Глобальні оголошення!



Дитина заїкається

Відповісти Відповісти

Смайлики
:arrow: :wink: :yes: :nea: :ha: :hi: ::Р: :crazy: :sad: :impossible: :scare: :aggressive: :dash: :ireful: :cry: :cray: :В): :new: :=): :rose: :kiss: :confused: :pardon: :aplo: :clapping: :dance: :dreams: :love: :bad: :mamba: :***: :cleaning: :working: :help: :dokter: :(): :+++:
Більше смайликів
BBCode увімкнено
[img] увімкнено
[flash] вимкнено
[url] увімкнено
Смайлики увімкнено
Огляд теми
   

Розгорнутий вигляд Огляд теми: Дитина заїкається

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 09 лютого 2021, 08:20

стресо заїкання
Досить часто можна почути від заїкається, або від їхніх батьків, що заїкання з'явилося після переляку, який можна прирівняти до стресу. І ось тут можна посперечатися. І, напевно, потрібно. Практично всі ми, люди, пройшли через ситуації, коли з нами траплялися испуги. І дуже великі. Так що мова забирало. І, тим не менше, не всі ми стали заїкатися. Чому? Мабуть, у тих, хто почав заїкатися після подібних випробувань, було щось не так. Було заховано глибоко всередині щось таке, що в результаті переляку виповзла на світ білий.

Що таке там ховалося до сих пір точно не відомо. І де це там - теж поки залишається загадкою. Хоча існують досить цікаві теорії. На одній з них я хочу зупинитися докладніше. У нашому головному мозку існують три центри, які беруть участь в процесі речеобразования. Це асоціативний центр, центр Верніке і центр Брока. Не лякайтеся дивних слів. Все просто. В асоціативному центрі головного мозку народжується фраза. Точніше, спочатку думка, а потім вже фраза. Вона передається в центр Брока, який перетворює цю фразу в імпульси і відправляє завдання мовному апарату вимовити цю фразу. Як тільки ми починаємо її вимовляти, як відразу включається центр Верніке, який «чує» її і оцінює правильність. Ось, власне, такий мовний коло.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 06 лютого 2021, 18:53

Мікрополярізаціі впливаючи на рівень збудливості нервової тканини, надає нейромодулірующій ефект, що дозволяє активізувати функціональні резерви сприяючи тим самим утворенню нових міжнейронних зв'язків, а це є необхідним фізіологічним умовою для розвитку мозку і корекції порушених функцій.

Клінічні ефекти мікрополярізаціі спираються на такі елементи нейропластичности, як полимодальность коркових нейронів і можливості перебудов інтрацентральних взаємодій.

Існує три основних типи мікрополярізаціі:
1. Транскраниальная мікрополярізаціі (ТКМП),
2. Солярна мікрополярізаціі (СМП)
3. Трансвертебральная мікрополярізаціі (ТВМП)
Нейромодулірующій ефект проявляється в поліпшення структур головного і спинного мозку, сприяючи відновленню їх функціональності.
Лікувальний ефект мікрополярізаціі

Під впливом ТКМП в пошкодженому мозку формується нова структура міжнейронних зв'язків. На її основі будується нова система взаємодій між корковими областями. Надлишкові, непотрібні зв'язки розпадаються, а замість них встановлюються нові, більш ефективні в фізіологічному відношенні.

Відбувається свого роду переформатування того, що в сучасній нейрофізіології називають «Інтегративної діяльністю мозку».

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 04 лютого 2021, 21:04

Мікрополярізаціі і Заїкання
Метод ТКМП застосовують в дітей, що страждають заїканням в складі комплексної терапії, а саме в комбінації з психотерапією, логопедичними заняттями і фармакотерапії.
Виявилося, що проведення ТКМП позитивно впливає на редукцію мовних судом, знижує тривожність і страхи, що сприятливо позначається на результатах лікування.
Поляризація правої лобної ділянки, відповідної проекції орбітального кори правої півкулі, як нами показано, стабілізує емоційний фон, знижує стан тривоги і страху і тим самим призводить до ослаблення мовних судом, що залежать від емоційної насиченості мови.
Під впливом ТКМП в пошкодженому мозку формується нова структура міжнейронних зв'язків. На її основі будується нова система взаємодій між корковими областями. Надлишкові, непотрібні зв'язки розпадаються, а замість них встановлюються нові, більш ефективні в фізіологічному відношенні.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 02 лютого 2021, 08:14

Невролог Козубенко Ольга Геннадіївна.
дитячий Невролог-епілептології (Київський Центр Стимуляції Мозку) проводить консультації для дітей.

Лікар функціональної діагностики Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України.
Для тих хто не хоче стояти в черзі і втрачати час, отримати якісну консультацію без направлення від дільничного невролога, кому потрібно уточнити або виключити спірне діагноз, поставити остаточний і точний, отримати пораду і розписану схему лікування, консультуватися з неврологом яка працює не тільки за старими класичних схем а й з новітніми методиками зарубіжної медицини, щороку проходить стажування в Німеччині, має досвід роботи з особливими дітьми більше 15 років і ДУЖЕ любить свою роботу-прийом ведеться в Київському Центрі Стимуляції Мозку,
запис за тел (099) 353 91 84

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 30 січня 2021, 08:52

З точки зору психології:
• розвиває навички регуляції емоцій дитини;
• знижує рівень агресивності по відношенню до себе і оточуючих;
• підвищує рівень емоційної та розумової витривалості;
• знижує тривожність, допомагає працювати зі страхами;
• підвищує концентрацію уваги і працездатності;
• покращує шкільну успішність за рахунок підвищення концентрації уваги, підвищує рівень посидючості.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 28 січня 2021, 08:22

БОС з точки зору

БОС - терапія призначається дитячими неврологом, клінічним психологом, логопедом або нейропсихологом, як один з елементів корекції неврологічних, психологічних або логопедичних проблем і служить ефективним інструментом в комплексі нейрокоррекціонной роботи.

Які завдання вирішує БОС-терапія?

З точки зору неврології:
• знижує збудливість нервових клітин;
• покращує провідність між клітинами головного мозку;
• врівноважує процеси гальмування і збудження нервової системи;
• відновлює роботу структур мозку, які відповідають за функції дихання, серцево-судинної системи, емоційної сфери;
• знижує підвищений м'язовий тонус і м'язове напруження;
• допомагає коригувати рухові розлади (гіперкінези, тики);
• розвиває навички регуляції фізіологічних відправлень.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 26 січня 2021, 08:27

лікувальна педогогіка
Якщо у дитини з'явилися ознаки порушення психомовного розвитку, заїкання то необхідно проведення занять за програмою лікувальної педагогіки з дефектологом, логопедом-дефектологом. Справитися з психоемоційними і особистісними порушеннями, а також допомогти дитині навчитися самоконтролю допоможе психолог. У випадках складних комбінованих порушень відмінно зарекомендувала себе програма Нейрореабілітація, що дозволяє кількох лікарів і корекційним фахівцям працювати над одужанням пацієнта. Междісцплінарний підхід, застосовуваний в нейрореабілітації, дозволяє домогтися максимально злагоджених дій лікарів.

Ворошилов Євген Олександрович: нейрореабілітолог, лікар вищої категорії. Прийом у центрі стимулювання мозку

Комплексна апаратна фізіотерапія, СКЕНАР терапія. Лікувальний масаж з чуттєвими або остеопатіческая техніками. На базі класичних і сучасних підходів рефлексотерапії, біокібернетики, неврології, ортопедії, нейроіммуноендокрінних взаєминах і вплив їх на мозок, і різні системи організму.

Спеціалізується на лікуванні таких захворювань: Перинатальні ураження центральної нервової системи у дітей першого року життя.
Затримка психомовного та моторного розвитку у дітей.

Неврозоподібні стани: гіперкінези, енурез, нейрогенний сечовий міхур, синдром гіперактивності з дефіцитом уваги,заікання

Захворювання нейром'язової системи

Порушень постави і сколіоз у дітей та підлітків

Наслідки черепно-мозкової травми.

Дитячий церебральний параліч, аномалії розвитку головного мозку.

Поразки периферичної нервової системи: невропатія лицьового нерва, тунельні синдроми.

Судомний синдром, фебрильні судоми.

Синдром Вегето-судинної дистонії, синкопальні стани, порушення мозкового кровообігу.

Больові синдроми різної етіології;

Застосування апаратної фізіотерапії в складі комплексної терапії будь-якій стадії захворювань, при патологічно змінених функціях організму і порушеннях адаптаційних процесів у дітей і дорослих

центр стимуляції мозку, за записом.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 22 січня 2021, 11:22

Заїкання і Епілепсія


Заїкання воно трьох видів: невротичний, неврозоподібний і при епілепсії, коли в корі головного мозку відбуваються розряди і, як наслідок, трапляються судоми апарату артикуляції. При виникненні заїкання цей варіант завжди потрібно виключати в першу чергу.

Абсанси ( «малі припадки», petit mal) - один з різновидів епілептичного нападу - симптому епілепсії. А заїкання - це порушення «темпо-ритмічної сторони» мови.
Здавалося б - що між цими двома поняттями, абсансами і заїканням, спільного? А спільне між Абсанс і заїканням загальне те, що це одне і теж. Два різних терміна, що мають одне і теж значення. Майже синоніми. Чому майже?
Тому що заїкання - це «абортивний», тобто нерозгорнуті малий епілептичний припадок. Описуючи абсанси зазвичай говорять: «Якщо пацієнт до настання абсанса говорив, то його мова переривається». Так ось, якщо «пацієнт говорить, але його мова переривається» - то це означає, що він заїкається.
Іншими словами - якщо абсанс клінічно проявляється тільки порушенням мови - то ця стан називається «Заїканням». Власне, все ця купа неврологічних синдромів - енкопрез, енурез, тики лежать по всій видимості біля епісіндрома, але нехай це з'ясовує хтось інший ...
При абсансах (типовому) спочатку зупиняється мова і, тільки потім, відключається свідомість. Свідомість відключається на кілька секунд. Але, до цих кількох секунд зазвичай є дуже короткий проміжок часу, коли мова вже порушена, а свідомість ще не відключено.

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 19 січня 2021, 21:39

Весь комплекс супроводу пацієнта, виконаний в певній послідовності дій, дозволяє досягти високого відсотка відновлення плавною, злитої промови, скоротити терміни лікування в цілому. За результатами нашого дослідження, відсоток успішності досягає 55-65%. Запис на програму логокоррекціі методом БОС (біологічного зворотного зв'язку) за телефонами Центру Стимуляції Мозку

Re: Дитина заїкається

Повідомлення українка » 13 січня 2021, 10:12

Цей результат досягається тим, що діафрагмальне дихання виробляють, реєструючи частоту серцевих скорочень і пред'являючи її миттєві значення пацієнтові у вигляді сигналів зворотного зв'язку. При диафрагмально-релаксационном диханні, створюється новий патерн дихального циклу, з глибоким вдихом і довгим видихом (в 3-4 рази перевищує по тривалості вдих), кількість подихів знижується до 5-6 на хвилину. Цей патерн підтримується і під час мовних тренувань, так як він є оптимальним при корекції мовлення.


Як показали наші дослідження, будь-психоемоційне напруження, викликане сімейними обставинами, неприємностями або навіть неадекватною мовної навантаженням, призводить до спотворення встановленого патерну дихання. Все це, відбивається в сигналах зворотного зв'язку. У процесі проведеної роботи, виявлено, що м'язи плечового пояса (особливо верхні пучки трапецієподібного м'яза), реагують на психоемоційне напруження найбільше. Це негативно впливає на мовну тренування. Усунути це явище, дозволяє проведення м'язової релаксації по методам Джекобсон, Шульца. Такий спосіб розслаблення, допомагає повернутися до встановленого паттерну дихання і продовжити мовну тренування.

Догори