Глобальні оголошення!



Наркоз в 1 рік

Розділ тимчасово закритий для запитань

Наркоз в 1 рік

Повідомлення _viki_ » 25 вересня 2010, 22:59

Напишіть, будь-ласка, чи може якось відобразитьсь загальний наркоз в 1 рік, чи це безпечно для дитинки?
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: Наркоз в 1 рік

Повідомлення Naya » 27 вересня 2010, 11:52

О, і я буду вдячна за таку інформацію.
Нам радили дитині папілому вирізати в 7 місяців, а ми все тягнемо, хоч би до рочку. І теж той наркоз лякає.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Наркоз в 1 рік

Повідомлення Анастасія » 01 жовтня 2010, 11:13

Доброго дня, звийчайно зрозумілі переживання батьків перед проведенням операції. але в даному випадку потрібно вирішувати що шкідливіше зволікання з оперативним втручанням чи наркоз. Наркоз це навантаження на організм, заперечувати не буду, але як- правило у здорових дітей ніяких негативних наслідків він за собою не тягне. Якщо є можливість зачекати до року то краще зачекати,(але якщо це грижа і кажуть робити вже то вже, бо краще іти на плановий наркоз і операцію, ніж серед ночі в екстреному порядку :scare: ) а також корисно за місяць-півтора до того звернутись на консультацію до невролога - якщо дитина гіперзбудлива то можна попити легенькі заспокійливі, у всякому випадку це потрібно вирішувати індивідуально чи з Вашим лікуючим педіатром, чи неврологом, чи хірургом. І що особливо важливо - дуже велике значення має налаштування мами, якщо мама спокійна, розуміє необхідність процедури і налаштована оптимістично то дитина перенесе все на ура, якщо ж ви сильно панікуєте то і дитинка може капризувати, це перевірено на власному досвіді. 8-) Бажаю успіху.
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.


Повернутись до Дитячий невролог (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей