,починає видавати звуки при розмові з нею.Підкажіть будь-ласка що робити,бо я чомусь хвилююся.Дякую!
krasotjulia Офлайн


 

Re: Трясеться підборіддя

Повідомлення Анастасія » 13 грудня 2010, 00:07

доброго дня, практично Ви самі відповідаєте на своє питання - Ви переживаєте, а отже,звичайно, необхідно показатися неврологу, тим більше, що Ви годуєте дитину і зайві переживання Вам нідочого. Але одразу хочу і заспокоїти - тремор підборіддя досить часте явище у цьому періоді, може бути як в нормі так і при синдромі збудження нервової системи(що також не дуже страшно), окрім того неясна ситуація зі зригуваннями, більше схоже, що дитинка просто переїдає, бо я так зрозуміла що в проміжках між годуваннями зригувань немає і взагалі дитина здебільшого спокійна. В цілому у Вашому повідомленні я небачу нічого страшного, але зробити висновок про стан здоровя дитинки можна тільки оглянувши її, тому раджу сходити на консультацію, і закрити це питання. Бажаю Вам всього найкращого.
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.


Повернутись до Дитячий невролог (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей