Глобальні оголошення!



Про іноземні мови для дітей

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Про іноземні мови для дітей

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення mariyasid » 30 жовтня 2017, 00:12

Не бачу проблеми, щоб дитина чула декілька мов. Все одно вона буде вважати рідною ту, якою розмовляють батьки, а не якої співали на розвиваючих заняттях чи танцях...

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення TYulia » 13 травня 2015, 23:44

бачила на букопті якісь книжки типу "англійська для найменших". Може хтось щось подібне має, що порекомендуєте?
З ІНтернет ресурсів багато можна взяти звичайно, але хоч якусь основу (план) хотіла б мати десь в одному місці.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Zuza » 13 травня 2015, 13:10

Володіння кількома іноземними мовами сьогодні – це один із великих кроків до кращого майбутнього. Щоденно ми стикаємося все з більшою кількістю слів іншомовного походження під час користування комп’ютером та у професійній діяльності. Пропоную кілька порад щодо вивчення іноземних мов з вашими малюками на прикладі англійської.

Коли ж починати вивчати іноземну мову? Дослідники вже довго ведуть суперечки: одні вважають, що малюк сприймає іноземні слова уже з пелюшок, інші ж - навпаки, відстрочують цей «початок» до 5-6-річного віку. Праві і ті, і інші, тому що це залежить тільки від вашої дитини, а не від статистики. Ця межа може коливатись так само, як і всі інші строки. Хтось може зробити свій перший крок у рік, а хтось – і в більше ніж два роки, один візьме до рук книжку раніше, ніж інший. Але існують кілька загальних правил та рекомендацій, які підійдуть будь-якому маляті.

Сприймати мову дитина починає майже з пелюшок. Але тут є свої нюанси. Щоб малюк чітко розрізняв, де рідна мова, а де іноземна, краще починати вивчати англійську після того, як дитина засвоїть ази рідної мови. Зазвичай це припадає на період 1,5 – 2 роки. Але це не означає, що не можна готувати малюка до навчання раніше. Така підготовка може втілюватись у прослуховуванні пісень, читанні казок чи простому супроводі буденних справ фразами іноземною мовою. Так дитина зможе відокремити рідну мову, яка вживається завжди, від поодиноких вставок іншомовних слів.

Після того, коли дитина впевнено заговорить рідною мовою, можна сміливо приступати до повноцінного вивчення англійської: це може бути запам’ятовування слів, речень, віршиків, пісень. Вивчення основних форм та кольорів, назв предметів, тварин тощо. На початку шкільного віку – братись за письмову складову мови.

З чого починати? Згадайте, як Ви навчаєте малюка рідної мови - така ж методика буде ефективною і для іноземної. Читайте дитині короткі віршики чи казочки.

Де їх знайти? Ось приклади деяких джерел:

- Тут є різноманітні історії, картинки та ігри для вивчення англійської мови з малюком «KidzClub»

- Аналогічних контент «BiLingua»

- Короткі розповіді та скоромовки, пісні та тематичні мультфільми англійською мовою «British Counсil»

- Відеофайли різними мовами світу «Best Cinema»

Розповідаючи щось, показуйте предмети, жестикулюйте. Малюк повинен розуміти про що йдеться. Не потрібно давати переклад, дитина зрозуміє. Вітайтеся вранці фразою «Good morning», а вкладаючи спати кажіть «Good night» або «Sweet dreams». Гуляючи у зоопарку, показуйте малюку на тваринку і промовляйте її назву англійською. Так дитина засвоїть певний масив слів, який стане чудовою основою для ґрунтовного вивчення мови.

Зараз існує чимало мовних шкіл, де набирають діток від 3 років. Якщо Ви маєте можливість навчати дитину там, то це чудово. Головне при виборі групи – оцінити методику викладання. Пам’ятайте, що для малят навчання має бути грою. Заняття не можуть перевищувати 30-45 хв., але вони повинні бути систематичними і закріплюватись домашніми вправами. Обирайте групи з дітками одного віку та одного рівня знань. І звісно, зверніть увагу на фаховість викладача.

Якщо ж з тих чи інших причин змоги займатися у спеціальних групах чи з репетитором немає – не проблема. Ви зможете надати дитині належну базу знань самостійно. Спершу складіть графік занять: визначить кількість днів, у які будуть проходити «уроки» і дотримуйтесь графіку без великих перерв. Достатньо 4 занять в тиждень по 40 хвилин. Чудовим помічником може стати цей ресурс, який є свого роду онлайн-курсом вивчення мови з пелюшок «Lingualeo»

Залучайте до процесу навчання якомога більше речей. Книжки, картинки, іграшки. Підготуйте олівці, фарби, папір, пластилін - усе це зацікавить малюка. Ви можете, наприклад, вчити віршик іноземною мовою і малювати головних героїв цього вірша. Урок може перериватись музичною чи фізкультурною паузою, щоб не втомлюватись.

У 4-5 років малюк уже здатен сприймати складні характеристики предметів, може порівнювати. Тут Ви можете використовувати настільні ігри. Або просто порівнювати жінку і чоловіка на картинці з малюком: хто вищий, у кого яке волосся, хто який має одяг.

З 5-річного віку дитина починає аналізувати та узагальнювати, класифікувати, бачити закономірності. Можна починати практикувати загадки, читати та вчити довші уривки тексту, ставити питання. Щоб дитина не нудьгувала, змінюйте сюжети розповідей, тематику занять і навіть положення. Для прикладу, Ви можете вивчати фрукти, сидячи за столом, а овочі – лежачи на підлозі.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

:dance:

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення dityteua » 24 березня 2015, 10:42

Тернопільський благодійний фонд створив велику базу англомовних мультфільмів, пісень та казок для вивчення дітьми англійської мови
phpBB [video]

Користуйтеся на здоров`я))

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення zhuchka » 19 січня 2015, 11:12

тут не треба плутати природнє середовище двомовності та штучне

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Новенька » 19 січня 2015, 01:52

Моя кума живе в Польщі. Дітей української мови не вчила. Казала, щоб вимова була польської чітка. Зараз старшій 10 років. На даний час вона вже встигла вивчити українську як розмовну. Дуже гарно розмовляє. Малому 4 роки, то його ще української не вчить, хоча він розуміє все.
А сусідка в Італії малих вчила української з народження паралельно до італійської. Проблем не було у вимові.
То все мабуть залежить від дитини :confused: , як вона сприймає мови?

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення TYulia » 18 січня 2015, 20:35

я не спеціаліст звичайно, але думаю то далеко не проблема. Читати і так і так, йому гарно все відкладеться, а потім згодом йому розясниться що то різні мови. Мій малий теж деякі пісеньки по англійськи співає, але таки слова дуже нерозбірливо звучать, бо ж таки то для нього іноземна мова, то так чітко розібрати слова не може, тим більше в пісеньці. Я знаю, то я розумію, що він наспівує, а так хтось то недогадався б.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Параїл Юля » 18 січня 2015, 18:25

Порадьте як краще. В мене малий майже не говорить. Примітивні слова(ка-ка, пий-пий і т.д.) Але ми ходимо в школу розвитку і там вчать англійську. Перше що почав говорити рахувати до десяти по англійськи. Рахує все попідряд і знає всі цифри. Дома я йому рахую українською, а він всерівно по-своєму. Зацікавився буквами, вже вивчили 14. І я помітила що ті українські букви, які однакові з англійськими він раз називає так, а раз так (А - ай, Р - Пі, О - Оу), і путається в них. Він ще не розуміє, що це дві різних мови. Ось не знаю, що робити: чи перевчати його тільки на українську, чи читати йому так і так, а він з часом зрозуміє.

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Marichka » 08 квітня 2013, 13:45

Я і те теж мала на увазі.Але Росія в багатьох речах розвинутіша і пішла далеко вперед нас.Н:в них давно розлідуюють всякі питання прививок,добавок,досліджують все більше-але це не в ту тему

Re: Про іноземні мови для дітей

Повідомлення Natalinda » 08 квітня 2013, 10:45

Marichka написав:Щодо пісеньок,то на укр.мові їх справді менше.Україні ще далеко до всіх розробок,які вже є на рос.мові.Немає в нас на те все грошей чи спеціалістів,та й скільки тої України україномовної...


Так чого ж) Багато російськомовних напрацювань саме українські, просто російськомовні))))
Більшісь по російськи розмовляє українців, от і напрацювання в них російськомовні) нажаль(((

Догори