Глобальні оголошення!



Не сідає, не стоїть, не повзає

Розділ тимчасово закритий для запитань

Не сідає, не стоїть, не повзає

Повідомлення Nymydora » 09 червня 2010, 22:58

Скажіть будь ласка, дитині 8,5 місяців. Він сам не сідає (хоча сидить добре), на ніжках стоїть дуже невпевнено і тільки з підтримкою, сам не стає і не повзає, хоча легко перевертається зі спини на живіт і навпаки і навіть спати почав на животі. До того всього нема зубчиків. Це все в межах норми чи щось не так?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: не сідає, не стоїть, не повзає

Повідомлення Анастасія » 18 червня 2010, 22:54

Так почнемо по порядку. Те що немає зубчиків не проблема - час їх появи індивідуальний, є гіпотеза що в такому випадку біологічний вік дитини відстає від паспортного, а значить і зморшки прийдуть пізніше 8-) . Самому вставати ще не час. Нарахунок повзання - чи пробує підтягуватися на ручках лежачи на животі, якщо пробує то до місяця десь поповзе, ставте перед ним іграшку коли він грається лежачи на животику, щоб він старався дотягнутися так він буде тренуватися. Добралися до сидіння - в мене є підозра що Ви рано почали його садити, і можливо в нього просто не було стимулу самому сісти. Хлопчики сідають від 7-9 міс., єдине зверніть увагу з якою спиною він сидить - чи рівненько, чи спинка округла, в останньому випадку мязи спини ще слабкі і не готові сісти. Я б порадила побільше залишати його в лежачому положенні в компанії іграшок ( наприклад на підлозі на розстеленому покривалі) і хай крутиться, так він швидше виявить можливості свого тіла. Дуже корисно робити вправи на великому мячі ( фітбол) і не зловживати ходунками ( моя думка- їх взагалі не потрібно), якщо до 10 міс не буде сам сідати не завадить консультація спеціаліста. Успіху Вам.
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.

Re: не сідає, не стоїть, не повзає

Повідомлення Nymydora » 18 червня 2010, 23:29

я його кладу і на широке ліжко, і на підлогу, і викладаю перед ним не тільки іграшки, а навіть окуляри, які він постійно намагаєтсья з мене здерти )) Він дуже хоче дотягтися, навіть щось там трішки дупцю піднімає, але завалюється на бік і перевертаєтсья на спину. А потім методом спина-живіт-спина-живіт докочуєтсья до того, що хоче, або бере іншу іграшку, або починає нити.
Зараз він вже стоїть, тримаючись за манеж - може 3-4 хв сам постояти. Але не сідає ще ((( А ходунків ми не маєм і не плануєм.
Я помітила, що у візочку, де лежить не повністю горизонтально, а трохи голова вище - вмалий хапається за боки і сідає. Це значить, що скоро він і з повного положення лежачи сяде?
Дякую вам дуже за відповідь.
Ага, сидить рівненько, сидячи гарно грається, нахиляється і гризе шкарпетки, повертається, дістає іграшки, які лежать позаду, збоку.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: не сідає, не стоїть, не повзає

Повідомлення Анастасія » 18 червня 2010, 23:40

методом спина-живіт - це дуже добре, якщо хапаючись за щось сідає то взагалі все ок. Він може і сяде без допомоги рук, а може відразу сяде через поворот на живіт( перевертається на живіт руками до себе а попа на місці і сідає ). А мій малий також спина-живіт котився - котився, а потім бац і поповз (9,5 міс). Такщо я думаю в Вас все прекрасно.
Анастасія Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 07 червня 2010, 00:26
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 31 раз.

Re: не сідає, не стоїть, не повзає

Повідомлення Nymydora » 18 червня 2010, 23:58

Ой, заспокоїли, дякую!!!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє


Повернутись до Дитячий невролог (консультант відсутній)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість